Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja proponuje Marcinowi przymusowo zmienić nicka na Pan_absencja :polew: byle nie abstynencja ja Wam dam :bicz3:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zagłosowałem na tak, aczkolwiek tak jak pisałem prawdopodobnie mnie nie bedzie ;( w przypadku kiedy grill wypali, to moze impra sie przeciągnie ,a wtedy jest szansa że na koniec balangi się załapie - mam tu na myśli godzinę 18-ta
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Maciek spokojnie,ja to nawet nie znam słów, które mogłyby to wszystko opisać :polew: ( zazwyczaj takie akcje kończą się na weselu, a u Ciebie odwrotnie od wesela sie zaczyna )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Marcin jaka sesja Stała tam moja furmanka dłuższą chwile bo byłem na meczu, ale o żadnej sesji nic nie wiem aaaaaaaaa to straż miejska robiła zdjęcia :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławku - była dziś sesja na 3- go Maja :naughty:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
cześć Madas-ik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
........ :drool: to gratuluje, skoro po pierwszej randce już takie zobowiązania :tongue4:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
[B6 AKE] Pukanie w tylnym kole
Miałem to samo, stukanie w prawym tylnym kole . Początkowo przy ruszaniu lub zakrętach ( stukot był okresowo raz/dwa razy na miesiąc) ponad rok zwlekałem, po jakimś czasie nieprzyjemne odgłosy zaczęły się nasilać – diagnoza jednoznaczna przegub wewnętrzny, po wymianie spokój.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
defender
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobranoc Adaśko [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 00:27_________________________________________________ Sławku to nie olewka, tylko teraz mam zawrót głowy na maxa, i uwierz mi że sam z dnia na dzień nie mogę nic zaplanować
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
;( ,a to za co, czemu [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 00:22_________________________________________________Co żem Ci uczynił ?????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jeszcze biedaczyna pewnie nie może dojść do siebie :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czyżby Macuś miał randkę , w takim razie dawaj,dawaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:notworthy:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj powodzenia w zakupach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Piotrek99
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miło jeśli tak myślisz , sam się wk...am , tym bardziej że to jeden z nielicznych na którym mnie nie będzie ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:doh1: :doh1: :doh1:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 18:54_________________________________________________zapomniałem :wallbash:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 18:54_________________________________________________sam zawzięcie głosowałem, aby co 3 tyg się spotykać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
najbardziej mnie boli fakt, że prawdopodobnie nie dam radę zjawić się na spocie ( który to został przeniesiony )grałem na 3 maj a spocik jest 26 ,04,09
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chwilami to juz sie martwimy o Ciebie , a tak serio to ja tez ostatnio max30 min dziennie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jakoś nie mogę się ogarnąć po świętach ( nie mam na myśli alkoholu) cały czas zwariowany pęd dnia codziennego