Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. GM odpowiedział(a) na Italiano temat w Lifestyle i Hydepark
    [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 01:08_________________________________________________[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 01:09_________________________________________________ ...a więc Proszę o Brzydki radiowóz
  2. GM odpowiedział(a) na Italiano temat w Lifestyle i Hydepark
    prosze
  3. a co odpływu pod serwo to według mnie to nic innego jak to że on jest zaje..ny na maksa, weź jakiegoś cienkiego (ale w miare sztywnego ) "precika" i walcz [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 21:32_________________________________________________sam to dzis robiłem bo po myciu woda stała, byłem zaskoczony ze tak moze byc zapchany ten odpływ, próbowałem początkowo kompresorem ale nic dopiero drucik pomógł
  4. ten węzyk to nic innego jak cos co podpinasz do aku w celu, aby odprowadzać tzw. gazy powstałe w akumulatorze (zazwyczaj aku mają wypustki na bocznych ściankach w górnej czesci)
  5. :oklaski: :oklaski: nie czują nad sobą :polew:
  6. siemka Sławek sorka za dzisiejszą akcję :polew: bo poleciałem z tekstem w aucie ale na szczescie nie słyszałeś , ale chyba musze zainwestować w okulary ażeby to znajomych rozpoznawać , albo Ty uprzedzaj jakim kolorem audi jedździsz w danym dniu :polew:
  7. to samo miałem pisac co do ciszy a co do Twojego lakiernika, to ładnie chłopisko zapił :gwizdanie:
  8. .......oj imprezują :kox:
  9. 19" tez pomalowane w kolor budy ? opony jeszcze pomaluj
  10. ....spalinowy :polew: , no panowie to klapa jesli faktycznie nie ma kolegi silnika w zestawieniu
  11. Polonia chyba nadal funkcjonuje , a bijatyka jest wszędzie tam gdzie jest inco :polew: [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 23:41_________________________________________________zapodałem fotki z 1.02.09 http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_spotow_rzeszowskichfotki_i_filmiki-t26946.0.html
  12. 1 luty 2009 Na początek macie Tomka, który to nie może się nadziwić , ze a4 ma silnik z przodu :polew:
  13. To co czaki ugadujemy się na kolejne mody, ja zakładam zenony, a ty quattro :naughty:
  14. aa , swoja drogą Czaki gdzieś tam miał w sprzedaży [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 18:44_________________________________________________http://www.allegro.pl/item538124045_audi_a4_benzyna_korek_wlewu_paliwa_orginal.html
  15. ooooooo nie !!! to co dla ive zrobisz to, a dla nas Ci sie nie chciało :ranting1: :ranting1:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 12:13_________________________________________________ :acute: :acute: :acute:
  16. ja przyjade brudasem zimno by myc auto , a i tak na dystansie 10km go ujeb..e
  17. [br] Dopisany: 01 Luty 2009, 11:13_________________________________________________ mam nadzieję ze go nie myłes
  18. Mówisz masz Jak mnie gps nie zrobi w ... to pewnie będę bo za cholerę nie wiem gdzie ta Agora Rozpoznacie mnie po wgniotce na rejestracji z przodu znajdziesz nas , znajdziesz zapraszamy
  19. ......aaa to rozumie , to nic innego nie pozostaje mi jak życzyć Ci spokojnej imprezy [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 14:22_________________________________________________Swoją drogą - co u nas taka cisza przeddzień spotkania ??
  20. to ok a ja już myślałem ze go tam poskładasz , a co do opicia się to jak nie będziesz się dziś próbował ratować środkami pochodnymi do wczorajszych, to uwierz mi że do jutra Ci odpuści
  21. to co inco jednak wczoraj była bijatyka ? :polew: , przyjdz w

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.