Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. jak na chwilę obecną nic, ale coś podejrzewam że bez tego się nie obejdzie (dsz33 coś majstrował z zawieszeniem - także zaczyna sezon na 17- tkach)
  2. spoko mysle ze to tylko kwestia czasu
  3. jednk nie juz widze , masz 15
  4. konradzed- że tak zapytam, Ty smigasz na 16 dobrze pamiętam ?
  5. Święta racja Panowie, interesu trzeba zawsze pilnować [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 00:02_________________________________________________ aaa dziękuję, dziękuję , napewno tak - przyjdzie taki dzień że kupisz i to pewnie szybciej niż myślisz
  6. Mam zamiar w środę zrobić podmianę, także wszystko wskazuję że tak będę na 17’
  7. witka Krzyniu , dawno Cię tu nie było , juz myslałem ze tak Ci sie spodobało w Bukowinie że postanowiłeś tam wrócić
  8. no lux , napewno lepiej doświetlony niż Agora
  9. oooo to mnie zaskoczyłes, ze tam jest parking podziemny
  10. :kox: :kox: :kox: :kox:
  11. Ja też chcę z Wami na taką sesje podjechać Zobaczyłbym co to lustro potrafi musisz juz ze Sławkiem gadac, ale jest jeden warunek musisz mieć 16 cali
  12. witam [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 09:47_________________________________________________......... ale shit w F1 , wiem ze to sport , ale mozna sie "zdenerwować" jak sie cos takiego widzi
  13. :polew: ok trzymam za słowo , ale sesja musi być wieczorna
  14. domyślam się , nie na darmo Maciek dzisiejszy cały dziń spędził na " szmacie" [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 02:28_________________________________________________sprzęt do zdjęc tez pełna profeska , także zdjęcia muszą być [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 02:30_________________________________________________szkoda tylko że nie załapałem sie na sesję swoim brudasem, zawinąłem zbyt szybko
  15. Rzeszów wita Lublin
  16. witaj rawka na forum
  17. w takim razie zapodaj jakies fotki ( może być na PW ) jesli oczywiście można prosić, to chyba że to są tajne fotki przygotowane już na konkurs kwietniowy "najładniejsza B5 -KWIECIEŃ"
  18. pijaki nie , nie to miałem na myśli , dziś bez picia , bynajmniej z mojej strony
  19. wiesz nie chciałem tego pisać, ale chyba jest tak jak piszesz- tym bardziej że jestem z nim po 20-tej umówiony w jego " siedzibie"
  20. wiesz sam sie zastanawiam, co sie z nim dzieje - pewnie koła zmienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.