Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie: i jak Ci tam idzie? no daje rade [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:33_________________________________________________ no to bedziesz musial na kablu biegac :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:34_________________________________________________a i jak juz mowa o kablach to koorwa kiedy beda te kabelki krolu nie byłem jeszcze w celnym bo nie mam czasu za duzo siedze w robocie w tym tyg...[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:36_________________________________________________ale musze isc w tym tyg. bo mi kare wdupią. kare to ci ja bede musial wdupic
-
Spoty Katowice i okolice
no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie: i jak Ci tam idzie? no daje rade [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:33_________________________________________________ no to bedziesz musial na kablu biegac :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:34_________________________________________________a i jak juz mowa o kablach to koorwa kiedy beda te kabelki krolu
-
Spoty Katowice i okolice
no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nooooooo mysle :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
juz ty to sie masz dobrze prawie jak na urlopie [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 19:04_________________________________________________siema ciocia co slychac pierwsza dniówka po urlopie zaliczona teraz już powinno iść z górki a to super u mnie tez pierwszy dzien na urlopie polecial na robocie :gwizdanie: wiec odpoczne chyba dopiero na wyjezdzie choc tam to moze byc ciezkie
-
Spoty Katowice i okolice
juz ty to sie masz dobrze prawie jak na urlopie [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 19:04_________________________________________________siema ciocia co slychac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale koorwa fura masakra :kox: niezły zapiertalacz [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 17:30_________________________________________________jak tam ociec a dobrze dobrze dziekuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale koorwa fura masakra :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano ten twoj egr musze ci oddac wkoncu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiecej optymizmu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiecej optymizmu
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kłopoty ze snem widze na tym urlopie zamiast sie wyspać przeciez spalem do 6.30 ale od 21.30 wiec luz teraz cza jechac pozalatwiac pare spraw [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 07:12_________________________________________________a i widzialem rozlokowanie miejsc na ogolnopolskim Stanley+Adrenalina, Siemian, Keżor, Diman+Kasia no to bedzie domek :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzien dobry na urlopie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cfaniak :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale mam faze dobrze ze dzisiaj jest niedziela i jutro nir idziemy do roboty
-
Spoty Katowice i okolice
mendo ty jedna coś wczoraj nieprzyjechał interesy [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 09:55_________________________________________________ ja jestem na tak ja wczoraj pochlałem ale jestem monter już od dwóch godzin i mnie nosi w doma moja KO śpi więc trza co rozkminić to wez ja na spiocha :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no obiad u rodzicow :gwizdanie: ja tez u rodziców mam dziś obiad jasne ale dla odmiany chyba u moich [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 09:39_________________________________________________ no obiad u rodzicow :gwizdanie: ja tez u rodziców mam dziś obiad a ja ku***a nie mam obiadu wcale no to cos ci swisne u moich zebys glodny nie chodzil
-
Spoty Katowice i okolice
no obiad u rodzicow :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
kedzior co ty spac nie mozesz czy co
-
Spoty Katowice i okolice
w pogodna niedziele
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niemożliwe nie ma dimana i impreza sie nie kreci starzejecie sie ale dożyjecie mojego wieku i odżyjecie na nowo [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 22:35_________________________________________________ siemano w piekny poranek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co przeciez mowilem ze nie dam rady dzisiaj ;([br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 22:18_________________________________________________a poza tym jak bylo pewnie zajeb..... co??
-
Spoty Katowice i okolice
no moja poszla wlasnie spac wiec jestem wolny :kox: a i juz lekko piwka wciagnalem wiec dalsze smaki sa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko z wieczorka