Treść opublikowana przez aaaPablo
-
Ceny paliwa marzec 2026
SHELL 4.47 ON Piotrków Trybumalski
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Gajos Sp. z o.o., 81-856 Sopot, ul. Kasztanowa 4 przód cena-148.50 tył cena-99.59[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 06:59_________________________________________________A tu ma ktoś od nas http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_listwa_ochronna_drzwi_lewy_przod_8d0_853_959_b_oryginal-t136529.0.html
-
[B5 AFN] Drgania przy spokojnej jeździe miedzy 1700-2000 obr/min
U mnie siedzi seria. Pomysły były różne, że może wtryski (sprawdzone ok), pompa paliwa (sprawdzone ok), poduszki (sprawdzone ok). Straszą mnie, że może dwumas, ale objawy nie za bardzo pasują. Poza tym drgania byłyby prawdopodobnie również na postoju, a tu tylko w trakcie jazdy i tylko w przedziale obrotów o jakim piszesz. Poza tym Ty wymieniałeś i nic się nie zmieniło. Jak sobie złapie większe obroty to nic nie czuć, a przyspieszenie jest bez zarzutu. Jak coś odkryjesz to daj znać. Ja temat śledzę cały czas. A jak ze zmianą biegów, czy wchodzą u Ciebie bez problemu, bo ja zauważyłem, (w sumie tylko z trójką), że jakby jest lekko coś przesunięte i nie wchodzi jak powinna, ale to chyba akurat związane jest ze zużyciem tej plastikowej kuli przy dźwigni zmiany biegów. Pzdr.
-
[B5 AFN] Drgania przy spokojnej jeździe miedzy 1700-2000 obr/min
Witam. U mnie objawy identyczne. Też niestety nikt nie wie co to i kto to i po co to??? Także podepnę się do tematu kolegi i poobserwuję propozycje... Pzdr
-
Prośba o oddanie głosu... II tura!! Bardzo dziękuję za wcześniejsze głosy!
- [A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1
to kabel czy jakiś sznurek? na tym "pokrowcu" Kierownica jest zrobiona w stylu "BALERON". Dobry sznurek i ładnie związać, żeby się pięknie wylewało spod niego- PZU czy HESTIA ???
A od jakiej wartości?? Czy z udziałem własnym? Wymiana części-jaki procent za wymianę? No i czy są jakieś zniżki, czy zwyżki? Troszkę więcej szczegółów proszę. Ja na przykład mam w Warcie. Ostatnio niestety musiałem korzystać z AC i jestem bardzo zadowolony.- [ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
Zgadzam się, że są. Tylko na ile skuteczne? Niestety nie miałem okazji żadnej wypróbować, bo mi nie potrzebne.- [ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
Oczywiście, że skórę się konserwuje. Jak ojciec robił w reichu przy autach, to mieli tam specjalną pastę do skór. U nas może być z takową problem (chociaż wiele rzeczy, o których kiedyś nikt u nas nie słyszał, zaczęło się pokazywać i jest bez problemu dostępne np.smar miedziowy, czy klej do nakrętek i śrubek itp.). Jak mi się uda to spróbuje umieścić nazwę lub zdjęcie, bo jak mi się dobrze kojarzy to jedną tubkę przywiózł kiedyś ze sobą.- [ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
Może trzeba było rzeczywiście rozejrzeć się za ładniejszymi?? Nie są takie złe, ale sorry mi też się nie podobają.- [ALL] Co to za oznaczenie amortyzatora .. .. ?
Też mi się tak widzi- [ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
wlasnie ta rolet kosztuje ponad 1200zl.... . Otóż to kolego. Dlatego pytałem mario-z czym od czego się ma różnić. Ale właśnie mi napisał na pw, że znalazł taki numer 8D05064360 i ta kosztuje 300 zł, ale grzebałem w ETCE i nie mogę znaleźć nic takiego. Może to sam wkład do rolety, znaczy ten materiał, który się zwija???- [ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Za część o tym numerze, taka jest cena w autoryzowanym sklepie. W ASO taka jest tam cena za taką roletę, więc czym ma się różnić i od czego? Używka napewno będzie tańsza, ale ciężko dostępna. Osobiście nie widziałem jeszcze żadnej b5 z w/w roletą.- [ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Jeśli się dobrze orientuję to w ASO ta tylna jest o wiele droższa niż 300 zł. 350 kosztują boczne. A w ASO tylna: zdaję się że to ten numer 8D5861325A ROLETA 1253.23 zł :wallbash: Reniu dzięki za super opis i instrukcję montażu. U mnie też już założone boczne. Zadowolenie 100%. Słoneczko dzieciakom teraz może :gwizdanie: Szukajcie ludziska na allegro itp. Ja swoje kupiłem za 150 zł (nowe). Pozdrawiam- [ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
Od dziś aluski i letnie laczki.- [ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
Chyba jednak trzeba będzie już wskoczyć na letnie.- [ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Pomysłowa rzecz... Tylko czemu taka droga??? Ale chyba się skuszę.- [ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
Czekam co najmniej do przyszłego tygodnia. Tydzień mnie nie zbawi. W końcu sporo wytrzymaliśmy na zimowych, to co te parę dni znaczy- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Oraz ja, jak wyżej !!!- [ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
Myślę, że rzeczywiście pośpiech to niezwykle zły doradca. Ja też spokojnie poczekam, tyle że kusi. Ale u nas z łataniem dróg to nie za bardzo. Coś robią, ale w tej chwili, to tylko dziurę na dziurze widać, aż trzeba uważać żeby plomby nie powypadały...- [B6 ALT] Pierwsze Audi
Hej. Ja mam u siebie pionka deh5000ub (bo niestety ori było wydłubane jak kupowałem autko). Ma mp3-wyjście jest z tyłu, także kabelek poprowadziłem sobie do schowka i tam się wpinam. Kolory ustawiasz jakie chcesz (zdaje się,że z 8 jest do wyboru, albo i więcej), zarówno wyświetlacza jak i przycisków. Niestety nowego już nie znajdziesz, bo nie robią. Tylko używka 250 - 350 zł mniej więcej http://allegro.pl/item960951238_pilnie_sprzedam_pioneer_deh_5000ub_cd_mp3_usb.html. Wybrałem ten model głównie ze względu na podświetlenie. Może jak Ci finanse pozwolą, to skuś się na ori ze zmieniarką. Pozdrawiam- [ALL B6] Problem ze spryskiwaczami szyby przedniej
Słuszna uwaga , ale też na to wpadłem i VAG, był już podpinany. Nic nie wyszło . Czekam na lepszą pogodę, żeby wyjąć pompkę. Może jeszcze jakieś sugestie?- [ALL B5] Problem z oświetleniem wnętrza...
Pierwszy dolny rząd. Zdaje się,że druga z kolei- [ALL] wypłata z AC
Tydzień temu w czwartek zgłaszałem szkodę z polisy AC w WARCIE. Zgłasza się przez infolinię (numer napewno masz przy polisie), rozmowa na infolinii trwa jakieś 20-25 minut, o czym informują na początku. Likwidator ma tydzień na skontaktowanie się. Kontakt nastąpił już w poniedziałek, a oględziny we wtorek. O ewentualny kosztorys miałem pytać (również na infolinii), dwa dni po oględzinach. Nie zdążyłem, bo już w środę dzwoniła do mnie babka i podała wartość szkody (z której byłem, bardzo zadowolony), a w piątek miałem już pieniądze na koncie (konto w KB, w przypadku WARTY to o tyle szybko, że oni też mają w KB). Nadmienię, że WARTA jest chyba jedyną firmą, w której mając ubezpieczone dwa, czy więcej swoich pojazdów (czy też pojazdów których jesteśmy współwłaścicielami) , w przypadku kolizji z naszej winy, zniżki lecą tylko na aucie na którym zgłaszamy szkodę, a nie na obydwóch!!!Współwłaścicielem mojego jest mój ojciec (bo miał 60% zniżek), a swoje auto też ma ubezpieczone w WARCIE. Po kolizji mojego 10% zniżki straciłem, ale tacie zostaje 60%.- [ALL B5] Problem z oświetleniem wnętrza...
Sprawdź jeszcze kostki, koło nóg kierowcy (pod tapicerką po lewej). Mi się kiedyś lekko wysunęła i też nie miałem. Najpierw nie włączało się światło przy otwarciu drzwi, a potem już wcale. - [A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1