Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. siema no i pogoda troche slaba ale i tak jade obczajke zrobic nad wode
  2. dobra smigam spac narka
  3. i jest co oglądać w twoim wozidle wiec bys sie przynajmniej pochwalił większości te 300+ dalo wczoraj rade zrobilo wrazenie
  4. no jak ty tak dzsiaj wygladasz to ja proponuje ci jednak wode z ogorkow niz tego klina [br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 09:55_________________________________________________ no jak ty dzisiaj tak wygladasz to ja ci proponuje jednak wode z ogorkow niz tego klina
  5. siemano cza sie zbierac skonczyc siorce lazienke bedzie mozna sie u niej za darmo kapac a nie ciagle w tym machoczku zima idzie cos cza zalatwic cieplejszego
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano ale dzisiaj kiepska pogoda
  7. jak mi powiesz gdzie kupić i jak sie nazywają kable zapłonowe w dieslu to będe dzwoniłem do foty i abaku i nie mają :/ a ku***a jednak jakieś kable przychodzą na te zasrane świece , a jeden kabel ma j**nięty łeb i mi auto chodzi na 3 gary Keżor diesel nie ma kabli zapłonowych. To są po prostu kable co napięcie doprowadzają do świec żarowych :gwizdanie: i z tego co sie orietuje to zwykly kabel nisko napieciowy wiec w czym problem
  8. no to moze tylko ja z gurym bede co dawac na spota mendy jedne
  9. Dziadek Diman wszechobecny zawsze i wszedzie... a cos ty myslal jestem wszechobecny
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witojcie parafianie
  11. siemano po robocie a ja bede jak zawsze
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra pany spadam
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stan niezle ci to wyszlo ma się smykałkę do rzemiosła a jak
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stan niezle ci to wyszlo
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie: liczy sie komfortfahrwerk dobrze mowi polac mu tylko komfort
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ile nowy kosztuje ? Z 200? e tam chyba 30
  17. witam rowniez mialem a raczej mam bo jeszcze nowego nie wsadzilem problem z EGR objawy to nagla strata mocy i tryb awaryjny po podpieciu pod waga wywalilo wlasnie błąd z zaworem recyrkulacji spalin rozebralem calego EGR'a i sie okazalo ze mam wytarte zabki na zebatce tej czarnej napedzajacej przepustnice od EGR'a chcialem jeszcze sprobowac zlozyc z drugiego czesci ale akurat ta wytarta zebatka jest czescia nie wymienna i niestety lipa koszty nowego to ASO Besmarex Zabrze 948zł allegro 500zł a tak wyglada po otwarciu ta czarna zebatka sie wytarła ;( ta kremowa zebatke usunalem czarna jest na sprezyne wiec przepustnica sie juz nie otwiera odpialem kostke od EGR'a i dziala jak nalezy ale tylko swieci kontrolka żółtego silniczka na desce ale to nie problem bynajmniej narazie
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cze [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej postawisz nowa to ta mozesz wypic Ty się nie odzywaj, ja w tamten wieczór wydałem 15zł, a Ty nic cfaniaczku ma sie ten urok osobisty ze stawiaja się wie ale ja jestem zaraz po tobie
  19. a i przy okazji oblukamy ten twoj wozek bo na fotak konkretnie sie prezentuje [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:59_________________________________________________ wpadaj bedziemy napewno ja może się też do kulam może jakiś grill? bo wtedy stołki są ja mam tylko parasol i ponton w bagazniku na wypasie
  20. wpadaj bedziemy napewno
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cze [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej postawisz nowa to ta mozesz wypic Ty się nie odzywaj, ja w tamten wieczór wydałem 15zł, a Ty nic cfaniaczku ma sie ten urok osobisty ze stawiaja
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cze [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:38_________________________________________________panowie ja dokańczam flaszeczkę z imprezki naszej sobotniej postawisz nowa to ta mozesz wypic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.