Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. Ja zdecydowanie nie polecam auto premium .
  2. ahh.. nie ma to jak pracka :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. nie goniles ?
  4. dziekowa Vario chcialbym na gwiazdke noweczke S5 [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 00:08_________________________________________________ale kurcze zmeczony jestem
  5. :evil: :evil: ale mam roboty w sklepach teraz, k**wa jak Ja lubie jak jest duzo roboty :evil: :kox:
  6. Napilbym sie z Wami wodki :evil: niech tylko jakas okazja bedzie :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:23_________________________________________________ wpuścić Go do siebie to jeszcze epietami mi tu napiertala - burak jeden strzelam focha i ide stąd :foch: :polew: [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:24_________________________________________________ide do kobiety bo ma dla Mnie niespodzianke jakas :naughty: :naughty: :kox:
  7. dzieki za zyczonka Panowie :evil: :evil:
  8. [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 03:28_________________________________________________ [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 04:01_________________________________________________ide spac :gwizdanie:
  9. od jakiego plusa? to mój kuzyn, więc kojarzę autko chce ją sprzedać i wrócić do A6 3.0 tdi ;( ile takie marzenie kosztuje za 170 tys. chyba wystawiał już na allegro... to jest jeden z pierwszych modeli S5 ma chyba 70 tys. przelatane i była lekko bita w przód, ale nic strasznego, bo widziałem to ktory rok 07 ?
  10. od jakiego plusa? to mój kuzyn, więc kojarzę autko chce ją sprzedać i wrócić do A6 3.0 tdi ;( ile takie marzenie kosztuje
  11. a w środku jak miała? biało-czarno? oj tak.. kojarzysz ? moze to ten gosc od plusa ?
  12. wczoraj u Mnie w ryneczku w Turku stala czarna S5 na rejestracji PKN :slina: az stanalem na parkingu i zaczalaem ogladac :slina: marzenia sa piekne
  13. duzo pracy mam, probuje rozwijac dzialalnosc no dawno dawno, pewno tez od pily [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 00:49_________________________________________________ide spac, bo trzeba rano wstac i znow caly dzien pracki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.