Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zagląda ktoś tutaj jeszcze?
  2. Siemka Ma ktoś doświadczenie z tego typu rozwiązaniem? Jaki sprzęt polecacie? Dom + trzy piętra + światłowód na pierwszym piętrze. Będę wdzięczny za pomoc.
  3. Hallo żyjecie??
  4. Planuje zakup zestawu stereo do domu. Szukam osoby znającej się na sprzęcie i chętnej do pomocy w wyborze
  5. No i udało się Śnieżka zdobyta szlakiem żółtym od Wilczej Poręby, 9 godzin marszu w obie strony. Nie było lekko ale dzieciaki dały radę
  6. dzięki za pomoc jeśli ktoś jeszcze ma jakieś dobre wskazówki będę wdzięczny
  7. Nocuję w Karpaczu na ul. Sarniej. Szukam informacji jak najdalej mogę dojechać samochodem aby jak najbardziej skrócić drogę
  8. Wszystko zależy czy przedtem chodziły po górach. 11 latek powinien dać radę od dołu spokojnym tempem, może nie od razu czarnym szlakiem ale z 7latkiem może być problem. Ja swoje dzieciaki na pierwszy raz wejścia na Śnieżkę zabrałem wyciągiem na Kope a dalej pieszo hehe niestety wyciąg odpada bo 11latek ma lęk wysokości
  9. Wybieram się z dziećmi na Śnieżkę. Dzieci 7 i 11 lat. Jaką trasę byście mi polecili? Którędy najkrócej?
  10. Skrzypek odpowiedział(a) na Skrzypek temat w Audi A4 B6/B7
    tak to wygląda
  11. Skrzypek opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Może ktoś z was spotkał się z taką sytuacją. Mianowicie chodzi o to, że przy wysokich temperaturach około 30 stopni (chodzi oczywiście o temperaturę powietrza) pojawia się dziwne skrzypienie/chrobotanie z przodu auta. Wydaje mi się, że dochodzi z prawej strony (prawe koło?). Dźwięk ten przypomina taki jak przy uszkodzonym przegubie. Jednak dźwięki te pojawiają się zarówno przy skręcaniu jak i przy jeździe na wprost. Przegub (guma) jest cały żadnych wycieków itp. Wczoraj przy temp bliskiej 30 stopni skrzypienie było bardzo głośne. Dzisiaj około 20 stopni i cisza ;( kompletnie nic nie słychać. Czy ktoś ma pomysł co to k.... jest?
  12. Ja przed ślubem oddałem do polerki moje cabrio do Auto-Spa na kołobrzeskiej w Olsztynie. Polerka była w sierpniu 2015 razem z nałożeniem powłoki i auto nadal wygląda tak samo Jaką powłokę nakładałeś? Jaki koszt takiego zabiegu?
  13. Koledzy, kogo polecicie do renowacji lakieru??? Mam na myśli porządną polerkę, uzupełnienie drobnych ubytków. Nie szukam jakiegoś garażowca tylko profesjonalisty
  14. Pany wykupywał ktoś z was dostęp do gali KSW przez ipla? Warto? Czy relacja działa płynnie (nie tnie się)?
  15. Dobra rada, skontroluj fele przed renowacją. Ja zrobiłem dokładnie tak jak piszesz, po malowaniu nałożyłem nówki oponki i na wyważanie A tu zonk ;( wszystkie 4 fele krzywe;( Na szczęście miałem dobrego magika który je wyprostował bez uszkodzenia powłoki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.