Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. :polew: no co ty, to był spokojny powrót z roboty Ja Ciebie poznałem dopiero na wysokości zamku i tam też przekonałem się że jest dosyć ślisko :gwizdanie: Pozdrowionka
  2. Kto się pisze ? może zrobimy zbioirowy wypad Swego czasu miał być zbiorowy wypad do Tarnowa, ale oczywiście cały plan padł
  3. spot Noworoczny 10,01,2010 [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 22:04_________________________________________________ Fotki z 11.04.2010 :wink4: [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 14:06_________________________________________________ zdjęcia z 25.04.2010 [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 09:42_________________________________________________ Kilka fotek z 19-tego doktr od B6 [br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 12:13_________________________________________________ -nie kłamał że mało jeżdżona wrclaguna modzi :wink4: [br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 16:06_________________________________________________ Ostatni spot 2011 -ego roku sorry za kiepską jakość zdjęć,ale z uwagi na słabą baterie robione bez lampy
  4. :polew: :polew: .............żeby tybko w B8 skali na fisie nie zabrakło , jak fis pokaże max do -20 tzn,że b8 tez Chińczyk
  5. ,a z piątku na sobotę -31
  6. Witaj w klubie
  7. ..., oj tam, oj tam :naughty: :polew: :polew: Tak serio,też jestem takiego zdania (no może jeszcze spinki do mankietów )
  8. Witaj na forum
  9. Zegaris - Millenium Hall. Sam kupiłem już trzy sztuki i polecam . Fajni Goście, ładne zegarki a jak dobrze pogadasz to i rabat wysępisz :notworthy: Jarek po takiej reklamie, nie pozostaje mi nic innego,jak dać Ci w prezencie jakiegoś "sikora " :polew:
  10. Pozdro GM "stały klient" ))))) :polew: :polew: .........dobre , ale się uśmiałem z rana :> ps. oczywiście zapraszam (zawsze coś poczarujemy z ceną )
  11. :mysli: , a może to po tym chorujesz :naughty:
  12. ;( ;( ;( zajebiś..cie szkoda mi Mietka :polew:
  13. pozamiatał :polew: http://www.cda.pl/video/2919276/Zadyma-na-rosyjskiej-drodze
  14. tak, Sławek już pisał
  15. mi nic, ale spodziewam się z żoną porodu akurat w tym okresie [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 12:31_________________________________________________......... ale za rok :naughty: to już jadę na 100 %
  16. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ja wyjątkowo w tym roku odpadam (z wiadomych przyczyn )
  17. ... no da się? da, można? można , a chłopaki w tygodniu miski olejowe zostawiają na krawężnikach
  18. zamykają go,ale po zamknięciu Galerii Nova http://www.galeriehandlowe.pl/go.live.php/PL-H1013/prezentacja-centrum-handlowego/SNjk1/galeria-nova.html?title=Galeria%20Nova Galeria ta zamyka się w niedzielę o 16-ej, tak więc kiepsko
  19. Witaj na forum
  20. w mojej prywatnej galerii, a tak serio może dziś wieczorem uda mi się wkleić kilka zdjęć
  21. Witaj na forum
  22. Witaj na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.