Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ona widzi co ja piszę nie protestuje upss , to w takim razie pozdrowionka dla Twojej żoneczki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
....ale ogólnie z ciebie "pozytywny wariat" także może być prawda to co piszesz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oj oj Ty już sie tak nie przechwalaj , daj tu żoneczkę lepiej, niech się sama wypowie w tej kwesti
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja jestem :gwizdanie: widzisz Adaś, Ty jeden pobudzasz ten wątek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witaj piszesz że cisza, u nas tak zawsze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przecież widać że to foto- montaż :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziszczyny spiom :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj markoffice
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitanko
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:laghing2: :laghing2: :laghing2: dobre :laghing2:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sam nie wiem, może jak cieplej się zrobi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: Marcin jak byś potrzebował pomocy to mam wiertarke Dareczku myślałem o czymś takim, ale mało estetycznie by to wyglądało, dlatego też postanowiłem że to migomatem przytwierdzę [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 12:51_________________________________________________ eee tam, ja na noc klape bagażnika będę odkręcał - pzred kradziejami
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:wallbash: też zadałem pytanie , powinienem sam sobie na to pytanie odpowiedzieć , przecież Ty bedziesz wierny swojej naklejce , bo swoją drogą jakość i żywotnośc jej jest niezastąpiona
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co do opon, prawdopodobnie uczynię to ok wtorku / srody [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 12:19_________________________________________________ .... a to czemu ? jeśli można wiedzieć
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie , a swoja drogą montowałeś już logo aluminiowe, czy czekamy na wyższe temperatury ?
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
dobre foty
-
Zlot - Bukowina - Podziękowania
Także i ja pragnę podziękować za dobrą zabawę i kozackie imprezki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
. ..... aaa to Ty jeszcze przed
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Masad to coś szybko to spotkanie się skończyło
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witajcie [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 18:18_________________________________________________o i jest sam Adaśko
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
Adecneo zapodam jak tylko znajdę chwile wolnego czasu ( myślimy o tym samym filmie :gwizdanie:- z EVO )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
........pewnie kuredu wbijaj kiedy chcesz, będziesz zawsze tu mile widziany, a co to Tarnobrzegu to się nie dziwie że nikt Ci nie odpisał :polew: ( Tomeczkowi odcieli neta) :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z wielką chęcią odwiedził bym Tomasza, ale ta data odpada na 100 % w moim przypadku , może innym razem - dzięki za zaproszenie
- ZDJĘCIA Z BUKOWINY