Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
..... :polew: stał w miejscu, to dziura w Niego wpadła :nabijasie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzięki temu w końcu masz na aucie jedną właściwą felgę , aaaaa i jeszcze jedno Ci dopowiem, że za każdy przejechany km 40 gr :polew: :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobra, dobra zrobiłem Cię na szaro - byłeś ładnie wystraszony :polew: :polew:
-
[ALL B5] BluMagiCar Audi
ładna sztuka wygląda na zadbaną
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie powolutku z tą wiosną pewnie jeszcze chwilę będzie nam na nią czekać, a swoją drogą wiecie co oznajmia wiosnę ? :tongue4:
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
ładna , silniczek :oklaski: reszta tak jak pisza koledzy felgi 17', delikatna gleba, lampki przód i bedzie miód pozdro
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
1.03.09
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na spocik :gwizdanie: :mysli: na Msze ŚW
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
stary słoneczko napitala, pogada jakiej nie było już dawno [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 11:57_________________________________________________jednym słowem warunki exstra na spot - owanie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki za zrozumienie , a swoją drogą ,Ty ścięmniałeś tydzień temu w sobotę :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 11:40_________________________________________________ pogoda całkiem, całkiem także powinno być trochę ludzi, kto będzie chciał to będzie , mam nadzieję że się wybierasz KORZEN9
-
Nowicjusz - wątek powitalny
POWITAĆ
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
....... to się nazywa pokuta dnia poprzedniego :polew: ( inaczej KAC )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj co do zakupu nie zwlekaj, bo każdy dzień bez audi, to dzień stracony
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szkoda bracus , ale może następnym razem nas odwiedzisz , masz usprawiedliwienie z uwagi ze to 18-ka , a więc wódka bedzie się lać strumieniami :> [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 01:55_________________________________________________Tym bardziej chcę obejrzeć Twoją Audiczkę, bo ciekawie z opisu się zapowiada i w końcu w Rzeszowie pojawi się 2-gie quattro (co prawda w avancie. No ale trudno ) ok. , ok. nic do avanta nie mam, to był żarcik , bo pewnie zaraz zostanę pojechany
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: ....... a Ty co spania nie masz ? aż tak przeżywasz jutrzejszy spot że spać nie możesz, pytam bo Ciebie o takiej porze zastać to rzadkość
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie z polibudy ale mogę Cie zabrać bo mam po drodze [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 01:21_________________________________________________ :drunk: :nabijasie: oooo i mały klubowicz online wypraszam sobie , jaki mały? jeśli już coś to niski a nie mały [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 01:25_________________________________________________ :tongue4: :baseball: :nabijasie: wystraszyłem cię skalarx ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:drunk: :nabijasie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy ,oraz gratulacje zakupu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj ozzi007
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miło to usłyszeć , aczkolwiek nie bardzo wiem czym
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzięki panowie , oj różowo ,różowo się robi ,ale o to chyba w tym wszystkim chodzi [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:12_________________________________________________ ok mA4ciek nie ma sprawy, najważniejsze że "niunia" będzie uzdrowiona
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobre :polew: :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:kox: :kox: :kox: ja za :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wow
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
impreza w głowie jeszcze trwa :kox: