-
SPOTY RADOMSKIE
Ja wprawdzie pracuję 3 maja ale jeżeli mamy sie spotkać w tym terminie to napewno się pojawię (choćby na chwilkę) . Mokom69 daj znać na PW gdzie i kiedy byłoby to spotkanko. Pozdrowionka
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, czy to ja jakoś źle wchodzę na strone czy po prostu zniknął temat SPOTY RADOMSKIE? O ile się nie mylę to trzeba teraz wchodzić przez Spoty w Białobrzegach :eek: Czy tak już ma zostać? Mam nadzieję, że nie :confused:
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam nadzieję, że już niebawem spotkamy się w nieco większym gronie Myślę, że można pomyśleć o terminie 4-6 maja, to niezła propozycja
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, jeżeli można prosić to może zaczniemy się powoli określać kto będzie na grilu bo czas nieubłaganie pędzi :smile: Pogoda ma być wymarzona na grila więc może być całkiem przyjemnie a im więcej osób tym fajniejsze moze być to spotkanko Popzdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam wszystkich ponownie. Przyznam szczerze, że narobiło się sporo zamieszania z tymi zmianami tematów, mam nadzieję iż wyjdzie to na dobre :confused: Chcę potwierdzić swoją obecność na spocie :biggrin: A tak swoją drogą to kto jeszcze będzie na spotkanku? Pozdrowionka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
Gratuluję wyboru, piękne auto. S4 i to jeszcze w avancie - rewelka
bolobzyko
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta