Treść opublikowana przez dmdash
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
no ja go nie mam zamiaru naprawiac, chce zobaczyc co mi z PZU dadza za wycene, to chce sprzedac i kupic jakies raczej a4 avant ale nie ukrywam ze za a3 tez bede sie rozgladał
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
no ja jestem caly, szkoda mi avanta... pozyjemy zobaczymy, dam znac co bedzie dalej.
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
Dostałem w prawy bok i wyrzuciło mnie na 3 samochód w który uderzylem bokiem. Co w planach? Panowie tylko Audi, a4 lub a3. OOOO ponad wszystko. Kochałem ten samochód. A klubowe ramki już miały do mnie trafić mam szczęście że nic mi nie jest... Ale szkoda mi avanta bo był cudowny.
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
no to macie...
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
ja ta trase pokonuje dziennie okolo 2-4 razy, co do szkody to jest zawieszenie z prawej strony, zderzak, maska, chlodnica, kierunki i to co widac na tej fotce, czyli dach i bok, ogolem - złom. Ciesze się że żyję.[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 00:09_________________________________________________zdjęcie nie oddaje tego, co jest naprawdę, dam fotki inne to zobaczycie
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
w makowcu, przy spec-becie ale mi skasował moja laleczke ładnie ;(
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
20" szok ten samochód skręca chociaż? chciałbym takie same fele ale mniejsze!! 17" myśle, że będa odpowiednie, te lampy zespolone też myślę, że będą dobrym wyborem[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 15:29_________________________________________________A teraz moi mili, to co zostało dziś z mojej a4 mialem wypadek nie z mojej winy i koles skasowal mi moją laleczke doszczętnie! kochałem to auto!! audi ponad wszystko! chcecie inne foty?! :(
-
[ALL B5] Audio Bose dla Avanta
chcialbym poznac jakies opinie w tym temacie
-
[ALL B5] Audio Bose dla Avanta
Witam, mam swojego Avanta, ale chcialbym go nieco podkrecic muzycznie. Z tego co widze, to nie mam nic z systemu Bose, a chcialbym zaczac od bagaznika. Tam nie mam zbyt duzo miejsca na jakies tuby basowe itd, a na allegro zauwazylem subwoofer bose do avanta, z tego co mi gdzies mignelo na forum przed oczami, to ze ten woofer ma tez wzmacniacz? Pytanie, czy oplaca sie go montowac, a jezeli tak, to jak to zrobic, bo moja wyobraznia nie ogarnia tego, gdzie to powinno byc w tym samochodzie. Chcialbym to zrobic malymi krokami, bo nie mam az tyle pieniedzy, by od razu wszystko wymienic.
-
[S4 B5] Moje eS :-)
Pozdrawiam chłopaków na WR-ach!!
-
[ALL B5] Nowy kluczyk- pilot scyzoryk
witam, ja kiedys przy dorabianiu klucza do klodki zauwazylem scyzoryki do aut, koles powiedzial ze do audi na orginalnym scyzoryku to 170zl robota, czyli kluczyk + pastylka immo.
-
Ile pali Wam gazu?
1.8 ADR 125 KM przy spokojniejszej jeździe 10.5 litra, przy ciśnięciu 12litrów (miasto, w trasie jeszcze nie sprawdzalem)
-
[B5 ADR] Wymiana akumulatora ?
nie pomoglo, natomiast pomogl elektryk i to ze przeprogramowal mi komputer od nowa pod moje klucze ktore mam, wszystko smiga juz jak trzeba skasował mnie na 200zl, to niewiele, biorac pod uwagę, że mogę już jeździć moją perełką
-
[B5 AHU] Nagrzewnica - płukanie lub wymiana
u mnie stojac przed samochodem na lewym wężu jest taka dziurka, trzeba obsunąć wąż i zacznie powietrze wylatywać. Ja tez sie balem cilita używać, ale dało taki rezultat, że szok!
-
[B5 ADR] Wymiana akumulatora ?
no dobra, ok, ale najpierw wolalbym go odpalic! sprawdzic, to sprawdze jak najbardziej. Juz wczesniej czytalem o tym rozbieraniu kolumny kierownicy i czysczeniu stykow, ale to robota na caly dzien i ciekawe czy pomoze bo u mnie w ogole sie nie uruchamia, a moze inaczej zaplon jest, dostaje obrotów i gaśnie.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 22:54_________________________________________________a czy możliwe jest, że rozładowany akumulator spowodował, to że komputer zwariował?
-
[B5 ADR] Wymiana akumulatora ?
tak wiem, ale czy to sie moglo stac od padaki akumulatora? nie mozna nim ruszyc z miejsca.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 18:09_________________________________________________zanim jeszcze to sie stalo, to padl akumulator, ale ta kontrolka sie nie palila, czyszczenie styków immo bede musial uskutecznić, ale nie mam czasu na to teraz i samochod bedzie musial stac
-
[B5 ADR] Wymiana akumulatora ?
Kupilem akumulator, miga mi kontrolka immo bardzo szybko i tyle, probuje odpalic, samochod gasnie odrazu. RATUJCIE, błagam!
-
[B5 ADR] Wymiana akumulatora ?
jak można to sprawdzić?
-
[B5 ADR] Wymiana akumulatora ?
a co do akumulatora, to kupie Varty, tylko sie nie bardzo znam, jaki kupić, ale bede się wzrorował tym co mówili na forum oraz tym jaki mam, ewentualnie w sklepie mi doradzą...
-
[B5 ADR] Wymiana akumulatora ?
oby nie, da się to jakoś sprawdzić?
-
[B5 ADR] Wymiana akumulatora ?
w sensie, że pasek alternatora? bo wymieniłem jakis 500km temu
-
[B5 ADR] Wymiana akumulatora ?
Witam, mam pytanie do szanownych forumowiczów. Otóż wczoraj pojechałem sobie do pracy na 11.30, a o 19 juz nie moglem odjechać do domu. Pokazuje się kontrolka akumulatora, dodatkowo miga mi kontrolka immo, sprawdzalem napięcie 9V (szok). Czy to oznaka, że akumulator umarł? Mam jeszcze pytanie, ostatnimi czasy jak odpalałem samochód to tak mi piszczałka jakaś piszczala (wiem, że to dziwnie brzmi). Z tego co czytalem to do mojego typu A4 powiniem kupic akumulator 45Ah, ale nie wiem czy mam racje. Pomocy, bo muszę jeździć ojca Omegą!!
-
[B5 ADP] Ema:) oto my A4
ekstra, dawaj wiecej fotek w lepszej jakosci!
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
dorzucam Wam kila fotek!
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
Witam, prezentuje wam moje pierwsze auto, czyli b5 adr 1.8 125KM. Ogólnie to szukałem czegoś niemieckiego, stawiałem na golfa IV, ale gdy zobaczyłem to audi i do niego wsiadłem to zaniemówiłem To co mi się podoba, to to że z tyłu na klapie nie ma nic, prócz znaczka Z wyposażenia to mam: -wspomaganie kierownicy -2 poduchy -z przodu szyby elektryczne, z tyłu wajchy, lekka kiła, ale ja jeżdżę z przodu -klimatronik czyli to co chciałem by moje auto miało. w planach mam lekki tuning optyczny, przede wszystkim koła 17", może przyciemniane szybki, grill i inne jakieś drobnostki foto: pozdrawiam klubowiczów! dzięki wam już rozwiązałem problem z ogrzewaniem!