Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emperorek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emperorek

  1. to jest publiczne forum. gratuluję wyobraźni! :wallbash: bez komentarza, nie rozumiem nie moge informowac o zlotach autek, o nielegalnych do tego?? każdy wie że takowe sie odbywają, wiec nie widze problemu, także zapraszam tych którzy chcą i sie nie boją :) wiec kto bedzie mógł zapraszam serdecznie ps. ostatnio były ekipy hondy civic, starej c budy, oczywiscie betki, kilka a3, a4, a6 a nawet kumpel rs6 [br]Dopisany: 16 Październik 2008, 19:05_________________________________________________ prostownik mam i z checią bym ci pomógł ale nie ma mnie niestety teraz w Poznaniu..., edit: pet3r no przeciez nie bede do każdego priva pisac... pozdr
  2. siemka w piątek po 22 na skrzyżowaniu Bałtyckiej i Prymasa Augusta Hlonda (Zawady) odbędą sie nielegalne wyścigi..., tydzień temu było mnóstwo ludzi i autek, w ten piątek nie wiem ale coś napewno będzie.. i też kilka a4 przyjechało ostatnio... wiec kto bedzie mógł zapraszam serdecznie
  3. czy ma ktos z was na sprzedaż wkład do lusterka (prawy) podgrzewany do a4 b6
  4. moi drodzy, mam pytanko czy na spociku który bedzie w niedziele, mogli byscie mi pomoc z jedna sprawa???? mianowicie mam podgrzewane lusterka i niedawno sie podgrzewały a teraz juz nie:)))), pewnie maty siadły ale mozna to sprawdzic??? Bezpiecznik chyba nie bo tylna szyba sie podgrzewa.... pozdrawiam edit: no oczywiscie jak sie odbedzie spocik:))))
  5. witam was jestem nowy, juz sie przywitałem itp.. wiec chciałbym sie dowiedziec kiedy następny spocik w poznaniu na pewno przybede tylko prosił bym o jakies info
  6. siemka jestem z Poznania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.