Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. Ja proponuje Marcinowi przymusowo zmienić nicka na Pan_absencja :polew: byle nie abstynencja ja Wam dam :bicz3:
  2. zagłosowałem na tak, aczkolwiek tak jak pisałem prawdopodobnie mnie nie bedzie ;( w przypadku kiedy grill wypali, to moze impra sie przeciągnie ,a wtedy jest szansa że na koniec balangi się załapie - mam tu na myśli godzinę 18-ta
  3. Maciek spokojnie,ja to nawet nie znam słów, które mogłyby to wszystko opisać :polew: ( zazwyczaj takie akcje kończą się na weselu, a u Ciebie odwrotnie od wesela sie zaczyna )
  4. Marcin jaka sesja Stała tam moja furmanka dłuższą chwile bo byłem na meczu, ale o żadnej sesji nic nie wiem aaaaaaaaa to straż miejska robiła zdjęcia :polew:
  5. Sławku - była dziś sesja na 3- go Maja :naughty:
  6. ........ :drool: to gratuluje, skoro po pierwszej randce już takie zobowiązania :tongue4:
  7. witamy na forum
  8. Miałem to samo, stukanie w prawym tylnym kole . Początkowo przy ruszaniu lub zakrętach ( stukot był okresowo raz/dwa razy na miesiąc) ponad rok zwlekałem, po jakimś czasie nieprzyjemne odgłosy zaczęły się nasilać – diagnoza jednoznaczna przegub wewnętrzny, po wymianie spokój.
  9. dobranoc Adaśko [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 00:27_________________________________________________ Sławku to nie olewka, tylko teraz mam zawrót głowy na maxa, i uwierz mi że sam z dnia na dzień nie mogę nic zaplanować
  10. ;( ,a to za co, czemu [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 00:22_________________________________________________Co żem Ci uczynił ?????
  11. jeszcze biedaczyna pewnie nie może dojść do siebie :polew:
  12. Czyżby Macuś miał randkę , w takim razie dawaj,dawaj
  13. witaj powodzenia w zakupach
  14. witaj Piotrek99
  15. miło jeśli tak myślisz , sam się wk...am , tym bardziej że to jeden z nielicznych na którym mnie nie będzie ;(
  16. :doh1: :doh1: :doh1:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 18:54_________________________________________________zapomniałem :wallbash:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 18:54_________________________________________________sam zawzięcie głosowałem, aby co 3 tyg się spotykać
  17. najbardziej mnie boli fakt, że prawdopodobnie nie dam radę zjawić się na spocie ( który to został przeniesiony )grałem na 3 maj a spocik jest 26 ,04,09
  18. chwilami to juz sie martwimy o Ciebie , a tak serio to ja tez ostatnio max30 min dziennie
  19. jakoś nie mogę się ogarnąć po świętach ( nie mam na myśli alkoholu) cały czas zwariowany pęd dnia codziennego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.