Treść opublikowana przez BushiKing
-
Spoty Olsztyńskie
http://www.krysmer.pl/ właśnie tutaj rok temu kupywałem yokohamy, można sie nawet potargowac
-
Spoty Olsztyńskie
mi to chyba ropa zamarzła odpalil z niewielkim problemem i jak skrobalem szybki to zgasł no i krece krece krece... nic tylko rezerwa... zjarałem fajka i dalej krece... i mowie nie odpuszcze... ro***erdole a odpale kolejna fajka i krece az mnie serce bolalo ale nagle cos zalapalo potrzachalo zadymilo parking ale pozniej juz wszystko było dobrze :> a termometr pokazywal -20,5 *C PS. Mówili w TV ze w olsztynie Było -29 i ze ma byc wiecej :shocked:
-
Spoty Olsztyńskie
Niestety dotarłem do Ostródy dopiero przed 15 i juz nie było sensu ruszac na olsztyn... Mam nadzieje ze nastepnym razem bede mogl bic rekordzik
-
Spoty Olsztyńskie
Równiez postaram sie dotrzec ale nie obiecuje bo jutro jade na pogrzeb i nie wiem o ktorej w niedziele bede w domu
-
Spoty Olsztyńskie
pasuje
-
[ALL B5] Brak ogrzewania i nawiewu góra dół -klimatronik
Witam. Ja mam problem dosc dziwny poniewaz u mnie nie działa nawiew w ogole... silniczki sie przelaczaja bo to slychac ale powiewu powietrza czy to cieplego czy tez zimnego sie nie doczekałem... raz mialem sytuacje ze jak zamykalem maske to zaczelo dmuchac, ale jak wylaczylem silnik i pozniej opalilem to sie skonczylo.... raz pasazer trzepnal drzwiami i tez zaczelo dzialac.... ale od tamtej pory jezdze z gąbką w reku boniewaz szybki sa strasznie zaparowane... czy ktos mial podobny problem i wie jak sie z tym uporac?? bo chyba dziwne zeby wszystkie silniczki w tym samym momecie odmowili wspolpracy??
-
Spoty Olsztyńskie
dopiero zobaczylem ze był spot... ale i tak bym nie mogl przyjechac bo wlasnie wrocilem z warsztatu... gdzie jest ta wasza Ruś?? obawiam sie i tak bym tam nie trafil
-
[ALL B5] Fotele sportowe
ja tez mam niestety wtarty boczek od wsiadania i wysiadania... jak mozna to załatac??
-
Spoty Olsztyńskie
jezeli mowa o dzisiejszej niedzieli to sie spoznilem
-
Spoty Olsztyńskie
To moze jakies jesienne spotkanie?? :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy A4 Od wczoraj i ja sie zaliczam do takiego grona:) Wczesniej Audi A3 1,9 TDI 90KM a teraz A4 1,9 TDI 110KM. Mam 20 lat oprocz samochodow interesuje sie Motocyklami(Honda Shadow) oraz muzyka :gwizdanie: Pozdrawiam wszystkich