Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie bede ubolewal bo tez mnie nie bedzie i gregora i pucka rowniez impra ??? no na chechle namioty :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie bede ubolewal bo tez mnie nie bedzie i gregora i pucka rowniez
-
Spoty Katowice i okolice
78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie: siema trampek i co postanowiles z jutrzejszym wyjazdem pod namioty jedziesz czy nie jedziesz postanowiłem, że pojadę do pracy czyli co nie bedzie cie wogole tak
-
Spoty Katowice i okolice
78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie: siema trampek i co postanowiles z jutrzejszym wyjazdem pod namioty jedziesz czy nie jedziesz
-
Spoty Katowice i okolice
u to nawet nie wiem co to za model :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja mialem samsunga F480 i niezle sie spisywal ekran dotykowy dzialal dobrze nie trzeba bylo jakos wyjadkowo mocno go dotykac polecam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
Spoty Katowice i okolice
siemano po robocie [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 17:47_________________________________________________a i czas zalogowania na forum to 44 dni, 13 godz. 33 min.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no trzym sie do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po robocie
-
Spoty Katowice i okolice
dobra spadam spac narka do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie i wyjebany na maksa, niemiałem już siły [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka dobra ściema nie jest zła ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie: z tatusiem pojechala za tydzien znów ją odwiedzimy... moze da numer :decayed: jasne ze ja odwiedzimy bo byla mega
-
Spoty Katowice i okolice
pozniej niz ja no to niezle
-
Spoty Katowice i okolice
jak Talib do mnei dzwonił to ja 20min wcześniej dopiero wróciłem z roboty;/ wyjechałem godzine później niż normalnie i wyjebany na maksa, niemiałem już siły [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________spadam do wyra narka dobra ściema nie jest zła ps. zakładaj ten gaz nikt się nie będzie śmiał Gaz u Kędziora w głowie nabiera mocy urzędowej :evil: Ja już wróciłem ze spocika... ps fajny ten golfik co sie z nim ciąłem ale czarno za nim było [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________ps. gdzie moja KAAAAAAAAAAAAASIAAAAA :gwizdanie: :gwizdanie: z tatusiem pojechala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to nie siedz na forum tylko sprzataj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bylem szybciej bo ci te blb tak zapie... ano tu moze cie zaskocze ale dzisiaj bylem rowerem w tym wieku :shocked: :shocked: a co dla zdrowotnosci mam nadzieję, że sie nie forsowałeś za bardzo nie no co ty w tym wieku noo jedziesz wkoncu na tego spota do kato pozwolila ci jak tam podanie zostalo rozpatrzone
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bylem szybciej bo ci te blb tak zapie... ano tu moze cie zaskocze ale dzisiaj bylem rowerem w tym wieku :shocked: :shocked: a co dla zdrowotnosci mam nadzieję, że sie nie forsowałeś za bardzo nie no co ty w tym wieku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bylem szybciej bo ci te blb tak zapie... ano tu moze cie zaskocze ale dzisiaj bylem rowerem w tym wieku :shocked: :shocked: a co dla zdrowotnosci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bylem szybciej bo ci te blb tak zapie... ano tu moze cie zaskocze ale dzisiaj bylem rowerem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bylem szybciej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
Spoty Katowice i okolice
no to i ja sie juz położę do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
no to pa trampek
-
Spoty Katowice i okolice
przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac przyszłej zony :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie: no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie: jak by była zona to bym juz sie nie musiał starać wtedy musisz sie starac jeszcze bardziej zeby nie odeszla od ciebie ta jasne i gdzie pójdzie ? :polew: :polew: do innego naiwnego
-
Spoty Katowice i okolice
przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac przyszłej zony :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie: no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie: jak by była zona to bym juz sie nie musiał starać wtedy musisz sie starac jeszcze bardziej zeby nie odeszla od ciebie