Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aaaPablo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aaaPablo

  1. Trzeba, bo przy starym podszybiu jak założysz tylko osłonę na aku, pompę itd. to będzie szpara. To przed liftowe dwuczęściowe podszybie przy wycieraczkach jest węższe. Pzdr
  2. TOYO PROXES CF1
  3. THX Problem był z manetką. Już wymieniona i wszystko hula jak trza. Pzdr.
  4. A żeby efekt utrzymał się dłużej i odpływy nie zapchały ponownie za pół roku - warto przy okazji tej operacji "przyciąć" przynajmniej do połowy "gumki". Popieram. Też już dawno tak zrobiłem.
  5. Sie samo zrobiło. Nie mam zielonego pojęcia, jak do tego doszło. ;( Nic wcześniej nie hałasowało, czy stukało czy cokolwiek. Poprostu jechałem i zaczęło napier..., że głowa mała. Później to już holowanie i inne przygody.
  6. Wał korbowy i panewkę obróciło.
  7. Witam. W mojej niuni padł silnik (A4 Avant 1997rok AFN). Naprawa nieopłacalna. Kolega z forum zaproponował mi goły silnik AVG. Podobno wszystko pasi. Czy cały osprzęt z mojego AFN będzie pasował, czy mam się liczyć z jakimiś trudnościami przy przekładce? Proszę o poradę. Pzdr.
  8. To może już dziś zacznijmy się umawiać, bo ja byłem z kumplem pod LIDLEM. Coprawda o 18:20, bo prosto z pracy podjechaliśmy, ale nikogo nie było. MOŻE NASTĘPNA NIEDZIELA??? 22.05.2011r GODZINA JAKAŚ 18:00-18:30.
  9. Postaram sie być.
  10. Ile kosztuje taka przyjemność?
  11. Jak ktoś ma benzynkę jak kolega to się da, ale w dieslu aku jest trochę większy i sprytne rączki niestety nie pomogą.
  12. Niestety ale przed ruszeniem w trasę obowiązkiem kierowcy jest sprawdzić czy wszystko się zgadza. Też jestem zdania, że to kierujący pojazdem (jaki ten pojazd by nie był), jest zobowiązany do sprawdzenia pojazdu , a nie właściciel. Pzdr
  13. Bardzo chętnie, ale niestety mój interfejs uległ zmasakrowaniu. Jak coś będę wiedział to się odezwę. Pzdr.
  14. zamówione[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:29_________________________________________________ dla ojca też zamówiłem :gwizdanie:
  15. Siemka. Zastanówmy się tylko czy możemy umieszczać tablice rejestracyjne??
  16. Na Żelaznej są dwie :gwizdanie: Ja myję na Dworskiej. Tyle że metodą gąbka+wiadro. :gwizdanie: Doszedłem do wniosku, że żeby nie wiem jak mył i ile wydał na myjnię, to niestety bezdotykowo autka się za cholerę nie domyje. Leję za 1zł wody z proszkiem do wiadra. Zwilżam autko i myję ręcznie, a później spłukuję. No i wosk itd. Robię to raczej wieczorem, bo w ciągu dnia ludzie się trochę denerwują, że za długo schodzi.
  17. U mnie wyjazdowy odpada, ale na miejscu Pzdr
  18. Jak wyżej. Również wymieniałem kpl wahaczy, bo inna wymiana na długo nie wystarczy. Stawiam na końcówki drążków. Jeśli chodzi o cenę, to rozpiętość jest dość spora mniej więcej od 20zł do 130zł, ale nie bierz czasem najtańszych. Ja założyłem takie w granicach 80 zł za sztukę, ale jak Cię stać to weź coś droższego. Pzdr.
  19. No to jak tam Panowie? Myślimy o jakimś spociku?...
  20. Witam. Jakby co to ja jestem już na miejscu. Gdyby co sie działo to moge podjechać. Organizujemy coś, czy urlopy idą pełną parą??> pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.