Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Petara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Petara

  1. Do takich zabaw nie ma jak RWD i letnie oponki:D Znam z własnej skóry:P
  2. No niezle niezle dajecie rade panowie :gwizdanie:
  3. okok czekam na relacje
  4. To zes sie Bartek rozpisal...Wiecej szczegółów
  5. A jakie to atrakcje??
  6. Sorry guys ale ja dzis niestety odpadam...Wezcie podzielcie sie rowniez w moim imieniu oplatkiem
  7. Wszystkiego
  8. Dokladnie tak jak Reniu napisal:D Czyli nie najgorzej NIe bylo mowy o opłatku ale zawsze mozna jakiegos spontana zaliczyc co nie??
  9. No ten dzwiek z pierwszego filmiku kozacki :kox:
  10. To kto bedzie ?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 16:30_________________________________________________A bedzie ten ziomek z B6 z rogalowym wirusem na 170??
  11. Ja również mam zamiar sie wkoncu pojawić
  12. To niech wpada może wkoncu pozna klase Audi
  13. NIe no ewidentnie fotki 1 klasa Ale nie watpie w to ze spocik był elegancki
  14. Ja również ;(
  15. Klub padł:/
  16. A Nowek jaki to rozmiar felg jest?I co za szerokie oponki??
  17. Mnie tez dzis nie ma Paliwo niestety za drogie trzeba oszczędzać A tak na poważnie to mam ostastnio full roboty i nie ogarniam...Za tydzień powinno sie skonczyc takze bede raczej pozdro ziomkostwo
  18. Heh Nowek w tym kwartale juz impreza sie odbyla
  19. Dzieki wszystkim za wspaniałe party Jak widac ja rowniez zabalowalem i dopiero do domu zladowalem :gwizdanie: Trzeba czesciej organizowac takie wypadziki
  20. Widac ze nikomu nie bardzo na reke szybciej podjechac :gwizdanie: Mnie rowniez nie
  21. Własnie Rafi co Ty tam wymyślasz??A tak ogólnie to o ktorej planujemy zakonczenie imprezy na barce??
  22. To do Torunia można dojechać asfaltem?Ja zawsze tamtędy jeżdże leśnymi duktami No ale szkoda ze was nie było bo frekwencja kiepska...Trzeba coś z tym zrobic...Moze rzeczywiscie spoty co 2 tygodnie i czesc... Co Wy na to??
  23. heh gaz podrożał czy gnojówka??
  24. Imprezowe
  25. Jak mogą sie poprostu hamulce skończyc??Kolocki rozumiem ale zaciski również Ci sie skonczyły?? Wymieniałeś na coś wiekszego czy poprostu seria??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.