Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. przyjadę, a blachy zostawię nad Wisłokiem - zabiorę je na drugi dzień
  2. Napisałem na pierwszej stronie ze spot 1-go maja bo teraz święta wypadły . Moze wtedy grilla bo powinno być ciepło :kox: :kox: w końcu się zjawie
  3. :shocked: ;( z tego powodu z klubu odchodzić nie musisz , wręcz przeciwnie Wierzę że ...ujowe uczucie przyjść i nie zastać swojego auta w miejscu gdzie się go zaparkowało , oby jak najmniej takich sytuacji. miałeś AC/KR ?
  4. .....był może ktoś z was dziś na Podpromiu ? grupowe upalanie :evil:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 17:43_________________________________________________........... a i jeszcze jedno - co robimy z spotem 24.04.11- raczej kiepska frekwencja się nam zapowiada w dzień świąteczny przesuwamy go na 1.05.11 :naughty:
  5. :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: dziś ok 12:40 koło Tesko srebrny avant dostał strzał w prawy bok od mazdy czerwonej. Ktoś z forum ? :shocked:
  6. maszynka MŁODEGO na białej feldze , widzę go codziennie pod domem
  7. 1. wrclaguna 2. Plugibugi 3. mech15 4. ... ale w weekend ma być chłodno więc chyba nic z tego ja jestem chętny , ale niestety nie na ten weekend ;(
  8. :polew: dokładnie Także dzięki za mile spędzony czas
  9. :polew: Ja wracałem od Krakowa A4 i wyszło 10,6 l
  10. :shocked: o szlak ....... ;(
  11. eeeeeee tam, co nie dasz radę !!! dla chcącego nic ..............
  12. wczoraj odpoczywała przepalane i jeżdżone jest codziennie , a co do grzania to właśnie grzałem wczoraj z Sławkiem
  13. ja jednak się nie zjawie
  14. jakie auto cię interesuje ? dostawcze & busy , może miałbym kogoś (zupełnie bezinteresownie pisze, a jacka danielsa może wypić sam )
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32258.0 Mechanik Łąka 608812779
  16. zaglądam, zaglądam kilka razy dziennie moja jest 2.6 Q w dowodzie mam że masa własna 1480 kg, ale to pewnie dla Ciebie mało dokładne, na weekendzie brak czasu , ale jeśli chcesz to mogę zważyć ja w poniedziałek. Pozdro ufffffffff ;( ;( szkoda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.