Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tetis :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale kto sie zegna ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żegnasz kogoś czy się napewno kogos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kreske se robimy :decayed: jaka kreske ? zwycięzca bierze wszystko - kto pierwszy ten wygrywa a co jest "wszystkim" ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kreske se robimy :decayed: jaka kreske ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez bym pozaliczal :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo trzeba pisac i czytac naraz, tak jakos szybciej idzie
-
Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum
a co tam ;p podbijemy troche aukcje ;p 130[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 23:24_________________________________________________w takim tempie to oddamy nasze A4 za te bryloczki :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba czas zebys zaczal gadac ze idziesz spac... :gwizdanie: ale tylko gadac, nie isc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie ? chyba nie u Nas :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moderatore.. a mojego zdjecia zadnego nie bylo ze spotu ? :gwizdanie: za blisko siedziales, a mnie sie wstawac nie chcialo ale pepin chyba robil Twoim aparatem nasza strone :gwizdanie: do tego nie mam praw autorskich :gwizdanie: nie unikaj odpowiedzialnosci :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cala czworka :gwizdanie: andrzej , bogdan i jacek hyhyhy :decayed: a kto czwarty ?? no jak to kto: "hyhyhy" :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a pewnie poszlo dzieki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cala czworka :gwizdanie: andrzej , bogdan i jacek hyhyhy :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a chcesz żeby twoje foro sie pojawiło to da sie zrobić bo wiem tko takie foto ma :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tetis ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a pewnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moderatore.. a mojego zdjecia zadnego nie bylo ze spotu ? :gwizdanie: za blisko siedziales, a mnie sie wstawac nie chcialo ale pepin chyba robil Twoim aparatem nasza strone :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie to co my... ja czasem jak trzeba to myknę szybciej ...ale ostatnio to rzadko ja ostatnio na autostradzie sobie 140 jechalem :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moderatore.. a mojego zdjecia zadnego nie bylo ze spotu ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pierwsza czwórka to MY WLKP :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mozesz ale nie pisz "tanszy" :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
staty nie sa takie wazne, robimy to przeciez dla siebie no nie ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: chodzilo mi o publiczny :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jesli mozna to spytaj tu na glownym