Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sorka, ale wrzucałem je w pracy na pośpiechu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
fotki z wczoraj http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_spotow_rzeszowskichfotki_i_filmiki-t26946.0.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
raczej wszystko dziś nieczynne np Plaza, Tesco , real itp ( tylko Mc Donald ma otwarte)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
- Wypadek samolotu
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
A zakładałeś może ledy Bo ja dzisiaj zakupiłem zakładam i te dwie małe żaróweczki mi sie nie świecą. Może wiecie jak to zrobić żeby świeciły? ledy boczne nie beda swiecić ( musisz powalczyć z tematem, sam to przerabiałem ) na obudowie + (w żarówce nie ma znaczenia )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zgadza sie Grzes - wygrywasz pamiątkowe zdjęcie z wyjazdu :wink4: :wink4:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:> dwa pozostałe są widoczne na tym zdjęciu :tongue4: :polew: :mysli: :mysli: :mysli: konkurs : które to auta ? nagrda : Brak
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tygrysiczka zawsze przybywa na spoty zbyt późno i są tego skutki :tongue4: [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:04_________________________________________________Cze Tomcio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Mariusz , także dziękujemy za miłe towarzystwo & udana zabawe ( na letni już odkładam kase na paliwo :polew:) - pozdrowionka dla waszej 3-ki sorrka za :wink4: [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ zgadza się pomykałem do domu , a śmiałem bo byłem po spowiedzi :polew: przepraszam Grzegorz, ale Cię nie widziałem ( chyba jechałeś czymś innym niż A4, bo w A4 to zobaczył bym Cię )
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:polew: Michał w tym czasie robił swoje minki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wrc, a Ty o której planujesz ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja się dostosuję ( nawet przez Szczecin ) , z tym że ja chce być w Bukowinie ok 11-ej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek Sto lat, sto lat, Niech żyje, żyje nam. Sto lat, sto lat, Niech żyje, żyje nam, Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam, Niech żyje nam! :drunk: :drunk: :drunk:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Po naciśnięciu na obrazek duży rozmiar Dla mnie b5 w TDI jest za szybkie a co by dopiero było jak bym takiego "diabła" dopadł Dokladnie, na podkarpaciu nie ma drogi zeby poczciwego AFN-a bujnąć. :polew: :polew: daj kluczyki to Ci udowodnię że się da :tongue4:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Namierzaj, namierzaj , to nie ja jechałem ( moja nie ma naklejki, a logo od Czakiego )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na A4
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: po obejrzeniu tego, już rozumiem zachowanie co niektórych na zlocie w 2009
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja musze na zimówkach, bo letnich nie mam- tzn.(łysice )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: wrclaguna nie ma mocnych, abyś wyjechał na 19-kach z takiej zaspy [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 20:00_________________________________________________ Jutro chyba wskocze w 17" :shocked: na Bukowine na 17-kach ?