Treść opublikowana przez Petara
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do takich zabaw nie ma jak RWD i letnie oponki:D Znam z własnej skóry:P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No niezle niezle dajecie rade panowie :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
okok czekam na relacje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To zes sie Bartek rozpisal...Wiecej szczegółów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A jakie to atrakcje??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sorry guys ale ja dzis niestety odpadam...Wezcie podzielcie sie rowniez w moim imieniu oplatkiem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszystkiego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dokladnie tak jak Reniu napisal:D Czyli nie najgorzej NIe bylo mowy o opłatku ale zawsze mozna jakiegos spontana zaliczyc co nie??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No ten dzwiek z pierwszego filmiku kozacki :kox:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To kto bedzie ?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 16:30_________________________________________________A bedzie ten ziomek z B6 z rogalowym wirusem na 170??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja również mam zamiar sie wkoncu pojawić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To niech wpada może wkoncu pozna klase Audi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NIe no ewidentnie fotki 1 klasa Ale nie watpie w to ze spocik był elegancki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja również ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Klub padł:/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A Nowek jaki to rozmiar felg jest?I co za szerokie oponki??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mnie tez dzis nie ma Paliwo niestety za drogie trzeba oszczędzać A tak na poważnie to mam ostastnio full roboty i nie ogarniam...Za tydzień powinno sie skonczyc takze bede raczej pozdro ziomkostwo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Heh Nowek w tym kwartale juz impreza sie odbyla
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzieki wszystkim za wspaniałe party Jak widac ja rowniez zabalowalem i dopiero do domu zladowalem :gwizdanie: Trzeba czesciej organizowac takie wypadziki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Widac ze nikomu nie bardzo na reke szybciej podjechac :gwizdanie: Mnie rowniez nie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Własnie Rafi co Ty tam wymyślasz??A tak ogólnie to o ktorej planujemy zakonczenie imprezy na barce??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To do Torunia można dojechać asfaltem?Ja zawsze tamtędy jeżdże leśnymi duktami No ale szkoda ze was nie było bo frekwencja kiepska...Trzeba coś z tym zrobic...Moze rzeczywiscie spoty co 2 tygodnie i czesc... Co Wy na to??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heh gaz podrożał czy gnojówka??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Imprezowe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak mogą sie poprostu hamulce skończyc??Kolocki rozumiem ale zaciski również Ci sie skonczyły?? Wymieniałeś na coś wiekszego czy poprostu seria??