Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. (kolego "swieży" sie pisze)
  2. temat powinien nazywac sie tak samo jak dzial w ktorym sie znajduje a jakie auta maja wasze ciocie i tesciowe ? :polew:
  3. gdzies wszystkich wywialo
  4. nie wiem skad takie chwilowe spalanie, kolega ladne bajery Ci wciska, u Mnie w 2.0 TFSI w zyciu takiego nie mialem chwilowego, chocbym nie wiem na jakie obroty wchodzil ale tutaj watkow w jednym temacie to nie wiadomo na ktory odpowiadac
  5. wogole to AP to pic na wode, mocno sie na nich przejechalem i juz nigdy nie bede korzystal z ich uslug, kazdemu odradzam czegokolwiek tam.
  6. kiedy autko odbierasz i kiedy na spocie bedziesz ?
  7. ale co z ta plastyka [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 22:02_________________________________________________i trzeba cos pomyslec zeby spoty troche dluzej trwaly, bo jak juz przyjezdzam te 135 km to pasowaloby troche dluzej niz na 2 h [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 22:05_________________________________________________jade do domu, jakies piwko trzeba wypic
  8. a Ty to gimnazjum kończysz? no tak, to samo co ta dziewczynka z mam talent [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 21:56_________________________________________________do klasy z nia chodze [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 21:56_________________________________________________taki ze Mnie zwyrol jak byś potrzebował korepetycji z plastyki to daj znać a co ? szukasz kumpla bo nie masz z kim chodzic ?
  9. ok spot będzie za 3 tyg i powiedzial i basta
  10. a Ty to gimnazjum kończysz? no tak, to samo co ta dziewczynka z mam talent [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 21:56_________________________________________________do klasy z nia chodze [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 21:56_________________________________________________taki ze Mnie zwyrol
  11. tak czy siak, moge powiedziec ze jakby termin sie zmienil to moglbym byc czesciej niz jakby sie nie zmienil bo sie ostro na szkole biore
  12. tak powaznie to chce zburzyc spoty poznanskie na klub.pl a bede jezdzil na eu :polew: :polew: jak możesz chamie jeden
  13. a gdzie masz swój podpis z logiem udaje anonimowego pana zeby Mi auta nie gwizdneli
  14. tak powaznie to chce zburzyc spoty poznanskie na klub.pl a bede jezdzil na eu :polew: :polew:
  15. moze za 3 tygodnie ? :decayed: bo taki grafik jak teraz jest koliduje z moja szkola może być ale musisz podpisać oświadczenie że będziesz na każdym spocie :naughty: takiego oswiadczenia to nawet w szkole nie wymagali
  16. a jaka ksywke mial kolega co byl B7 ze srebrna ramka zamiast klubowej kurcze a był ktoś czarną B7 z ramką srebrną nawet nie wiedziałem ale avant to byl ale teraz poważnie mówisz ? bo już zgłupiałem no powaznie Tej.. a skad masz jego zdjecie u siebie w podpisie :naughty:
  17. moze za 3 tygodnie ? :decayed: bo taki grafik jak teraz jest koliduje z moja szkola

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.