Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 TDI/RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tyl zj***l na maxa.. wyglada jak xsara :naughty:

Opublikowano

Haha, rzuciłem okiem na szybkensa i myślałem ze to przerobiona B7, dopiero jak otworzyłem fotkę wnętrza to skumałem, że to B5 :) Brawa za ogrom włożonej pracy i z pewnością kasy:) Podoba mi się :)

Opublikowano

jakis turas w szwecji, bo syf w aucie , podoba mi sie tylko ten zderzak dtm z przodu, :good:sam zderzak, bo reszta to tony szpachli :kwasny:

Opublikowano

Totalny obciach :thumbdown: ..... ten tył :sick3:

Rzeczywiście tylko przód daje rade ale widać że z jakiegoś gównianego plastiku ten zderzak :tongue4:

Opublikowano

Zajebsty hak z tyłu :polew:

Opublikowano

Trochę przegiął z nadkolami, ale tak wogóle to całkiem całkiem (mimo, że jestem przeciwnikiem przeróbek) :mysli:

Opublikowano

20" :kox:

Opublikowano

Totalny obciach :thumbdown: ..... ten tył :sick3:

Rzeczywiście tylko przód daje rade ale widać że z jakiegoś gównianego plastiku ten zderzak :tongue4:

Ten zderzak jest z orginalny z wersji DTM z a4 b7 , rzadkość :kox::tongue4:

Opublikowano

Mnie się podoba Audi seryjne, bez tuningu, choć małe przeróbki są dopuszczalne. :) Ten jest moim zdaniem lekko przesadzony. Najbardziej wkurzają mnie nadkola, lusterka i ta obleśna kierownica :evil:

... zapomniałbym jeszcze ten syf. Ja bym tak nie mógł :no:

Opublikowano

ciekawe jak jest otwierany bo gdzies klamki wcielo :decayed: :decayed: :cool1::polew:

Opublikowano

Raczej na pilota, no bo inaczej ciężko :wink4:

Przyczepiłbym się do złego spasowania maski i błotników, ale może tylko mi się zdaje, więc poprawcie jakby co :hi:

Opublikowano

nawet fis-a nie ma :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Środek i tył to masakra jakaś rzeczywiście, ale na 1 fotce mi się osobiście podoba :good: (oczywiście nie zagłębiając się w szczegóły)

Opublikowano

Z bliska pewnie nie wyglądałby tak fajnie.... namiastkę tego można zobaczyć na ostatniej fotce po spasowaniu błotnika z maską reflektorem i zderzakiem :sick3: Nie mówiąc już, że kitu to pewnie jest tam parę mm, po pewnym czasie zacznie to pękać i będzie się sypać...

Opublikowano

jak widzę takie przeróbki to na myśl przychodzi mi jedno pytanie: PO CO???

Opublikowano

PO CO???

Kryzys wieku średniego, kłopoty z kobietami w młodości..impotencja... brak akceptacji społeczeństwa :polew: :polew:

Opublikowano

Nie spełniam powyższych kryteriów, a przerobiłem;p

Opublikowano

Nie spełniam powyższych kryteriów, a przerobiłem;p

Człowiek nie zawsze jest świadomy, że ma problem ...

:polew:

Sorki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.