Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pewnie gdzieś zgubiłeś w Rynku :gwizdanie: :gwizdanie: skalar jak założył 9-ego, tak zdjąć do dziś nie chce :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj gratulacje zakupu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mA4ciek , a swoją drogą -co Ty zrobiłeś po imprezce Maćkowi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zapodałem kilka zdjęc http://www.a4-klub.pl/smf/podkarpackie/galeria_spotow_rzeszowskichfotki_i_filmiki-t26946.0.html;msg1309782 sorka za kiepską jakość
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
.... a co do zguby, to juz wystawiona na aukcji http://pruszkow.olx.pl/rozowy-sweter-z-golfem-rozmiar-36-iid-48476655
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobry żart, :polew: ja nie traciłem czasu na gadanie tylko piłem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
On tak zawsze ma - ja wiedziałem, że to sie tak skończy - dobrze ze sie wczesniej desantowałem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nic mi na ten temat nie wiadomo myśle że dobry pomysł - taki przejazd przez miasto ( zarazem jakaś promocja dla naszego klubu )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jest ok ja z powrotem od 11: 30 pije - zapowiada się dobry weekend
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
.......... oj będzie się działo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: Tomku jak wypali w końcu ten grill i Ty sie akurat w tym czasie zjawisz to i 0,7 Ci zafunduje ( gorzej z noclegiem )[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 22:15_________________________________________________ Darek fajna miejscówa
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
kilka fotek z ostatniego spota 20.09.2009 [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 09:30_________________________________________________ zdjęcia z 11.10.2009 [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 14:52_________________________________________________. Ostatni w tym roku 20.12.09 [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 19:37_________________________________________________
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jutro zapodam foty pozdro- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: "śmich"- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przepraszam kolego Bracus ale bylem zamyślony żona mi potem mówiła że to Ty chyba szedłeś ale było już za późno, więc sorry :polew: tak też pomyslałem ze ten chudy, długi to daemon swoją drogą to trzeba go zrozumieć że od 1,70m od ziemi to nic nie widzi- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ładna- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum zapraszamy na spoty Rzeszowskie - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE