Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
urok osobisty mowisz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nie pier**l tylko chwal się coś zaruchał sprawdzaliśmy z kumplem czy małolaty wolą B5 po polerce, czy brudną B6 w S-line no i co b5 wziely :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
ok kiedy idziemy na jakieś d*py :gwizdanie: dawaj byłem u fryzjera i mam umytą furę możemy jechać się lansować możecie zabrać stanleya, bo dziś 3 godz spędził na myjni puszczasz stana na d*py to ja tez jade :kox: ale on jeździ ze mną ..... ja mu robię pierwszą selekcję :polew: moze byc to dla mnie tez wybierzesz jakies swierze miesko też się piszę...ale nie starsze niż 17 lat to ja dla odmiany chce gorącą 40-tkę :kox: co ty chcesz moja mame zwariowales
-
Spoty Katowice i okolice
ok kiedy idziemy na jakieś d*py :gwizdanie: dawaj byłem u fryzjera i mam umytą furę możemy jechać się lansować możecie zabrać stanleya, bo dziś 3 godz spędził na myjni puszczasz stana na d*py to ja tez jade :kox: ale on jeździ ze mną ..... ja mu robię pierwszą selekcję :polew: moze byc to dla mnie tez wybierzesz jakies swierze miesko
-
Spoty Katowice i okolice
ok kiedy idziemy na jakieś d*py :gwizdanie: dawaj byłem u fryzjera i mam umytą furę możemy jechać się lansować możecie zabrać stanleya, bo dziś 3 godz spędził na myjni puszczasz stana na d*py to ja tez jade :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i po robocie
-
Spoty Katowice i okolice
siemano w robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano w robocie
-
Spoty Katowice i okolice
a jebnąć ci ze łba? ej , bo zobaczysz grozisz mi? bo pójde po brata ok dobra wymiękam [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:38_________________________________________________ :sick3: ta a4 wyglada jak statek kosmiczny
-
Spoty Katowice i okolice
a jebnąć ci ze łba? ej , bo zobaczysz ale od ciebie? ty za niedługo bedziesz chodzil szybciej spac niz ja z roboty przyjde możliwe dimanku... chyba że się w końcu wyśpie :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:31_________________________________________________logout... no spij dobrze i uwarzaj co cie nikt nie okradnie na tym spacerku
-
Spoty Katowice i okolice
a jebnąć ci ze łba? ej , bo zobaczysz ale od ciebie? ty za niedługo bedziesz chodzil szybciej spac niz ja z roboty przyjde
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po robocie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
podziekowania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
QRi niestety nie mialem okazji sie z toba troche pobawic na banie wozidlo wpadlo mi w tryb awaryjny przez ten zasrany EGR no trudno innym razem ale za to szacun za projekt chodzi ci to niesamowicie przyspieszenie jest za***iste
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja jade hehe to Dimanie tak 18:15 z rybnika wyjazd [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:51_________________________________________________ ja siedze w robocie do 20-tej kurde szkoda to next razem ja jade na pewno bo sie z Krolem na logi umowilem seves to ja dojade pozniej bo nie zdarze tak szybko
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja jade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trzeba się starać bo jest szansa i możliwości i może w końcu by jakaś chatę wynająć :gwizdanie: no nareszcie bo jakos sie opuscilismy z domowymi imprezkami i jakos smutno sie na duszy robi moze by impreza na chechle teraz na weekend moze byc niezle będzie ciepła norka na zimę tylko musisz wiedziec ze na zime jest mniej roboty w budownictwie :gwizdanie: wiem, ale firma jest na tyle spora, że w zimę przerzuca ludzi na wykończeniówkę, bo prowadzi kilka budów naraz... no to nie spamuj tylko szukaj tej norki na necie :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trzeba się starać bo jest szansa i możliwości i może w końcu by jakaś chatę wynająć :gwizdanie: no nareszcie bo jakos sie opuscilismy z domowymi imprezkami i jakos smutno sie na duszy robi moze by impreza na chechle teraz na weekend moze byc niezle będzie ciepła norka na zimę tylko musisz wiedziec ze na zime jest mniej roboty w budownictwie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trzeba się starać bo jest szansa i możliwości i może w końcu by jakaś chatę wynająć :gwizdanie: no nareszcie bo jakos sie opuscilismy z domowymi imprezkami i jakos smutno sie na duszy robi moze by impreza na chechle teraz na weekend moze byc niezle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i widze ze znowu zmeczony od noszenia zeszyta kiedy ty sie do tej roboty przyzwyczaisz wkoncu to juz nie wakacje już nie noszę... zapamiętuję a potem zapisuje no czyli idziesz w dobra stronę rozwijasz sie w pracy a to sie chwali jeszcze troche i bedziesz mógł troche zwolnic nie, bo dyrektor idzie na urlop i przez 2 tyg. będę musiał ogarniać częściowo 2 budowy.... no mialem na mysli nie najblizsze dwa tygodnie ja mowilem o przynajmniej pol roku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i widze ze znowu zmeczony od noszenia zeszyta kiedy ty sie do tej roboty przyzwyczaisz wkoncu to juz nie wakacje już nie noszę... zapamiętuję a potem zapisuje no czyli idziesz w dobra stronę rozwijasz sie w pracy a to sie chwali jeszcze troche i bedziesz mógł troche zwolnic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano pitek co tam u ciebie slychac wszystko gra i buczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i widze ze znowu zmeczony od noszenia zeszyta kiedy ty sie do tej roboty przyzwyczaisz wkoncu to juz nie wakacje
-
Spoty Katowice i okolice
i witoj ty dziadku mlody ino mi tu nie bluznij starszym sie szacunek nalezy miejsca bys ustapil a przepraszam już wylogowuje się z forum no wybaczam i juz mi sie tu zachowuj jak na mlodego czlowieka przystalo