Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hary_ns

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hary_ns

  1. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nie wiem jak brzmi na tle innych aut ale sie zobaczy
  2. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja będę na bank bo się szykuje już trochę i nie mogę dojechać jakoś...
  3. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no to poogladam
  4. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    aha no to sie naogladam ważne by sie nie poddawac
  5. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dzięki Nowak namiary są ale jeszcze zobaczę w niedziele jak to u ciebie wygląda i się pomyśli a narazie trzeba zainwestować w bujany fotel
  6. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no to mniej więcej już wiem jak coś to się odezwę
  7. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jak chce szyby przyciemniać to lepiej folia czy w piecu ?? pewnie wiecie coś na ten temat :gwizdanie: http://www.technicolor.pl/szyby.html
  8. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    szkoda ale lepsze foty porobicie w dzien
  9. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no to lipa a były plany na zlot ,a 12:00 nie pasi może za tydzień
  10. Witam , nie dawno kupiłem a4 2.6 v6 i przed pierwszym przeglądem wymieniane były końcówki drażka, jako że fele mam 18 w serwisie powiedzieli mi ze jak nie zmienie kół to co 3 miesiące bedę ich odwiedzał, grubo zapłaciłem za końcówki i montaż a tu po miesiącu kiedy normalnie jedną ręką można było prowadzić samochód , teraz trzeba trzymać dwoma rękoma bo nie wiem jak to opisać ale szarpie kierownicą i znosi na boki , a przy lekkim skręceniu nie wraca do pozycji wyjściowej , co Wy o tym myślicie ??? tak szybko by poszły te końcowki ?? osobiście jeżdżę spokojnie , ostatnio tylko kolega chciał obejrzeć sobie i przejechać się po placu i trol zasrany no wiecie zaboksował w miejscu i poszedł do przodu , zrypałem go jak ....
  11. Witam wszystkich członków forum , miło mi że mogę do Was dołączyć Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.