Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Fotele sportowe


Voucher

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

Chciałbym się dowiedziec co sadzicie o tych fotelach.

MoSSS41.jpg

Pozwoliłem sobie użyczyć fotke użytkownika MoSSS ;)

Mysle nad zmiana swoich na wlasnie takie. Troche grzebalem na forum i wyczytalem rozne opinie.

Co mozecie o nich powiedziec? Pasuja do auta plug&play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi ci o org tzw kubełkowe to polecam :kox: o niebo lepiej trzymają niz zwykłe. Niedawno wymieniałem u siebie z welurowych normalnych na takie tylko że skórzane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele są super wygodne, zwłaszcza jak przesiadłem się z "kanapy" astry F :kox:. Naprawdę wygodne, trasa 800km, wysiadam i nie czuć zmęczenia. Jedynie drażni mnie trochę sam moment wsiadania i wysiadania, tyłkiem wyciera się trochę boczne obicie. Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem posta nie było fotki, chodziło mi własnie o te co pokazałes polecam :kox: jesli masz zamontowane te zwykłe fotele i masz okazje to zmieniaj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zmieniaj, fotele sa wygodne i dobrze trzymaja !zawsze maja regulacje odcinak lędżwiowego

(mam do przedania w wersji skóra !)

http://www.allegro.pl/item435903893_audi_a4_skora_fotele_kanpa_boczki_kpl_okazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie zniszczone to bierz, a jeszcze jedna zaleta weluru ,że przy hamowaniu nie będziesz się ślizgał, jak to jest na skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takie u siebie, ale teraz wady - utrudnione wsiadanie i wysiadanie.

Nieskie osoby moga mieć problemy ze zmianą biegów.

Szybciej przecierają się boczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie rozmawiam z kolesiem o tych fotelach:

http://allegro.pl/item434071376_fotele_kanapa_audi_a4.html

Jeśli juz to wziąłbym chyba tylko te przednie fotele. Tylna kanapa chyba niczym się nie różni? Wydaje mi się ze tapicerka jest identyko jak u mnie. Czekam tylko na dokładniejsze foto foteli oraz ich cene.

Gorzej z transportem bo nie dość że daleko (woj. opolskie) to jeszcze ciekawe ile zażyczy sobie kurier :gwizdanie:.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 20:37_________________________________________________Cena za cały komplet to 350 zł. Mogę wziąć same fotele lecz cena nie zmieni się.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 08:52_________________________________________________Dodatkowe zdjęcia:

p1010118ze8.jpg

p1010119an0.jpg

p1010120st7.jpg

I co powiecie? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi mi wlasnie o te ori tzw kubelkowe.

szczerze polecam , one sa z wersji silnikowej 2.6 , tez odkupiłem takie od kolesia z rozbitego anglika , pasują P&P bez problemu. no i o niebo wygodniejsze.. tez brałem tylko przednie bo u mnie kanapa z tyłu jest dzielona a w tym angliku niestety nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zaszyciem to mozesz mieć problem bo to kwestia dostania takiego samego materiału a to będzie dosć trudne albo poszukaj kompletnego fotela od anglika najlepiej o tym samym kolorze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...