Treść opublikowana przez ROBERT
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co cię łeb boli ? ---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:54 ---------- Najlepsze było dziś jak jednemu gościowi sprawdziłem przebieg tak zrobił
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:47 ---------- Niestety ale tak jest ---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:47 ---------- Idź do sklepu jakiegoś motoryzacyjnego i niech sprzedawca przyniesie ci kilka sztuk takiej samej części , założę się , że jedne będą Made In Germany a drugie Made In China ( opakowania będą identyczne ) Kiedyś coś kupowałem ( już nie pamietam co ) a kumpel jeszcze robił w "AutoPartner" w Rybniku i przyniósł właśnie mi pokazać czy chcę China czy Germany ( wiadomo chyba co wybrałem ) ... aha i gadał , że bardzo często tak jest m.in. z Boschem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No to na reklamację z nim
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Raczej jeszcze będę w BT
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
B6 PD nie kupuj bo tandem pompy padają :facepalm: ---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:06 ---------- Bo na pewno kupiłeś Bosch'a Made In China Mniej więcej tyle samo byś dał jakbyś oddał Twój stary w ASO i dostał nówkę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robię na dzień , w piątek mam wolne ale do BT wyjeżdżam Dziś zapytam się tego kumpla jak z roboty przyjedzie czy bierze go czy nie i dam Ci znać
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja , ale co to za życie Ida spać nara
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty jeszcze żyjesz ? No no
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mama
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek wg. mnie każdy ma swoje potrzeby, swój gust itp. ... więc każdy też kładzie kaskę w co chce i na tym to wg. mnie polega
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Trzeba było ORI kupić Ale ja bym jeszcze termostatowi się przyjrzał 078 919 501 C ( czarny ) a jego zamiennikiem jest 059 919 501 A ( zielony )
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Piękna świnia :slina:
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Błędu z powodu małego poziomu płynu nie będzie Dolej do górnej kreski i tyle ( kontrolka zgaśnie ) , po jakimś czasie sprawdź czy przypadkiem troszkę jeszcze go nie ubyło Skasować w pamięci ECU raczej trzeba będzie błąd czujnika G2/G62 ( chociaż możliwe , że sam zniknie po jakimś czasie ) ew. jak nie masz VAGa odłacz na kilka minut akumulator ( klemę "-" ) ... kabelek np. u Viaken'a kupisz za ~ 30 złotych i spokojnie za darmochę będziesz sobie Vag'ował
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co mo ropa do vacum pompy. Że w niej jest Nie drapać się Jak co to w 1,9 TDI PD nie ma pompy Vaccum tylko jest tandem-pompa ---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:56 ---------- Nic na razie nie kupuję Żartowałem Jeszcze trochę pojeżdżę tym autem w którym tak często się tandem-pompy psują , trudno będę wymieniał :grin: Ale ładna ta [b8] w Sline była :slina:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pierwsze słyszę , że te pompy siadają w tych silnikach , może akurat się zdarzyły ze dwa egzemplarze które miały konkretnie nalatane ---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 22:02 ---------- Ida spać Nara
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zastanawiam się jeszcze nad 1.8/2.0 TFSI
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
131ps Tyś chyba z choinki spadł ---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:43 ---------- ---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:43 ---------- Dla zainteresowanych jest już wątek - kto i ew. z kim jest w pokoju w BT
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W których ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No to ujnia bo na razie nie sprzedaję
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie bo za namową Hammera jednak będę szukał 3.0 TDI ---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:59 ---------- Na dole masz "odpowiedz z cytatem"
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Tylko niech ORI zapoda bo znowu mogą dziać się różne cuda
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Też tak myślałem
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
W tej aukcji z allegro co podałeś jest czujnik o nr. 06A 919 501 A stosowany jako dodatkowy czujnik ( sam nie wiem dokładnie po co ) w silnikach benzynowych praktycznie w każdym AUDI po 2000 roku ---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:22 ---------- Powinieneś mieć taki
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
To na pewno masz czujnik jaki podałem wyżej , musi być zielony na 4 piny Chyba , że wymieniłeś jakiś inny czujnik
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście