Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
cieniarz o rzesz ty... zobaczymy jak ciebie kiedyś nie będzie dziadku no na przyszly rok moze mi sie urwac :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzień dobry z rana witaj pitek co tam slychac zyjesz jeszcze
-
Spoty Katowice i okolice
hehe nie ma sprawy Diman pochwal sie tylko co tam Kasi swojej opowiedziales PS. Piekna fote masz w galerrii :gwizdanie: talib no wiesz jak jest nie pamietam :gwizdanie: fakt faktem sie z Mironem nie scigalismy tylko dostojnie przemierzylismy trase ze stosunkowo wysoką predkoscia :kox: jak o konkrety chodzi to 250 nie przekroczylismy :polew: [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 00:14_________________________________________________ Diman kurde a w ogole nie wiem czy wiesz ale do domu w deszczu dojezdzalem przed Rybnikiem mnie drapnal ale spoko spoko na szczescie taka wieksza mżawka 3majcie sie spadam spac spoko moja to przyjela spokojnie chyba juz wie ze sobie takiego nie kupie to sie uspokoila :gwizdanie: a i dzień dobry z rana
-
Spoty Katowice i okolice
no to i ja smigam w nynac do jutra narka
-
Spoty Katowice i okolice
podziekowania za spocika i oczywiscie WIELKIE DZIEKI DLA SEVES'a ZA TE PRZEJAZDZKI ALEZ TO SIE KULA :kox: :kox: wpadnij jeszcze na motorku pojezdzimy
-
Spoty Katowice i okolice
luz jakos sie obejdziemy
-
Spoty Katowice i okolice
jak tam akjam bedziesz dzisiaj czy jeszcze balujesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co dziecko ci sie urodzilo prawie na 4 łapach, waży 5,3 kg i ma 7 tygodni i 3 dni no i przez jakiegos psa nie masz czasu no to zes mi teraz pojechol ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co dziecko ci sie urodzilo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek kiedy rezamy te moje drl wkoncu mam malego plana jak to zrobic moze bysmy cos pokombinowali co ty na to nie umiem, nie potrafię, nie dam rady ja nic nie potrafię i proszę mnie nie prosić o pomoc :polew: wczoraj miałem tak ciężki dzień że do teraz nie mogę wyjść z łóżka szkoda sam bede musial sobie jakos poradzic ale dzieki ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek kiedy rezamy te moje drl wkoncu mam malego plana jak to zrobic moze bysmy cos pokombinowali co ty na to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty byś się wziął za robotę na tym urlopie wlasnie wrocilem co sie czepiasz od rana zapierniczalem u siostry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no co jak sie nie nabija gadka to cza sobie radzic :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: [br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 13:27_________________________________________________a nam się dzisiaj z dziewczynami nudziło w biurze :polew: :polew: no to rzeczywiscie sie nudzicie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
11 :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze ze metry ciagniesz juz od rana
-
Spoty Katowice i okolice
nie ma jak urlop to sie przynajmniej czlowiek wyspi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano na urlopie
-
Spoty Katowice i okolice
juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace. Ale trzeba było ciulać pyrolem dobrze, że błotniki całe [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi nie robiłem, skończyliśmy o 20 i Pucek leciał na nocke. Coś mi obciera gdzieś jutro musze zajrzeć dobrze, że już przy 100km/h nie słychac, do tego głośniej radio i jest git a na spocie jutro bedziesz jo pewnie, mam nawet w bagażniku wasz gliwicki grill :gwizdanie: a to ja nie przyjezdzam bo bedziesz pewnie chcial mi go wcis :gwizdanie: zapakuje go hermetycznie a ja wypakuje na zlomie
-
Spoty Katowice i okolice
juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace. Ale trzeba było ciulać pyrolem dobrze, że błotniki całe [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi nie robiłem, skończyliśmy o 20 i Pucek leciał na nocke. Coś mi obciera gdzieś jutro musze zajrzeć dobrze, że już przy 100km/h nie słychac, do tego głośniej radio i jest git a na spocie jutro bedziesz jo pewnie, mam nawet w bagażniku wasz gliwicki grill :gwizdanie: a to ja nie przyjezdzam bo bedziesz pewnie chcial mi go wcis :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace. Ale trzeba było ciulać pyrolem dobrze, że błotniki całe [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi nie robiłem, skończyliśmy o 20 i Pucek leciał na nocke. Coś mi obciera gdzieś jutro musze zajrzeć dobrze, że już przy 100km/h nie słychac, do tego głośniej radio i jest git a na spocie jutro bedziesz jo
-
Spoty Katowice i okolice
juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace. Ale trzeba było ciulać pyrolem dobrze, że błotniki całe [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi
-
Spoty Katowice i okolice
juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy no daj sobie spokój :gwizdanie: