Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to sie nie martw a4 klub nieomieszka i cie odwiedzi jak nas tylko zaprosisz :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
na RMF FM jest 160tysi do wygrania wiec tego sluchaj
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
bishkopt na moście nad A4 na rybnickiej w gliwicach pozdro i czarna b6 avant na klubowych ramkach i rej. SG na sikorniku w Gliwicach kierowcy nie widziałem pozdrawiam kolegę
-
Spoty Katowice i okolice
Ty lepiej oddaj te butelki po piwie które mamy w domu będziesz rich man a tak w ogóle to siemano co tam slychac
-
Spoty Katowice i okolice
:good: [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:59_________________________________________________ uwazej synek na siebie pod ta ziemią co bys ni zawalil jakiego chodnika jak pucek :gwizdanie: luzik ja w robocie nie śpię :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo to nie jest do pokazywania Możecie się spytać Czestera i Oli bo Ola się chciała trochę pouczyć jasne to poczekamy az cie ktos zaczepi i pokarzesz co umiesz Ja to może i bym wam pokazał na spocie co i jak ale średnia wieku u nas jest taka że boję się że was połamię dziadki nie boj sie jacys mlodzi tez sie znajda [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:59_________________________________________________dobra spadam na rybnik umowic kaske na egzamin wkoncu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo to nie jest do pokazywania Możecie się spytać Czestera i Oli bo Ola się chciała trochę pouczyć jasne to poczekamy az cie ktos zaczepi i pokarzesz co umiesz
-
Spoty Katowice i okolice
uwazej synek na siebie pod ta ziemią co bys ni zawalil jakiego chodnika jak pucek :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam się bać już teraz czy poczekać do spota ty juz lepiej lec bo braci albo kolegow z chin a sorry japoni Właśnie wezmę Tomka to mu nastuka Ale wam te Chiny w pamięć weszły bo sie pochwaliles a jeszcze nic nie pokazales wiec czekamy na mala pokazuwe kiedys tej twojej chinskiej sztuki walki z ryzem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam się bać już teraz czy poczekać do spota ty juz lepiej lec bo braci albo kolegow z chin a sorry japoni
-
Spoty Katowice i okolice
no wkoncu urlop to co sie bedziemy stresowac chillout musi byc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to koles sie wyluzowal na maxa :kox: :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
no Diman to też nie do końca, bo dziś w Kato nie ma spota i gdybyś tak napisał na gliwickich byłoby poprawnie hehe przywitam się ze wszystkimi staropolskim hasłem Heil H..... w sumie to masz racje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miszka my zawsze dobrze goscimy ludzi na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
identycznie sie zachowuje jak moja jak ja upalalem [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:26_________________________________________________ nie bos nas wybudzil
-
Spoty Katowice i okolice
az dziw ze jeszcze nie ma dokladnie nalezy mu sie ja tam nie lubie się "tytułować" :gwizdanie: jasne proszę Pana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buongiorno siemano pitek co tam slychowac zaraz napisze ze jest zarobiony ,niema czasu i takie tam i tak wlasnie napisal wyczules go :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
az dziw ze jeszcze nie ma dokladnie nalezy mu sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buongiorno siemano pitek co tam slychowac
-
Spoty Katowice i okolice
ty sie stanley do roboty wez a nie tylko na forum siedzisz moderatorem mozesz zostac :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no i mozna powiedziec, że tydzień urlopu zleciał :gwizdanie: niestety jeszcze tydzień przed Tobą nooo a koncowce juz niewspomne :kox: fajne zakonczenie urlopu bedzie jeszcze będziesz musiał dobierać na telefon :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no i mozna powiedziec, że tydzień urlopu zleciał :gwizdanie: niestety jeszcze tydzień przed Tobą nooo a koncowce juz niewspomne :kox: fajne zakonczenie urlopu bedzie
-
Spoty Katowice i okolice
no i mozna powiedziec, że tydzień urlopu zleciał :gwizdanie: niestety
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano a ty siemian pasterzu kiedy wyruszasz na ogolnopolski w czwartek czy w piatek bo jakbys mial checi to mozesz smigac z nami w czwartek wieczorem
-
Spoty Katowice i okolice
siemano w dzien spota jak to miszka mowi :gwizdanie: