Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema no i pogoda troche slaba ale i tak jade obczajke zrobic nad wode
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra smigam spac narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i rozmowa sie klei
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
je zech sam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cos cie se pogodali
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
i jest co oglądać w twoim wozidle wiec bys sie przynajmniej pochwalił większości te 300+ dalo wczoraj rade zrobilo wrazenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak ty tak dzsiaj wygladasz to ja proponuje ci jednak wode z ogorkow niz tego klina [br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 09:55_________________________________________________ no jak ty dzisiaj tak wygladasz to ja ci proponuje jednak wode z ogorkow niz tego klina
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano cza sie zbierac skonczyc siorce lazienke bedzie mozna sie u niej za darmo kapac a nie ciagle w tym machoczku zima idzie cos cza zalatwic cieplejszego
-
Spoty Katowice i okolice
siemano ale dzisiaj kiepska pogoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak mi powiesz gdzie kupić i jak sie nazywają kable zapłonowe w dieslu to będe dzwoniłem do foty i abaku i nie mają :/ a ku***a jednak jakieś kable przychodzą na te zasrane świece , a jeden kabel ma j**nięty łeb i mi auto chodzi na 3 gary Keżor diesel nie ma kabli zapłonowych. To są po prostu kable co napięcie doprowadzają do świec żarowych :gwizdanie: i z tego co sie orietuje to zwykly kabel nisko napieciowy wiec w czym problem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to moze tylko ja z gurym bede co dawac na spota mendy jedne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziadek Diman wszechobecny zawsze i wszedzie... a cos ty myslal jestem wszechobecny
-
Spoty Katowice i okolice
witojcie parafianie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po robocie a ja bede jak zawsze
-
Spoty Katowice i okolice
dobra pany spadam
-
Spoty Katowice i okolice
stan niezle ci to wyszlo ma się smykałkę do rzemiosła a jak
-
Spoty Katowice i okolice
stan niezle ci to wyszlo
-
Spoty Katowice i okolice
Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie: liczy sie komfortfahrwerk dobrze mowi polac mu tylko komfort
-
Spoty Katowice i okolice
ile nowy kosztuje ? Z 200? e tam chyba 30
-
[ALL B7] Jakie są objawy uszkodzonego EGR
witam rowniez mialem a raczej mam bo jeszcze nowego nie wsadzilem problem z EGR objawy to nagla strata mocy i tryb awaryjny po podpieciu pod waga wywalilo wlasnie błąd z zaworem recyrkulacji spalin rozebralem calego EGR'a i sie okazalo ze mam wytarte zabki na zebatce tej czarnej napedzajacej przepustnice od EGR'a chcialem jeszcze sprobowac zlozyc z drugiego czesci ale akurat ta wytarta zebatka jest czescia nie wymienna i niestety lipa koszty nowego to ASO Besmarex Zabrze 948zł allegro 500zł a tak wyglada po otwarciu ta czarna zebatka sie wytarła ;( ta kremowa zebatke usunalem czarna jest na sprezyne wiec przepustnica sie juz nie otwiera odpialem kostke od EGR'a i dziala jak nalezy ale tylko swieci kontrolka żółtego silniczka na desce ale to nie problem bynajmniej narazie
-
Spoty Katowice i okolice
cze [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej postawisz nowa to ta mozesz wypic Ty się nie odzywaj, ja w tamten wieczór wydałem 15zł, a Ty nic cfaniaczku ma sie ten urok osobisty ze stawiaja się wie ale ja jestem zaraz po tobie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a i przy okazji oblukamy ten twoj wozek bo na fotak konkretnie sie prezentuje [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:59_________________________________________________ wpadaj bedziemy napewno ja może się też do kulam może jakiś grill? bo wtedy stołki są ja mam tylko parasol i ponton w bagazniku na wypasie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpadaj bedziemy napewno
-
Spoty Katowice i okolice
cze [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej postawisz nowa to ta mozesz wypic Ty się nie odzywaj, ja w tamten wieczór wydałem 15zł, a Ty nic cfaniaczku ma sie ten urok osobisty ze stawiaja
-
Spoty Katowice i okolice
cze [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej postawisz nowa to ta mozesz wypic