Treść opublikowana przez GM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak na chwilę obecną nic, ale coś podejrzewam że bez tego się nie obejdzie (dsz33 coś majstrował z zawieszeniem - także zaczyna sezon na 17- tkach)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spoko mysle ze to tylko kwestia czasu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jednk nie juz widze , masz 15
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
konradzed- że tak zapytam, Ty smigasz na 16 dobrze pamiętam ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Święta racja Panowie, interesu trzeba zawsze pilnować [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 00:02_________________________________________________ aaa dziękuję, dziękuję , napewno tak - przyjdzie taki dzień że kupisz i to pewnie szybciej niż myślisz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam zamiar w środę zrobić podmianę, także wszystko wskazuję że tak będę na 17’
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witka Krzyniu , dawno Cię tu nie było , juz myslałem ze tak Ci sie spodobało w Bukowinie że postanowiłeś tam wrócić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no lux , napewno lepiej doświetlony niż Agora
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oooo to mnie zaskoczyłes, ze tam jest parking podziemny
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:kox: :kox: :kox: :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
fajna fota Sławku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też chcę z Wami na taką sesje podjechać Zobaczyłbym co to lustro potrafi musisz juz ze Sławkiem gadac, ale jest jeden warunek musisz mieć 16 cali- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 09:47_________________________________________________......... ale shit w F1 , wiem ze to sport , ale mozna sie "zdenerwować" jak sie cos takiego widzi- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: ok trzymam za słowo , ale sesja musi być wieczorna- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
domyślam się , nie na darmo Maciek dzisiejszy cały dziń spędził na " szmacie" [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 02:28_________________________________________________sprzęt do zdjęc tez pełna profeska , także zdjęcia muszą być [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 02:30_________________________________________________szkoda tylko że nie załapałem sie na sesję swoim brudasem, zawinąłem zbyt szybko- Nowicjusz - wątek powitalny
Rzeszów wita Lublin- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj rawka na forum- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w takim razie zapodaj jakies fotki ( może być na PW ) jesli oczywiście można prosić, to chyba że to są tajne fotki przygotowane już na konkurs kwietniowy "najładniejsza B5 -KWIECIEŃ"- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pijaki nie , nie to miałem na myśli , dziś bez picia , bynajmniej z mojej strony- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wiesz nie chciałem tego pisać, ale chyba jest tak jak piszesz- tym bardziej że jestem z nim po 20-tej umówiony w jego " siedzibie"- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wiesz sam sie zastanawiam, co sie z nim dzieje - pewnie koła zmienia - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE