Treść opublikowana przez GM
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
:polew: no co ty, to był spokojny powrót z roboty Ja Ciebie poznałem dopiero na wysokości zamku i tam też przekonałem się że jest dosyć ślisko :gwizdanie: Pozdrowionka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto się pisze ? może zrobimy zbioirowy wypad Swego czasu miał być zbiorowy wypad do Tarnowa, ale oczywiście cały plan padł
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
spot Noworoczny 10,01,2010 [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 22:04_________________________________________________ Fotki z 11.04.2010 :wink4: [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 14:06_________________________________________________ zdjęcia z 25.04.2010 [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 09:42_________________________________________________ Kilka fotek z 19-tego doktr od B6 [br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 12:13_________________________________________________ -nie kłamał że mało jeżdżona wrclaguna modzi :wink4: [br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 16:06_________________________________________________ Ostatni spot 2011 -ego roku sorry za kiepską jakość zdjęć,ale z uwagi na słabą baterie robione bez lampy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: :polew: .............żeby tybko w B8 skali na fisie nie zabrakło , jak fis pokaże max do -20 tzn,że b8 tez Chińczyk
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
,a z piątku na sobotę -31
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
..., oj tam, oj tam :naughty: :polew: :polew: Tak serio,też jestem takiego zdania (no może jeszcze spinki do mankietów )
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zegaris - Millenium Hall. Sam kupiłem już trzy sztuki i polecam . Fajni Goście, ładne zegarki a jak dobrze pogadasz to i rabat wysępisz :notworthy: Jarek po takiej reklamie, nie pozostaje mi nic innego,jak dać Ci w prezencie jakiegoś "sikora " :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pozdro GM "stały klient" ))))) :polew: :polew: .........dobre , ale się uśmiałem z rana :> ps. oczywiście zapraszam (zawsze coś poczarujemy z ceną )- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chyba -1,7C :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:mysli: , a może to po tym chorujesz :naughty:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
;( ;( ;( zajebiś..cie szkoda mi Mietka :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pozamiatał :polew: http://www.cda.pl/video/2919276/Zadyma-na-rosyjskiej-drodze- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak, Sławek już pisał- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mi nic, ale spodziewam się z żoną porodu akurat w tym okresie [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 12:31_________________________________________________......... ale za rok :naughty: to już jadę na 100 %- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
;( ;( ;( ;( ;( ;( ja wyjątkowo w tym roku odpadam (z wiadomych przyczyn )- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
... no da się? da, można? można , a chłopaki w tygodniu miski olejowe zostawiają na krawężnikach- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zamykają go,ale po zamknięciu Galerii Nova http://www.galeriehandlowe.pl/go.live.php/PL-H1013/prezentacja-centrum-handlowego/SNjk1/galeria-nova.html?title=Galeria%20Nova Galeria ta zamyka się w niedzielę o 16-ej, tak więc kiepsko- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w mojej prywatnej galerii, a tak serio może dziś wieczorem uda mi się wkleić kilka zdjęć- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum - Nowicjusz - wątek powitalny