Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. nieee tak tylko ogladalem, bo akurat bylem z bratem w serwisie [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 22:22_________________________________________________czemu serwisy Audi nie sa takie dobre jak tamten mesia.. [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 22:23_________________________________________________Garncarek powinien otworzyc salon i serwis Audi
  2. a leci jakos.. dzisiaj bylem u Garncarka w salonie Merca, fajne furki
  3. kurde ostatnio wciaz cos mi wypada, a to auta nie mialem, a to niesprawne ale mam nadzieje ze na nastepnym bede
  4. Adas odpowiedział(a) na maro82 temat w Lifestyle i Hydepark
    ciekawe jak jest otwierany bo gdzies klamki wcielo :decayed:
  5. siemka Madas co tam slychac ? dawno nie widzialem
  6. doszly Mnie sluchy ze jakis szoszon ma dzis urodziny to 99 lat niech Mu bedzie
  7. czesc Zbyszki :gwizdanie:
  8. 100% ? [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 17:11_________________________________________________kurcze i znowu spot Mnie ominie bo nie przyjade na jednej 17`
  9. a nie ma tak ze sa jakies kierunkowe ?
  10. no kapuje, przeżyłem to niedawno tylko, że jak miałeś na niej 5mm albo mniej to ja bym wymieniał dwie... o ta.. od razu wszystkie opony nowki byly z tego sezonu :gwizdanie: wiec jednakowe sa wszystkie tak ?
  11. [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 16:11_________________________________________________ a zamawiasz tylko jedną? jakie miałeś zużycie na niej? bo niby na osi powinny być tak samo zjechane... uszkodzila mi sie, potrzebuje tylko jedna :gwizdanie:
  12. a jak zamawiam jedna opone to musze podac im ze np prawa ? bo przeciez nie sa jednakowe no nie ?
  13. cos sie dzieje zlego jak jezdze na zapasie 17` a reszte mam 18` ? ile tak moge jezdzic ?
  14. jak zmienialem kolo ?
  15. kolo wrzesni kapcia zlapalem :confused4: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 12:03_________________________________________________kur.. opona do wyrzucenia.. :wallbash:
  16. poprawka ?? tak, cos mi trze jak silnik sie rusza druga sprawa to zle zamontowana pokrywa od spruskiwacza lamp i za***ali mi ramke klubowa i wstawili swoja pajace :bicz2: [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:29_________________________________________________i ciekawe co z ta nawigacja a takie pytanko, gdzie jest jakas antena ktora szuka satelit GPS ?
  17. ja to jestem jutro w pracy ciężkiej :gwizdanie: no no :naughty:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:25_________________________________________________ znowu? no znowu, jade z tym co zle zrobili.. a nadal trze? beda robic w ramach reklamacji? nadal, zobacza dopiero co to, jesli z ich winy to w ramach reklamacji
  18. znowu? no znowu, jade z tym co zle zrobili..[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:24_________________________________________________a jak Mi powiedza ze nie zrobia w ten sam dzien to sie mocno wkur**
  19. bo w Auto Premium samochod zostawiam i nie wiem ile to potrwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.