Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strahd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Strahd

  1. Chyba za pensy :mrgreen: Ale masz racje, pojadę tam gdzie robią opony i zapytam czy nie mogą mi tego jakoś ładnie zasklepić . [ Dodano: 2006-06-26, 21:28 ] A oto fotki na szybko:
  2. Witam Niestety, niedoświadczenie w jeździe niskoprofilowanymi oponami dało znać o sobie. Przy najeździe na krawężnik uszkodziłem nowiutką oponę. Uszkodzenie jest przy samej feldze, felga jest po prostu nacięta i kawałek gumy odstaje tak, jak odstają skórki przy paznokciach:). Byłem w warsztacie gdzie wymieniałem paski i płyny i kazałem sprawdzić czy opona nadaje się do wymiany Sprawdzili, powiedzieli że nie muszę jej wymieniać bo zadraśnięcie nie doszło do metalowej skorupy i nadal chroniona jest warstwą gumy. Polecono mi nic z tym nie robić a jeśli już coś to kupić klej i to przykleić żeby nie odstawało. Moje pytanie: czy są takie kleje? Czy można użyć zwykłego kleju typu Poxipol i inne tego typu podobne ?? Chciałbym to zakleić żeby ładnie to wyglądało i nie odstawało bo boję się że jak nie przykleję to dalej będzie się obrywać aż odejdzie cały kawałek gumy i odkryje skorupę. Opona to Dunlop 225/45/R17 Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
  3. Strahd odpowiedział(a) na Strahd temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Hmmm.. a co to fis? Jesli sie dowiem co to jest to odpowiem ci czy to ma:) Pozdrawiam
  4. Strahd odpowiedział(a) na Strahd temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Witam Nie trzeba bo na razie nie planuje szybkiego powrotu do Polski, jedynie od czasu do czasu na urlop. A na autostradzie nie ma większej różnicy gdzie masz kierownice bo nie musisz wyprzedzać po przeciwnym pasie (sprawdzone bo jechalem juz do Polski i spowrotem swoim wczesniejszym samochodem z kierownica po angleisku :mrgreen: ) Musze coś zrobić z kierownicą w sensie takim ,że jest troche wytarta na górze, i zastanawiam się czy wymieniać na nową czy na razie tylko oblec skórą. Pozdrawiam i dziękuję za ocenę
  5. Strahd opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A więc stało się, zostałem posiadaczem A4 tak jak wspomniałem w Newbie. A oto kilka fotke pstrykniętych na szybko: http://members.lycos.co.uk/eatg/1.jpg http://members.lycos.co.uk/eatg/2.jpg http://members.lycos.co.uk/eatg/3.jpg http://members.lycos.co.uk/eatg/4.jpg http://members.lycos.co.uk/eatg/5.jpg http://members.lycos.co.uk/eatg/6.jpg http://members.lycos.co.uk/eatg/7.jpg
  6. Dziękuję za informacje:) Z waszych odpowiedzi i z postów które przeczytałem na tym forum wynika jasno, żze benzyniaki bez turbo są dość niewdzięcznym tematem do zwiększania mocy. Ale, kilka sposobów zasygnalizowaliście: - stożkowy filtr powietrza - wydech - wycięcie kata (200 tys km) Musze przyznać że jestem laikiem jesli chodzi o mechanikę samochodową, ale na chciałbym od czegoś zacząć. Co na początek? Filtr? Wydech? A jesli tak to czy znacie jakieś strony WWW sklepów gdzie można takie rzeczy zamówić? Oczywiście, z racji mojego obecnego miejsca zamieszkania , wolałbym sklepy które wysyłają na całą Europę. Byłem dziś w jednym z nich tutaj w UK, mieli m.in filtry powietrza, różnej wielkości i różnego kształtu, ceny w granicach 30-50 funtów. Jako że swoje Audi odbiorę dopiero we wtorek, nie mam jeszcze pojęcia jaki rozmiarowo filtr pasuje do tego samochodu, i czy oprócz kupienia filtra i wsadzenia go w miejsce starego trzeba coś jeszcze przerabiać? Z góry dziękuję za odpowiedź i cierpliwość Pozdrawiam
  7. Witam wszystkich Przejrzałem większość postów tutaj aby znaleść informacje na temat chipowania takiego silnika ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na pytanie: czy warto a jeśli tak to jaka jest cena takiego chipu oraz jaki przyrost mocy można osiągnać? Szczerze mówiąc to cena nie gra większej roli ale czy nie lepiej byloby za tą samą cene zrobić inne przeróbki które dałyby lepszy efekt jeśli chodzi o moc? Dodam że nie chodzi mi o zrobienie z tego samochodu rakiety a z silnika ruiny. Pozdrawiam:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.