Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. po robocie ---------- Post added at 02:07 ---------- Previous post was at 02:05 ---------- Wiesiek olewam jednak tego EBAYa i używany filtr ( choć ceny są na prawdę dobre ) , kupiłem nówkę sztukę EHEIMa u nas w Polsce za dosyć dobrą cenę i od jutra akwa pójdzie na dwa kubełki JBL e901 i EHEIM 2224
  2. Idę spać Narka
  3. Po co Ci dwa kółka , sezon się zbliża to lepiej pomyśl o czterech np. jakiś 18"
  4. Nara
  5. Nawet znalazłem :kox:
  6. W zeszłym roku w niedzielę Poziek sobie na podwórku rano chodził ze dzbaneczkiem cytrynówki i od czasu do czasu sobie pociągnął z niego
  7. Jak dla mnie też to jest bezsensowne , ale piszę to co usłyszałem na własne ucho od użytkowników ( i przeczytałem w necie także od użytkowników ) mam na myśli silnik [AVB] nie [AVF] [AVFa] mam i mogę z ręką na sercu powiedzieć , że średnio pali 6.8-7.2 litra ... but to już 8 , 9 a nawet 10 litrów ... trasa 5.0-5.5 litrów ... trzeba też pamiętać jakie odległości ktoś pokonuje takim autem Ja np. jeżdżąc do roboty 12 km w jedną stronę plus powiedzmy co kilka dni jakieś tam odcinki 20 , 30 , 50 ... km spala mi średnio właśnie 6.8 - 7.0 Jak miałem 2 miesiące L4 i jeździłem głównie tylko do sklepu po fajki , browara itp. tzn 1-2 km i silnik po tym był gaszony itd. to spalił mi ~ 10 ltr/100km
  8. Są ale jak pisałem pod koniec 2004 r. ( było ich na prawdę bardzo mało ) i nie wierzę , ze Paplokowi chodziło właśnie o ten , przypuszczam , że miał na myśli [AVB] który rzeczywiście pali ~ 1 litr/100km mniej niż [AVX] i [AVF]
  9. [bKE] były także w [b6] ( koniec 2004 r. ) i to wcale nie złom Następca [bRB] to już troszkę ujnia bo ma DPF'a , ale i tak bym wolał jego niż jakiegoś [bLB] itp. ...
  10. Już napisałem wyżej jakie były Dodam , że [AVF] były także w Quattro ---------- Post added at 12:16 ---------- Previous post was at 12:14 ---------- 115/116 PS wybrałbym jakbym kupował [b7] ( zresztą innych 1.9 TDI nie było w [b7] )
  11. Są [AWX] 130 PS 285 Nm , 5 biegów ( do końca 2003 r. ) [AVF] 130 PS 310 Nm , 6 biegów ( do końca 2004 r. ) [AVB] 101 PS 240 Nm , 5 biegów ( do końca 2004r. ) [bKE] 115 PS 285 Nm , 5 biegów ( końcówka 2004 r. , produkowane także w [b7] , następcą jest [bRB] z dpf'em ) Dodam , że [AVF] z końca produkcji mają bardzo często niezły gift fabryczny ---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 12:09 ---------- Na spokojnie sobie to weź bo na szybko to kupisz parcha do którego będziesz non-stop kład kaskę
  12. Nie ma w [b6] 116 PS
  13. I ile dukatów kosztowało to spotkanie ?
  14. Muszę iść do kościoła na 18:00 a później idę do znajomych Wiesiek coś to tak dzisiaj drapał te Twoje auto koło Lidla ?
  15. Mnie znów dziś na spocie nie będzie
  16. Ja na razie nie zmieniam opon bo jeszcze do BT trzeba zajechać , w zeszłym roku co niektórzy pojechali na letnich i wiadomo jak się to skończyło dla nich A mówiłem nie zmieniać na letnie
  17. Ooo widzę że mam już kolor VIPowski na liście do BT
  18. Nooo już mu wiela do mojej nie brakuje ---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:38 ---------- Jo je cały czas w mieście Nie , nie jadę dziś nigdzie , wieczorem idę do szwagra w FIFĘ popykać
  19. Tyś je zadziubany
  20. Wg mnie właśnie nie ma kopa , teraz dopiero jak szwagier wgrał se jakiegoś "gotowca" to mu to idzie , ale zaś od razu sprzęgło do wymiany miał
  21. E46 150 PS to CR ---------- Post added at 11:30 ---------- Previous post was at 11:29 ---------- Od rana walisz w gardło ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.