Treść opublikowana przez GM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum A4 Klubu
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
KoDi ładna maszynka - za skóre lampy przód do zmiany, a odmłodnieje o 4 lata (mnie tez to czeka) życze udanego modowania - pozdrawiam
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rzeszów nie pływa, a leje w gardło- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:good: :oklaski: :oklaski: :oklaski: tak trzymaj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jutro po 17-ej postaram się tam zajrzeć, ewentualnie może wyrobie sie przed praca to sie odezwe po 10-ej- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokładzie- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witam- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dla Ciebie ????? w końcu dojrzałeś do tego, że sedan jest ładniejszy :tongue4: Maciuś ale Ty dumny jeździsz tym swoim karawanem -wczoraj 12;40 ul. REJTANA- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wszystko się zgadza jest tam taki komis samochodowy, jak znajdę chwile czasu to mogę podjechać zobaczyć to autko, aczkolwiek rzeczoznawcą nie jestem, także moge wyrazić tylko swoje odczucja co do tego auta . pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witam- Nowicjusz - wątek powitalny
witam,!- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przecież 1.8 nie spali gumy :polew: ...,ale Maćkowi chodziło o to, że Twoje zimówki ładnie grają w chwili kiedy to Maciek pali gumę :gwizdanie:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
do tego wszystkiego dochodzą takie imprezy jak Komunie [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 22:50_________________________________________________ TAK, ale nie na spocie- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj darkstarmike- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Daniel- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzeba przyznać że jest odejście, a jaki miły dla ucha ryk , ale film i tak tego nie oddaje w 100% (miałem przyjemność jechać pewnego razu z bracus-em i powiem że kox ) a swoja drogą ciekaw jestem dlaczego tam tak hamowałeś ? czyżby foto-radar :naughty:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
WITAJ- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE