Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aniol_Chwaly

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aniol_Chwaly

  1. Aniol_Chwaly odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    No widze ze powoli co niektorzy doszli do tego co napislem...... pozdro
  2. Aniol_Chwaly odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    Mała pomyłka, chodziło o 120 000 i 145 000 km.
  3. Aniol_Chwaly odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    Na wymiane oleju jestem umowiony w piatek... a rozrzad miałem wymieniany przy 12000 km a teraz mam przejechane 14500 a wiec nie ma takiej potrzeby ( historia pojazdu sprawdzona w salonie audi a wiec praktycznie w 100% jestem pewny). tylko dziwi mnie to iz na bagnecie jak pisalem wczesniej mam rowno na srodeczku miedzy min a max oleju a zaswiecila sie kontrolka na pulpicie - min oleju
  4. Aniol_Chwaly odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    Kupilem audi b7 3 tygodnie temu. zasiwecila mi sie kontrolka - minimum oleju. na zimnym silniku sprawdzilem bagnet i bylo rowno na srodku wykropkowanego pola. I co wy na to????
  5. Ja mam S-line limuzynke i rożnica jaką ja widze miedzy s-line a zwykła wersją to taka: Srodek: kierownica skorzana ze znaczkiem s-line, fotele z wybiciem s-line, czarna podsufitka, listwy s-line. Z zewnątrz: przedni grill, znaczki na tylnych drzwiach. Na pewno w mojej s-line nie mam tego daszka na tylnej klapie
  6. Witam. To mój pierwszy post. Mam pytanie dotyczące jakiego oleju użyć do audi a4 b7 diesel 140 KM. 3 tygodnie temu kupiłem ten samochodzik i nie wiem na jakim oleju wczesniej jezdzil. dzisiaj zaswiecila mi sie kontrolka min. oleju. skontaktowalem sie z moim mechanikiem u ktorego we wczesniejszym samochodzie robilem takie rzeczy i powiedzial abym kupil litr oleju castrol edge turbo diesel 5W-40 ( SAE 5W-40 API SL/CF ACEA A3/B3/B4 ; VW 502 00/505 00/505 01). Tak też zrobiłem i kupiłem ten olej i przed chwilka dolałem - kontrolka zgasła. Za tydzień jestem z nim umowiony na wymiane oleju. Mam tylko pytanie i dylemat - czy moj mechanik wybrał do mojego samochodu dobry olej?? Z tego co przeczytalem na stronie castrol to ten olej wymioenia sie co 15 tys km lub co rok- w/g mnie 15 tys. to strasznie malo skoro litr tego oleju kosztuje 50 zł. Ale mniejsza z tym - chodzi mi o to czy ten olej sie na da do mojego samochodu i jak go oceniacie - czy jest dobry???? prosze o konkretne odpowiedzi i z góry dziekuje. pozdrawiam
  7. Witam wszystkich. Mam na imie Rafał i mieszkam w Jaworznie 20 km. od Katowic. Mam 23 lata. 5 lat jeździłem VW polo które 3 tygodnie temu sprzedałem i zakupiłem autko które spełnia moje marzenie - Audi A4 S-line 2005r limuzyna diesel 140KM. W sumie mało sie znam na mechanice itd. dlatego m.in. sie zarejestrowałem. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.