Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. Wiadomo z jakich przyczyn jestem w M.H codziennie i powiem wam, ze nawet na weekend-ach po 19-ej juz jest luz. Klienci mysla ze do 20-ej jest tylko czynne. Co do wyjazu jest ok (ten od strony Statoil jest chyba najbardziej stromy, ale do ogarniecia
  2. :good: pewnie i ja w końcu się zjawię
  3. Witaj na forum
  4. Witaj na forum
  5. mam juz 2 szt z I i II tury jakosc rewelacja, nie do zajechania, ale na wszelki wypadek poprosze o 1szt. o tak dla zasady
  6. Witaj na forum
  7. w zimie , aaaaaa wiem , wiem ........... w zimie bedzie lepiej -bo .......................... jaest szampon :polew:
  8. wrclaguna widziany na podkarpackiej na Watkiemie , ale, ale w B6
  9. :oklaski: :oklaski: :oklaski: popieram wczorajszy wypad też zakończył się na składzie dwuosobowym, no ale cóż nie wnikam . Ja bynajmniej nie żałuję spotkania wczorajszego
  10. :shocked: co taka cisza , a może nie lubicie pifka, to możecie pić co chcecie (jesteśmy tolerancyjni)
  11. Mam w planie o której ta imprezka ? może zajrzę
  12. Dla zainteresowanych zdjęcia podglądowe Clariona
  13. :polew: dobre :polew:
  14. :shocked: ,a skąd Ty tyle koców uzbierałeś na przyszłość lepiej dywanem z salonu 8m x 8m
  15. :polew: http://fun.net.pl/fun/27080/
  16. spot uważam za udany (pora jak dla mnie) bardziej trafiona Zgodnie z umową przesyłam namiary tel.607919088 - na kolesia z A4 Avant, który to chętnie wymieni się (za niewielką dopłatą) siedzeniami (brązowa skóra ) na inną np. welur i sprzeda 4xori felgi 16' z oponami . Pozdrowionka dla tych co zaspali na 19-stą [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:43_________________________________________________ ps. Plugibugi , ale zapodałeś zasłonę dymną :kox:
  17. ...... , a no bede [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 21:48_________________________________________________moze cos wymyslimy , azeby byla wieksza frekfencja :naughty: np. kto nie przyjedzie to CIU..L (do nastepnego spota )
  18. ja sie pisze, tylko kwestia terminu
  19. Witaj na forum
  20. :oklaski: :oklaski: bardzo dobrze piszesz :> dlatego my sukcesywnie to robimy , ale już kilka razy temat " wieczornego " wypadu (spota bez aut) był zapodawany na forum, pomimo tego tylko ,a może aż 3/4 stałe osoby lubią się wieczorem spotkać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.