Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie: i jak Ci tam idzie? no daje rade [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:33_________________________________________________ no to bedziesz musial na kablu biegac :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:34_________________________________________________a i jak juz mowa o kablach to koorwa kiedy beda te kabelki krolu nie byłem jeszcze w celnym bo nie mam czasu za duzo siedze w robocie w tym tyg...[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:36_________________________________________________ale musze isc w tym tyg. bo mi kare wdupią. kare to ci ja bede musial wdupic
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie: i jak Ci tam idzie? no daje rade [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:33_________________________________________________ no to bedziesz musial na kablu biegac :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:34_________________________________________________a i jak juz mowa o kablach to koorwa kiedy beda te kabelki krolu
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie:
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nooooooo mysle :kox:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    juz ty to sie masz dobrze prawie jak na urlopie [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 19:04_________________________________________________siema ciocia co slychac pierwsza dniówka po urlopie zaliczona teraz już powinno iść z górki a to super u mnie tez pierwszy dzien na urlopie polecial na robocie :gwizdanie: wiec odpoczne chyba dopiero na wyjezdzie choc tam to moze byc ciezkie
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    juz ty to sie masz dobrze prawie jak na urlopie [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 19:04_________________________________________________siema ciocia co slychac
  7. ale koorwa fura masakra :kox: niezły zapiertalacz [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 17:30_________________________________________________jak tam ociec a dobrze dobrze dziekuje
  8. ale koorwa fura masakra :kox:
  9. siemano ten twoj egr musze ci oddac wkoncu
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witajcie
  11. kłopoty ze snem widze na tym urlopie zamiast sie wyspać przeciez spalem do 6.30 ale od 21.30 wiec luz teraz cza jechac pozalatwiac pare spraw [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 07:12_________________________________________________a i widzialem rozlokowanie miejsc na ogolnopolskim Stanley+Adrenalina, Siemian, Keżor, Diman+Kasia no to bedzie domek :kox:
  12. dzien dobry na urlopie
  13. ale mam faze dobrze ze dzisiaj jest niedziela i jutro nir idziemy do roboty
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mendo ty jedna coś wczoraj nieprzyjechał interesy [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 09:55_________________________________________________ ja jestem na tak ja wczoraj pochlałem ale jestem monter już od dwóch godzin i mnie nosi w doma moja KO śpi więc trza co rozkminić to wez ja na spiocha :polew:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no obiad u rodzicow :gwizdanie: ja tez u rodziców mam dziś obiad jasne ale dla odmiany chyba u moich [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 09:39_________________________________________________ no obiad u rodzicow :gwizdanie: ja tez u rodziców mam dziś obiad a ja ku***a nie mam obiadu wcale no to cos ci swisne u moich zebys glodny nie chodzil
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no obiad u rodzicow :gwizdanie:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kedzior co ty spac nie mozesz czy co
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w pogodna niedziele
  19. niemożliwe nie ma dimana i impreza sie nie kreci starzejecie sie ale dożyjecie mojego wieku i odżyjecie na nowo [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 22:35_________________________________________________ siemano w piekny poranek
  20. co przeciez mowilem ze nie dam rady dzisiaj ;([br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 22:18_________________________________________________a poza tym jak bylo pewnie zajeb..... co??
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no moja poszla wlasnie spac wiec jestem wolny :kox: a i juz lekko piwka wciagnalem wiec dalsze smaki sa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.