Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wiadomo z jakich przyczyn jestem w M.H codziennie i powiem wam, ze nawet na weekend-ach po 19-ej juz jest luz. Klienci mysla ze do 20-ej jest tylko czynne. Co do wyjazu jest ok (ten od strony Statoil jest chyba najbardziej stromy, ale do ogarniecia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:good: pewnie i ja w końcu się zjawię
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mam juz 2 szt z I i II tury jakosc rewelacja, nie do zajechania, ale na wszelki wypadek poprosze o 1szt. o tak dla zasady
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w zimie , aaaaaa wiem , wiem ........... w zimie bedzie lepiej -bo .......................... jaest szampon :polew:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
wrclaguna widziany na podkarpackiej na Watkiemie , ale, ale w B6
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:oklaski: :oklaski: :oklaski: popieram wczorajszy wypad też zakończył się na składzie dwuosobowym, no ale cóż nie wnikam . Ja bynajmniej nie żałuję spotkania wczorajszego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:shocked: co taka cisza , a może nie lubicie pifka, to możecie pić co chcecie (jesteśmy tolerancyjni)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam w planie o której ta imprezka ? może zajrzę
-
[ALL B5] Radio za około 300zł
Dla zainteresowanych zdjęcia podglądowe Clariona
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: dobre :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:shocked: ,a skąd Ty tyle koców uzbierałeś na przyszłość lepiej dywanem z salonu 8m x 8m
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: http://fun.net.pl/fun/27080/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spot uważam za udany (pora jak dla mnie) bardziej trafiona Zgodnie z umową przesyłam namiary tel.607919088 - na kolesia z A4 Avant, który to chętnie wymieni się (za niewielką dopłatą) siedzeniami (brązowa skóra ) na inną np. welur i sprzeda 4xori felgi 16' z oponami . Pozdrowionka dla tych co zaspali na 19-stą [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:43_________________________________________________ ps. Plugibugi , ale zapodałeś zasłonę dymną :kox:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
...... , a no bede [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 21:48_________________________________________________moze cos wymyslimy , azeby byla wieksza frekfencja :naughty: np. kto nie przyjedzie to CIU..L (do nastepnego spota )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja sie pisze, tylko kwestia terminu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gratulacje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:oklaski: :oklaski: bardzo dobrze piszesz :> dlatego my sukcesywnie to robimy , ale już kilka razy temat " wieczornego " wypadu (spota bez aut) był zapodawany na forum, pomimo tego tylko ,a może aż 3/4 stałe osoby lubią się wieczorem spotkać