Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
tez spadam do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
no nawet nawet wporzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
max ja odeslal chyba musisz do niego sie odezwac jak cos bo robia mi juz nowe a to nie mieszam juz zapytaj jak ktos chce moze jeszcze nie odeslal
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
a Tobie tylko przebieranki w głowie myślę, że byłoby śmiesznie :polew: [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 21:21_________________________________________________nie będę pił i na pewno moja pani mnie nie pozna :polew: my też nie bedziemy pić jasne juz to widze powodzenia zycze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
max ja odeslal chyba musisz do niego sie odezwac jak cos bo robia mi juz nowe potrafisz korzystać z google a dzieki nie ma :disgust: :disgust:, masz się denerwować tak jak ja a nie brać to na zimno trzeba byc wyluzowany a nie nerwus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
max ja odeslal chyba musisz do niego sie odezwac jak cos bo robia mi juz nowe potrafisz korzystać z google a dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie nie wiem jak koles mogl sie jebnac :gwizdanie: pewnie myślał, że max się jebnoł bo co to za nick "diman" :mysli: i jaka zrobil :?: Dimen :?: nie poprostu pojechal mi po imieniu DAMIAN DAMIAN :polew: :polew: co to w ogóle znaczy Damian ? w woli wyjasnienia Damian - Imię niewątpliwie greckie, pozostało do dziś niewyjaśnione. Damian łagodzi obyczaje, skłania do zgody i kompromisów. Damian jest mężczyzną o temperamencie, który daje mu silna w horoskopie planeta Wenus. Owi "synowie Wenus" wygłaszają wyważone poglądy, obce są im skrajne stanowiska, swoje decyzje konsultują z całym otoczeniem i wszystkim chcieliby dogodzić. Z racji wrodzonego zmysłu harmonii mają ucho wrażliwe na muzykę, a oko na piękne malarstwo, modę i architekturę. :gwizdanie: to żeś teraz doj**ał :polew: :polew: zdziwiony co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie nie wiem jak koles mogl sie jebnac :gwizdanie: pewnie myślał, że max się jebnoł bo co to za nick "diman" :mysli: i jaka zrobil :?: Dimen :?: nie poprostu pojechal mi po imieniu DAMIAN DAMIAN :polew: :polew: co to w ogóle znaczy Damian ? w woli wyjasnienia Damian - Imię niewątpliwie greckie, pozostało do dziś niewyjaśnione. Damian łagodzi obyczaje, skłania do zgody i kompromisów. Damian jest mężczyzną o temperamencie, który daje mu silna w horoskopie planeta Wenus. Owi "synowie Wenus" wygłaszają wyważone poglądy, obce są im skrajne stanowiska, swoje decyzje konsultują z całym otoczeniem i wszystkim chcieliby dogodzić. Z racji wrodzonego zmysłu harmonii mają ucho wrażliwe na muzykę, a oko na piękne malarstwo, modę i architekturę. :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie nie wiem jak koles mogl sie jebnac :gwizdanie: pewnie myślał, że max się jebnoł bo co to za nick "diman" :mysli: i jaka zrobil :?: Dimen :?: nie poprostu pojechal mi po imieniu DAMIAN
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie nie wiem jak koles mogl sie jebnac :gwizdanie: pewnie myślał, że max się jebnoł bo co to za nick "diman" :mysli: no no nie przeginaj mlody "muszę cie po wk***iać bo masz za lekkie życie" no wkoncu mam urlop to mi sie nalezy
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
a Tobie tylko przebieranki w głowie a co zawsze mogl byc kims lepszym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie nie wiem jak koles mogl sie jebnac :gwizdanie: pewnie myślał, że max się jebnoł bo co to za nick "diman" :mysli: no no nie przeginaj mlody
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie nie wiem jak koles mogl sie jebnac :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
my niestety tez ;(
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł nie wypominaj mi, za komplatny rozrząd trzeba tyle dać, wolę dać nawet 100zl więcej i mieć dobrze zrobione [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:54_________________________________________________ pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł ta od Dimana 1000zł i ode mnie 800zł (50zł dałem mu żeby miał jak wrócić od mechanika) tylko że Tobie muszę oddać 2000zł ty stanley nie szastej tak gotowka bo nie bedziemy mieli za co na ogolnopolski jechac bo cos ostatnio wspominales ze stawiasz na koncie ma 27 gr, to byśmy poszaleli nie oszukuj moj przelew juz do ciebie dotarl :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nie boimy sie Ty coś cięty ostatnio jesteś na Króla :gwizdanie: też to zauważyłem ale nie wiem o co come'on... ja nie czemu :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł nie wypominaj mi, za komplatny rozrząd trzeba tyle dać, wolę dać nawet 100zl więcej i mieć dobrze zrobione [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:54_________________________________________________ pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł ta od Dimana 1000zł i ode mnie 800zł (50zł dałem mu żeby miał jak wrócić od mechanika) tylko że Tobie muszę oddać 2000zł ty stanley nie szastej tak gotowka bo nie bedziemy mieli za co na ogolnopolski jechac bo cos ostatnio wspominales ze stawiasz
-
Spoty Katowice i okolice
pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł i dlatego nie ma
-
Spoty Katowice i okolice
pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nie boimy sie
-
Spoty Katowice i okolice
komu "wam" ? bo mi chyba nie [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:38_________________________________________________ i odsetek za szkody moralne wam bo wszystko się pop***ło przez to że na raz przyszły 2 paczki z kablami na jeden adres :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:40_________________________________________________ ok wyśle ci na konto 280zł a jak przyjdą w przyszłym tyg. to go na allegro za 500 pogonie :kox: watpie zeby przyszly juz w to nie wierze :disgust: no co sie dziwisz zobaczymy czy mowisz prawde post zapisany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie mam kiery ale mam fotel no to mu pożycz bedzie fotelem kierowal
-
Spoty Katowice i okolice
komu "wam" ? bo mi chyba nie [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:38_________________________________________________ i odsetek za szkody moralne wam bo wszystko się pop***ło przez to że na raz przyszły 2 paczki z kablami na jeden adres :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:40_________________________________________________ ok wyśle ci na konto 280zł a jak przyjdą w przyszłym tyg. to go na allegro za 500 pogonie :kox: watpie zeby przyszly juz w to nie wierze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja