Treść opublikowana przez aaaPablo
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
Ani razu się nie zdażyło, ale tak jak mówię profilaktycznie zaglądam tam od czasu do czasu. Przed tym zabiegiem miałem właśnie powódź taką, że zakończyło się wyjmowaniem całego dywanika z podłogi.
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
1.Wyjmiesz bez rozbierania. 2.Nie przepychaj, tylko najlepiej wyjmij je. To są takie uszczelki. Jak wyjmiesz to najlepiej obetnij końcówki, bo schodzą się w kształcie lejka. Ja tak zrobiłem i mam już spokój od dwóch lat. (ale profilaktycznie tam kilka razy w roku zaglądam)
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Ano taka to wieś ten nasz Piotrków, że wogóle trudno coś tu zrobić. Swego czasu więcej kolegów z AUDI 80 udało się zgadać...
-
Spocik w Wieluniu
Sorki, nie doczytałem, że chodzi o całą lampkę. To może jaką używkę znajdziesz. Pozdrawiam.
-
Spocik w Wieluniu
Jak masz za dużo kasy, to dzwoń do ASO. A do tablicy jest zwykła rurkowa, nie pamiętam długości. Podjedź do zwykłego sklepu auto-moto, wymontuj na miejscu, kup i załóż. Pozdro. Wesołych Świąt.
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Nieźle, grande szacun.
-
[B5 1Z] Biały Goniec
Zaje...teges
-
[B5 APS] by czorny
Na czerwono... mi też się podoba.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Ano żyje, tylko tak jak ja to przestałem zaglądać. Po ostatniej próbie zorganizowania spota. Chętnych było kilka osób, a przyjechały dwa auta w tym moje. Jakby jeszcze coś miało się dziać w tym temacie to ja się chętnie piszę. Pzdr.
-
Jaki zestaw na tył do AVANTA
Czyli za 443 zł +KW można kupić niezły komplet do wymiany na tył?
-
Jaki zestaw na tył do AVANTA
Zapomniałbym jeszcze o jednym. Może polecicie mi też jakieś łożyska, bo byłoby też odrazu wrzucić?
-
Jaki zestaw na tył do AVANTA
W sumie to tak jak mówisz nie ma co na tym oszczędzać. Znalazłem u siebie w mieście taki sam zestaw jak z linku niżej, za 312 zł. Tak więc nie będę się raczej w allegro bawił. Dzięki za porady. Tak z ciekawości ile u was (orientacyjnie) liczą sobie za wymianę tyłu???
-
Jaki zestaw na tył do AVANTA
Zastanawiałem się nad takim i myślę, że właśnie w niego się zaopatrzę.
-
Jaki zestaw na tył do AVANTA
Witam. Proszę o podpowiedź. Jakie tarcze i klocki na tył do mojego AVANTA mógłbym (czy też powinienem) założyć? Coś w miarę dobrego. Szukałem trochę na allegro, ale już oczopląsu dostaję. pzdr.
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem i ze spalaniem
Tzn.?? Co teraz oprócz kąta wtrysku do ustawienia?
-
Logi statyczne do analizy
Witam wszystkich. Proszę o analizę. Log (0 - 003) Log (1 - 004) Log (2 - 011) Log (3 - 000) Pzdr.
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem i ze spalaniem
Witam. Logi zrobione. Nie wiem czy mogę umieścić tu?? Czy w diagnostyce vag?? ---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 13:49 ---------- Log (0 - 003) Log (1 - 004) Log (2 - 011) Log (3 - 000)
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem i ze spalaniem
Postaram się tylko będę potrzebował pomocy w realizacji. Dzięki.
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem i ze spalaniem
Też mi ten kąt wtrysku chodzi po głowie
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem i ze spalaniem
Końcówki używki z forum, ale sprawdzane u pompiarza. Pompa raczej musiała być ruszona, bo wogóle to cały silnik był wymieniany. Po wymianie silnika (oprócz tego że nowy rozrząd był założony-robił to mechanior który już raz mi wymieniał rozrząd i wogóle u niego głównie auto było robione zawsze, tyle że nie bardzo ostatnio się przykłada do roboty) okazało się, że świece są do niczego, no i wyszła przy okazji sprawa lejących wtrysków z mojego starego silnika więc kupiłem inne, bo regeneracja oberwałaby mi kieszeń.
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem i ze spalaniem
Witam. Od jakiegoś czasu mam problemy z odpaleniem auta (nie gra roli czy mróz, czy ciepło). Jak już odpali, to z rury wali biała chmura, potrafi też przez moment zaraz po uruchomieniu troszkę nierówno pracować. Zaczęło się to w zasadzie, po wymianie rozrządu. Wymieniałem też wszystkie filtry, olej, wtryskiwacze i świece. Dodatkowo zaobserwowałem wzrost spalania. Dochodzi do 10 litrów (w mieszanym). Proszę o porady.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
No i gitara. Przecież nie trzeba mieć audi żeby się spotkać. Pozdawiam. Do zobaczenia. [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 14:12_________________________________________________ No i gitara. Przecież nie trzeba mieć audi żeby się spotkać. Pozdawiam. Do zobaczenia. No ludziska ruszcie się. Chyba zbyt wiele osób tu nie zagląda.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Ruszymy z jakim spotem w tym naszym grajdole?? Są jacyś chętni.[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 14:40_________________________________________________SPOT przed LIDLEM 11.12.2011 godzina 15:00 Niech ktoś się wreszcie zdecyduje i przyjedzie.
-
[B5 AFN] Instalacja pod deche (montaż klimy)
Tu kolega właśnie ma AFN-a do rozbiórki. Może od niego weźmiesz co trzeba. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=229736.0;topicseen
-
[B5 ARJ] Audi B5 by Morda 2,4 quattro.
Przyjemny polifcik. Gratuluję zakupu.