Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no nie bede ubolewal bo tez mnie nie bedzie i gregora i pucka rowniez impra ??? no na chechle namioty :kox:
  2. no nie bede ubolewal bo tez mnie nie bedzie i gregora i pucka rowniez
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie: siema trampek i co postanowiles z jutrzejszym wyjazdem pod namioty jedziesz czy nie jedziesz postanowiłem, że pojadę do pracy czyli co nie bedzie cie wogole tak
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie: siema trampek i co postanowiles z jutrzejszym wyjazdem pod namioty jedziesz czy nie jedziesz
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    u to nawet nie wiem co to za model :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja mialem samsunga F480 i niezle sie spisywal ekran dotykowy dzialal dobrze nie trzeba bylo jakos wyjadkowo mocno go dotykac polecam
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano po robocie [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 17:47_________________________________________________a i czas zalogowania na forum to 44 dni, 13 godz. 33 min.
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra spadam spac narka do jutra
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie i wyjebany na maksa, niemiałem już siły [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka dobra ściema nie jest zła ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie: z tatusiem pojechala za tydzien znów ją odwiedzimy... moze da numer :decayed: jasne ze ja odwiedzimy bo byla mega
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pozniej niz ja no to niezle
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie i wyjebany na maksa, niemiałem już siły [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka dobra ściema nie jest zła ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie: z tatusiem pojechala
  12. no to nie siedz na forum tylko sprzataj
  13. bylem szybciej bo ci te blb tak zapie... ano tu moze cie zaskocze ale dzisiaj bylem rowerem w tym wieku :shocked: :shocked: a co dla zdrowotnosci mam nadzieję, że sie nie forsowałeś za bardzo nie no co ty w tym wieku noo jedziesz wkoncu na tego spota do kato pozwolila ci jak tam podanie zostalo rozpatrzone
  14. bylem szybciej bo ci te blb tak zapie... ano tu moze cie zaskocze ale dzisiaj bylem rowerem w tym wieku :shocked: :shocked: a co dla zdrowotnosci mam nadzieję, że sie nie forsowałeś za bardzo nie no co ty w tym wieku
  15. bylem szybciej bo ci te blb tak zapie... ano tu moze cie zaskocze ale dzisiaj bylem rowerem w tym wieku :shocked: :shocked: a co dla zdrowotnosci
  16. bylem szybciej bo ci te blb tak zapie... ano tu moze cie zaskocze ale dzisiaj bylem rowerem
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to i ja sie juz położę do jutra
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to pa trampek
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac przyszłej zony :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie: no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie: jak by była zona to bym juz sie nie musiał starać wtedy musisz sie starac jeszcze bardziej zeby nie odeszla od ciebie ta jasne i gdzie pójdzie ? :polew: :polew: do innego naiwnego
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac przyszłej zony :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie: no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie: jak by była zona to bym juz sie nie musiał starać wtedy musisz sie starac jeszcze bardziej zeby nie odeszla od ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.