Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
wbijaj i kto to mówi :polew: :polew: dokladnie ten co na spoty podjezdza ale w sobote no i psyyyt oczywiscie ale wchodzi
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
a ja dobilem do chaty z zonka i sie obiadek robi i Uli saladka sie zrobila zapraszam teraz obiad ? którą tam macie godzine w tym Knurowie? no co zrobisz kasia dopiero z roboty wrocila a i u mnie jest 14.00 :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 21:00_________________________________________________na tvn sie zaczyna lepiej pozno niz pozniej
-
Spoty Katowice i okolice
a ja dobilem do chaty z zonka i sie obiadek robi i Uli saladka sie zrobila zapraszam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja przynajmniej w Piątek będę u was na 101% ,ale nie wiem jak we wtorek
-
Spoty Katowice i okolice
powiedz jej ze kochana jest
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale prędzej my odwiedzimy was tak przynajmniej umawialiśmy się z Arkiem :gwizdanie: no to narazie mozecie wpasc na katowice we wtorek potem do gliwic w piatek no i w sobotę na pogorię a no tak bylbym zapomnial
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale prędzej my odwiedzimy was tak przynajmniej umawialiśmy się z Arkiem :gwizdanie: no to narazie mozecie wpasc na katowice we wtorek potem do gliwic w piatek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:> A tego to nie powiedziałem było wesoło przynajmniej z wami więc zapraszamy znów 28.sierpnia
-
Spoty Katowice i okolice
to se krolu przylukaj na to http://www.onet.tv/summer-city-odc-2,7214947,5,klip.html#
-
Spoty Katowice i okolice
kuźwa nie mam ESKI TV :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 17:05_________________________________________________ i wziąść z 2x 5litrów bimbru :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:57_________________________________________________Miszki niema pewno atakuje na śpiocha :polew: :polew: no atak na śpiocha dobre mega tekst jednak :polew: miszczowski żałuj ale juz sie skonczylo ale yoanka jest mega
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym co zaś był najgłośniejszy w towarzystwie?? :polew: ahh nie wychowaniec :polew: i lustereczko :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
był był.... szkoda ze nie byłeś, bo miejscówkę już spaliliśmy €???? mów dalej... co tu dużo mówić.... diman non stop gadał, ja jadłam śmierdzący ser, a krolu kozaczył używając mega trudnych słów reasumując, chyba nas już tam nie lubią :polew: strescila idealnie jeszcze dodam ze miszka ze stanleyem kielbaski smażyli ...wtapiając sie w miejscowy tłum czyli spokojna konwersacja :>
-
Spoty Katowice i okolice
i wziąść z 2x 5litrów bimbru :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:57_________________________________________________Miszki niema pewno atakuje na śpiocha :polew: :polew: no atak na śpiocha dobre mega tekst jednak :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
był był.... szkoda ze nie byłeś, bo miejscówkę już spaliliśmy €???? mów dalej... co tu dużo mówić.... diman non stop gadał, ja jadłam śmierdzący ser, a krolu kozaczył używając mega trudnych słów reasumując, chyba nas już tam nie lubią :polew: strescila idealnie jeszcze dodam ze miszka ze stanleyem kielbaski smażyli
-
Spoty Katowice i okolice
no to czeba sie zaczac juz zastanawiac na jakims wyjazdem czy to pod namioty czy tez do jakis domkow cza cos jeszcze pochytac na te wakacje [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:40_________________________________________________a miszki nie ma pewnie sprząta na plaży [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:44_________________________________________________panowiue eska tv yoanka prowadzi :slina:
-
Spoty Katowice i okolice
co ty była la chOOOOjnia jak zawsze jak całą noc byłeś myslami przy Pannie D. to sie nie dziwie ... :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
niech zje pulpety one postawią go na nogi na razie to nic nie jest go w stanie postawić na nogi ..... wegetacja :gwizdanie: co tam przecholowal :gwizdanie: ten ostatni kawałek na parkiecie go tak wymęczył musi zregenerowac sily no w tym ostatnim to sie zgodze dal ognia
-
Spoty Katowice i okolice
niech zje pulpety one postawią go na nogi na razie to nic nie jest go w stanie postawić na nogi ..... wegetacja :gwizdanie: co tam przecholowal :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
to chodź niemam już papy na PB :polew: załóż LPG:P dokladnie przynajmniej bedziesz czesciej z nami jezdzil :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
my jak wracaliśmy to też miałem trochę stresu ale to z innego powodu - była tylko 1/4 baku a i dzięki Stanleye za transport.. :notworthy: mam nadzieje, że nie jesteście aż tak bardzo źli, że śpiewałem wam w aucie to ze spiewales to pryszcz ale to ze lady gaga to masakra grabisz sobie kolego dobrza przymierze dokladnie gnotek dawal rade
-
Spoty Katowice i okolice
my jak wracaliśmy to też miałem trochę stresu ale to z innego powodu - była tylko 1/4 baku a i dzięki Stanleye za transport.. :notworthy: mam nadzieje, że nie jesteście aż tak bardzo źli, że śpiewałem wam w aucie to ze spiewales to pryszcz ale to ze lady gaga to masakra
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym eee.. tam przynajmniej szło się pośmiać z niego hyhy.. sory z was :> :gwizdanie: :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
dobrze ci szło wczoraj możesz mnie wozic jak chcesz po pijaku to i tak Wam wszystko jedno byle by tyłek dojechał na miejsce przeznaczenia a tam opowiadasz mam mile wspomnienia
-
Spoty Katowice i okolice
to dawaj do mnie nie musze nigdzie do kolesia jednak jechac