Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Doradźcie jakie kierunki na lusterka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Otoz mam dylemat maly poprzedni wlasciciel zamontowal se takie nakladki"migacze" na lusterka

http://moto.allegro.pl/item559975148_kierunkowskazy_diodowe_na_lusterka_ss_vat.html

niesety juz polowa diod nie dziala i zastanmawiam sie czy kupic nowe komplecik czy wrazic jakies orginalne tylko jakie patrzalem na migacze od golfa i sharana i octavi podejda pod lusterka np

http://moto.allegro.pl/item565694941_kierunkowskazy_na_lusterka_golf_v_passat_b6_jetta.html

http://moto.allegro.pl/item561605102_vw_eos_kierunkowskaz_w_lusterko_lewe.html

moze ktos juz monotowal??:)

Opublikowano

A nie lepiej wywalic to w holere??

Kojarzy mi sie z lusterkami "m I'm your father look" w bmw e36 :sick3:

Opublikowano

no to jak kupisz kierunki z merola to musisz od razu dokupic do tego komplet... czyli merola :>,kolega ma racje,nie kombinuj zmien na ori i po klopocie

Opublikowano
  • Autor

sa jakies migacze ori do a4 ???

Opublikowano

Nie ma. Poprostu wywal to i wróć do ori bo nie wygląda to za ciekawie :thumbdown:

Opublikowano

Matko :shocked::( to moje zdanie :gwizdanie:

sa jakies migacze ori do a4 ???

Taaa kup sobie M3 z migaczem takie od BMW i będziesz miał prawie oryginała ale parwie robi WIELKĄ różnicę :)

Wywal to :cool1:

Opublikowano

Nie róbmy z A4 choinki i wiejskiego tuningu :no: ori to ori :good: a boczne kierunki powinieneś mieć na błotnikach. Takie jest moje zdanie. Sprawdź sobie allegro jest dużo lusterek używanych w rozsądnej cenie, a jeśli już chcesz bardzo to kup sobie nakładki chrom na lusterka żeby zakryć otwory po starych kierunkach. Za lusterka używane czy też za nakładki zapłacisz tyle samo co za te kierunki lub nawet mniej. Pozdrawiam.

Opublikowano

Tylko że te nakładki też są :thumbdown: Jak już to całe obudowy In Pro. Także najlepiej poszukać ori lusterek.

Opublikowano

dajcie spokoj-chce,niech zaklada-tematem bylo,gdzie dostac,z jaskiego modelu podejda itp ,a nie czy to sie komus podoba,czy nie...przez takie opinie spam jest w kazdym podobnym watku ''podoba mi sie'' , ''nie podoba'' , ''kupa'' itd

Opublikowano

spokojnie :).chlopak prosil zeby mu doradzic,wiec kazdy szczerze mu radzi zeby odpuscil te migacze

Opublikowano

Do A4 B5 nie pasują takie gadzety na lusterka...

Opublikowano

spokojnie :).chlopak prosil zeby mu doradzic,wiec kazdy szczerze mu radzi zeby odpuscil te migacze

...taaak ,a za piec stron nie bedzie nic innego,jak to,co wyzej napisalem,nie pierwszy to juz raz... :gwizdanie:
Opublikowano

Widzialem kiedys na je.bay takie:

dsc08410.th.jpgdsc08411.th.jpgdsc08412.th.jpgdsc08413.th.jpgdsc08414.th.jpgdsc08415.th.jpgdsc08416.th.jpg

Jak juz cos to takie bym bral.. Ale i tak uwazam ze to rozwiazanie dla B5 nie jest fajne. I co zalozysz takie cos i bedziesz szpachlowac kierunki w blotnikach..? :mysli:

(czy ten post cos wnosi..?) :naughty:

Opublikowano

Takie migacze w B5 to zalatuja "wioską" troche :)

Opublikowano

slawQ.. nie zalatayja tylko traca na maxa!!:)

wg mnie sprawa fajna do calibry. :polew:

Opublikowano

Jak juz cos to takie bym bral.. Ale i tak uwazam ze to rozwiazanie dla B5 nie jest fajne. I co zalozysz takie cos i bedziesz szpachlowac kierunki w blotnikach..?

Nie... będzie przy skręcaniu mrugał jak lampki choinkowe :polew:

Opublikowano

dajcie spokoj-chce,niech zaklada-tematem bylo,gdzie dostac,z jaskiego modelu podejda itp ,a nie czy to sie komus podoba,czy nie...przez takie opinie spam jest w kazdym podobnym watku ''podoba mi sie'' , ''nie podoba'' , ''kupa'' itd

Tak jest szefie :angry:

Opublikowano

dajcie spokoj-chce,niech zaklada-tematem bylo,gdzie dostac,z jaskiego modelu podejda itp ,a nie czy to sie komus podoba,czy nie...przez takie opinie spam jest w kazdym podobnym watku ''podoba mi sie'' , ''nie podoba'' , ''kupa'' itd

ja proponuje kolego zapoznać się z definicją spamu :decayed:

Opublikowano

ciekawe,czy bedziecie tacy madrzy,jak bedziecie potrzebowac czegos i zanim sie przekopiecie przez te szystkie ''opinie'',to znow bedzie dopisane kolejne zdanie ,nic nie wnoszace do tematu

ja proponuje kolego zapoznać się z definicją spamu

nie wydaje mi sie,zeby definicja ''spamu'' zmienila moje podejscie,do tego typu wypowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.