Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. :tongue4: Skalarx lepiej zapodaj fotke twojego kaszalota hmm nie :polew: kaszalot jedzie do łąki na weekend. potem pewnie się pojawie czekamy :> kaszalot ma jebn...ecie , miałem okazje przebyć parę km z skalarx - em
  2. -siemka na forum
  3. Nic nowego , napisz lepiej że JAK ZWYKLE brudnym samochodem :polew: :tongue4: :polew:
  4. dzięki ale raczej nie, opony zimowe mam dobre jak bedziesz miał cos z letnich to daj znac
  5. miejmy nadzieje ze pojedziemy w wiekszym składzie ( bo wracać to napewno bedziemy w wiekszym )
  6. ojjjjjj dobra zabawa tam była, dodam że z ekipy Rzeszowskiej był jeszcze daemon
  7. Wszystkiego najlepszego ....................................
  8. :shocked: faktycznie, to co 8.11.09 a może dzień przed 1,11,09 czyli w sobotę 31,10,09 :tongue4: ale namieszałem ........co Wam powiem ,to Wam powiem, ale jest zabawa na 235-ach (mocno startych) na dzisiejszym sniegu
  9. :polew: :polew: ...był był , tak to jest jak matka kupi buty, a synkowi się nie spodobają, to musi je szybko "zajechać" ( w dosłownym tego znaczeniu )
  10. :polew: to pokazał kozaka
  11. Dzięki Madas- ik[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 19:17_________________________________________________ Po spocie ok 5 autek było mam jakies foty, ale zapodam je "dopiero" jutro
  12. Dziękuje Wszystkim za pamięć i życzenia
  13. Dobrze że zasłoniłeś tablice Sławkowi :polew: jak wszystkim, to wszystkim :polew:
  14. pare zaległych fotek http://www.a4-klub.pl/smf/podkarpackie/galeria_spotow_rzeszowskichfotki_i_filmiki-t26946.0.html;msg1103408
  15. :polew: :polew: chyba kur....wi..cccccy by dostał :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.