Treść opublikowana przez aaaPablo
-
[B5 AEB] Czy będzie pasowało podszybie z A4 1999 do A4 1996 ?
Trzeba, bo przy starym podszybiu jak założysz tylko osłonę na aku, pompę itd. to będzie szpara. To przed liftowe dwuczęściowe podszybie przy wycieraczkach jest węższe. Pzdr
-
Polecane opony letnie
TOYO PROXES CF1
-
[ALL B6] Problem ze spryskiwaczami szyby przedniej
THX Problem był z manetką. Już wymieniona i wszystko hula jak trza. Pzdr.
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
A żeby efekt utrzymał się dłużej i odpływy nie zapchały ponownie za pół roku - warto przy okazji tej operacji "przyciąć" przynajmniej do połowy "gumki". Popieram. Też już dawno tak zrobiłem.
-
[ALL B5] Zamiana AFN na AVG
Sie samo zrobiło. Nie mam zielonego pojęcia, jak do tego doszło. ;( Nic wcześniej nie hałasowało, czy stukało czy cokolwiek. Poprostu jechałem i zaczęło napier..., że głowa mała. Później to już holowanie i inne przygody.
-
[ALL B5] Zamiana AFN na AVG
Wał korbowy i panewkę obróciło.
-
[ALL B5] Zamiana AFN na AVG
Dzięki.
-
[ALL B5] Zamiana AFN na AVG
Witam. W mojej niuni padł silnik (A4 Avant 1997rok AFN). Naprawa nieopłacalna. Kolega z forum zaproponował mi goły silnik AVG. Podobno wszystko pasi. Czy cały osprzęt z mojego AFN będzie pasował, czy mam się liczyć z jakimiś trudnościami przy przekładce? Proszę o poradę. Pzdr.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To może już dziś zacznijmy się umawiać, bo ja byłem z kumplem pod LIDLEM. Coprawda o 18:20, bo prosto z pracy podjechaliśmy, ale nikogo nie było. MOŻE NASTĘPNA NIEDZIELA??? 22.05.2011r GODZINA JAKAŚ 18:00-18:30.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Postaram sie być.
-
[B6 AWX] AIR RIDE A4 SILVER 18Cali
Ile kosztuje taka przyjemność?
-
[B6 AWX] AIR RIDE A4 SILVER 18Cali
fiu fiu
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
Jak ktoś ma benzynkę jak kolega to się da, ale w dieslu aku jest trochę większy i sprytne rączki niestety nie pomogą.
-
[B5 AVG] Uszkodzpne Audi przez bryłę lodu na przyczepie.
Niestety ale przed ruszeniem w trasę obowiązkiem kierowcy jest sprawdzić czy wszystko się zgadza. Też jestem zdania, że to kierujący pojazdem (jaki ten pojazd by nie był), jest zobowiązany do sprawdzenia pojazdu , a nie właściciel. Pzdr
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Bardzo chętnie, ale niestety mój interfejs uległ zmasakrowaniu. Jak coś będę wiedział to się odezwę. Pzdr.
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
zamówione[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:29_________________________________________________ dla ojca też zamówiłem :gwizdanie:
-
[ALL] Smieszne Zdjecia z parkowania innych pojazdów -dołącz się
Dokładnie tak
-
[ALL] Smieszne Zdjecia z parkowania innych pojazdów -dołącz się
Siemka. Zastanówmy się tylko czy możemy umieszczać tablice rejestracyjne??
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
W kombi ??
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Na Żelaznej są dwie :gwizdanie: Ja myję na Dworskiej. Tyle że metodą gąbka+wiadro. :gwizdanie: Doszedłem do wniosku, że żeby nie wiem jak mył i ile wydał na myjnię, to niestety bezdotykowo autka się za cholerę nie domyje. Leję za 1zł wody z proszkiem do wiadra. Zwilżam autko i myję ręcznie, a później spłukuję. No i wosk itd. Robię to raczej wieczorem, bo w ciągu dnia ludzie się trochę denerwują, że za długo schodzi.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
U mnie wyjazdowy odpada, ale na miejscu Pzdr
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Jak wyżej. Również wymieniałem kpl wahaczy, bo inna wymiana na długo nie wystarczy. Stawiam na końcówki drążków. Jeśli chodzi o cenę, to rozpiętość jest dość spora mniej więcej od 20zł do 130zł, ale nie bierz czasem najtańszych. Ja założyłem takie w granicach 80 zł za sztukę, ale jak Cię stać to weź coś droższego. Pzdr.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
No to jak tam Panowie? Myślimy o jakimś spociku?...
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ok pzdr
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Witam. Jakby co to ja jestem już na miejscu. Gdyby co sie działo to moge podjechać. Organizujemy coś, czy urlopy idą pełną parą??> pzdr