Treść opublikowana przez GM
-
Foto zabawa
[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 01:08_________________________________________________[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 01:09_________________________________________________ ...a więc Proszę o Brzydki radiowóz
- Foto zabawa
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
a co odpływu pod serwo to według mnie to nic innego jak to że on jest zaje..ny na maksa, weź jakiegoś cienkiego (ale w miare sztywnego ) "precika" i walcz [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 21:32_________________________________________________sam to dzis robiłem bo po myciu woda stała, byłem zaskoczony ze tak moze byc zapchany ten odpływ, próbowałem początkowo kompresorem ale nic dopiero drucik pomógł
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
ten węzyk to nic innego jak cos co podpinasz do aku w celu, aby odprowadzać tzw. gazy powstałe w akumulatorze (zazwyczaj aku mają wypustki na bocznych ściankach w górnej czesci)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:oklaski: :oklaski: nie czują nad sobą :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siemka Sławek sorka za dzisiejszą akcję :polew: bo poleciałem z tekstem w aucie ale na szczescie nie słyszałeś , ale chyba musze zainwestować w okulary ażeby to znajomych rozpoznawać , albo Ty uprzedzaj jakim kolorem audi jedździsz w danym dniu :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to samo miałem pisac co do ciszy a co do Twojego lakiernika, to ładnie chłopisko zapił :gwizdanie:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
.......oj imprezują :kox:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
19" tez pomalowane w kolor budy ? opony jeszcze pomaluj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
....spalinowy :polew: , no panowie to klapa jesli faktycznie nie ma kolegi silnika w zestawieniu- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Polonia chyba nadal funkcjonuje , a bijatyka jest wszędzie tam gdzie jest inco :polew: [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 23:41_________________________________________________zapodałem fotki z 1.02.09 http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_spotow_rzeszowskichfotki_i_filmiki-t26946.0.html- Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
1 luty 2009 Na początek macie Tomka, który to nie może się nadziwić , ze a4 ma silnik z przodu :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ja pamiętam- [B5 ABC] moja a4 2,6 v6
To co czaki ugadujemy się na kolejne mody, ja zakładam zenony, a ty quattro :naughty:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
aa , swoja drogą Czaki gdzieś tam miał w sprzedaży [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 18:44_________________________________________________http://www.allegro.pl/item538124045_audi_a4_benzyna_korek_wlewu_paliwa_orginal.html- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co potrzebujecie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:tongue4:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ooooooo nie !!! to co dla ive zrobisz to, a dla nas Ci sie nie chciało :ranting1: :ranting1:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 12:13_________________________________________________ :acute: :acute: :acute:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja przyjade brudasem zimno by myc auto , a i tak na dystansie 10km go ujeb..e- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
[br] Dopisany: 01 Luty 2009, 11:13_________________________________________________ mam nadzieję ze go nie myłes- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mówisz masz Jak mnie gps nie zrobi w ... to pewnie będę bo za cholerę nie wiem gdzie ta Agora Rozpoznacie mnie po wgniotce na rejestracji z przodu znajdziesz nas , znajdziesz zapraszamy- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
......aaa to rozumie , to nic innego nie pozostaje mi jak życzyć Ci spokojnej imprezy [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 14:22_________________________________________________Swoją drogą - co u nas taka cisza przeddzień spotkania ??- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to ok a ja już myślałem ze go tam poskładasz , a co do opicia się to jak nie będziesz się dziś próbował ratować środkami pochodnymi do wczorajszych, to uwierz mi że do jutra Ci odpuści- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to co inco jednak wczoraj była bijatyka ? :polew: , przyjdz w - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE