Treść opublikowana przez aaaPablo
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Ano był taki malutki.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Coś mi się widzi, że ze względu na sezon urlopowy to ciężko będzie coś teraz zorganizować. Ja na przykład wyjeżdżam 24.07 na jakieś dwa tyg. Jak są chętni na spocik, to pisać kiedy!!!
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Przydałoby się co by nas było coraz więcej. HEJ Także obserwować temat i kto może to na następny spocik niech przybędzie. PZDR.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Godzina godziną, tylko jaki termin?
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Sorry, że nie dotarłem, ale dopiero wszedłem do domu z roboty. Jestem zdechnięty.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Spróbuję się pokazać
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Może coś koło pierwszego weekendu lipcowego???
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Grają jak paparuchy... Jak ogłądałem mecz Anglii z Algierią, to myślałem że to Polska:Algieria
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
może też się skuszę
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Tragiczny był tylko komentarz do meczu...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Brazylia,Polska,Niemcy kontra Australia 4:0 :polew: :polew: Niemcy Ślązok dwa bratanki, mogą wypić z jednego keliszka prost.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Australia rozgromiona. Piękne cztery brameczki.
-
[B5 AFN] Drgania przy spokojnej jeździe miedzy 1700-2000 obr/min
A u mnie na biegu jałowym wszystko ok, natomiast drgania są tylko na początku przyspieszania.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Jak narazie średnia bramkowa niezbyt wysoka. Średnio jedna na mecz. Miejmy nadzieję, że dzisiaj rzeczywiście będzie więcej widowiskowych spotkań.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Meczyk całkiem, całkiem...
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Patrząc na zdjęcia (pałąk, wklejka) te są do sedana. Popieram. Na bank do sedana. U mnie w kombi ten pałąk jest prosty. Poza tym na jednym ze zdjęć widniejącym na aukcji (zdjęcie napisu na pudełku), wyraźnie jest napisane, że do "Limousine" :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Drgania przy spokojnej jeździe miedzy 1700-2000 obr/min
Dobrze mówicie Panowie. Tylko, czy wymienimy dwumas, czy zrezygnujemy z niego, to są to koszty. Może zupełnie niepotrzebne, bo problem nadal nie jest jednoznacznie zdiagnozowany...
-
[ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach
To mam następne pytanie: Czy zostawianie auta na cegłach, bez ani jednego koła, ma wplyw na układ nerwowy? Bo mojemu koledze jakieś nocne mechaniki tak postawili. Pzdr
-
[B5 AFN] Drgania przy spokojnej jeździe miedzy 1700-2000 obr/min
po co wogole wkladac dwumas do auta w ktroym jest niepowtarzalna mozliwosc pozbycia sie tego gowna raz na zawsze ( jedomas z 1Z ) Nie wiem, czy wystarczająco dokładnie prześledziłem temat dotyczący zmiany dwumasa na jednomas, ale zdania co do efektów tej wymiany są chyba podzielone. Jedni zachwalają, a u drugich nic się nie zmieniło, a może i nawet pogorszyło. No i kwestia, czy nasze problemy, napewno dotyczą dwumasa?
-
[B5 AFN] Drgania przy spokojnej jeździe miedzy 1700-2000 obr/min
Ja poduszki miałem sprawdzane i są ok.
-
[B5 AFN] Drgania przy spokojnej jeździe miedzy 1700-2000 obr/min
Tak mi poradził, też mój mechanior, cyt: "Jak szukasz wydatków, to możemy się pobawić, a jak to nie to, to koszty będą rosły." Także ja też za przeproszeniem, miodu w d...e nie będę szukał... Daj znać, gdyby coś się u Ciebie nagle zmieniło. A sprawdzałeś może tą przednią podporę silnika, jak to kolega wyżej podpowiadał?
-
[B5 AFN] Drgania przy spokojnej jeździe miedzy 1700-2000 obr/min
No i jak tam? Widzę że nic się w temacie więcej nie ruszyło. Wstawiłem autka na diagnostykę. Wywaliłem 150 zł i ustawili mi tylko zapłon, bo niczego więcej się nie dopatrzyli. Drgania bez zmian...
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
W moim AFNie z 97r. widnieje 234000
-
[ALL B5] Którą Felgę wybrać?
Jak wyżej
-
Ceny paliwa marzec 2026
Toz to wszystko zdzierstwo...