Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a o ktorej jedziesz
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? Nie jest zbyt wysoko? talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków Jest koza, ale to widac przeciez Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą ) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie: zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) boi sie ze znowu dostanie od kezora baty i juz nie jezdzi
-
Spoty Katowice i okolice
hehe tys jest model :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 14:37_________________________________________________ nie ściemniaj, pewnie idziesz na SALAKE SALAKE co to takiego skad sie ten zespol wziol :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
what ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne ze jedziemy oni maja parking podziemny w razie niepogody [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 14:17_________________________________________________ ty sie lepiej do celnego przejedz a nie sciemniaj w robocie właśnie, bo sam zadzwonie do celnego żeby Ci karę wlepili :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne ze jedziemy oni maja parking podziemny w razie niepogody [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 14:17_________________________________________________ ty sie lepiej do celnego przejedz a nie sciemniaj w robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no chyba nie ma po co ale sie zaopatrze jak cos bo spiewaja ptaszki ze ma byc cieply weekend
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widziałem Twoją fure w niedziele przed kościołem na osiedlu no co sie tak dziwisz modlil sie
-
Spoty Katowice i okolice
ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie: pijesz nie pijesz profity sie naleza Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji myślę, że tańsza ta Turcja niż nad naszym morzem [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:44_________________________________________________ ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie: pijesz nie pijesz profity sie naleza Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji zobacz na allegro wiekszosc aukcji sa od miszki :gwizdanie: zbieram na B6 :gwizdanie: a ja na r8 wiec oddawaj moje lampy
-
Spoty Katowice i okolice
ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie: pijesz nie pijesz profity sie naleza Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji zobacz na allegro wiekszosc aukcji sa od miszki :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie: pijesz nie pijesz profity sie naleza
-
Spoty Katowice i okolice
e to musi byc cos dla mnie ze cie w tym miejscu sie zatrzymalem :gwizdanie: poszła po 4 godzinach od wystawienia, chyba się tym zajmę zawodowo ty a za moja lampe jedziesz na wczasy do turcji niezle mnie zrobiles jak cos to mam jeszcze pare zeczy ktore moglbys sprzedac pokaż sprzedamy jak sprzedamy jak tylko ty masz z tego profity a ja nic ja juz nic nie daje bo mi sie nie oplaca ;( jak nie....za lampy jest obiecana flaszka ale kiedy to nie wiem :gwizdanie: no wlasnie dlatego juz nic nie daje ok to ja wezme
-
Spoty Katowice i okolice
e to musi byc cos dla mnie ze cie w tym miejscu sie zatrzymalem :gwizdanie: poszła po 4 godzinach od wystawienia, chyba się tym zajmę zawodowo ty a za moja lampe jedziesz na wczasy do turcji niezle mnie zrobiles jak cos to mam jeszcze pare zeczy ktore moglbys sprzedac pokaż sprzedamy jak sprzedamy jak tylko ty masz z tego profity a ja nic ja juz nic nie daje bo mi sie nie oplaca ;(
-
Spoty Katowice i okolice
e to musi byc cos dla mnie ze cie w tym miejscu sie zatrzymalem :gwizdanie: poszła po 4 godzinach od wystawienia, chyba się tym zajmę zawodowo ty a za moja lampe jedziesz na wczasy do turcji niezle mnie zrobiles jak cos to mam jeszcze pare zeczy ktore moglbys sprzedac
-
Spoty Katowice i okolice
e to musi byc cos dla mnie ze ci w tym miejscu sie zatrzymalem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uff bo juz myslalem ze sie zasiedzisz
-
Spoty Katowice i okolice
no to jade sam :gwizdanie: no to jedź sam to jade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to dlatego w sobote robiliscie impreze to był taki wstęp do zlotu a to spoko moze jak sie nawalicie na zlocie to i mi cos zostanie
-
Spoty Katowice i okolice
no to jade sam :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to dlatego w sobote robiliscie impreze
-
Spoty Katowice i okolice
ona by Cie mogła jeszcze zdemoralizować :gwizdanie: zapytaj Kędziora jak u nas spał przecież kędzior i tak nic nie pamięta :polew: mam dosyć! nie jadę dzisiaj na spota :polew: a jedziesz dzsiaj bo moze bym zabral kaske no i witam wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wkoncu sie uruchomilo a po wymianie tego serwera mialo byc tak cudownie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
baska jest twarda
-
Spoty Katowice i okolice
zdziabke a co masz cos dla mnie :gwizdanie: No może by się coś znalazło... Hm... Może przywiozę Ci coś ciepłego w Twoim kolorze z Niemiec. :gwizdanie: no to by bylo wporzo wiesz co lubie
-
Spoty Katowice i okolice
zdziabke a co masz cos dla mnie :gwizdanie: