Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
zboki sie rozkrecaja :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
On przy tej prędkości cały czas patrzy na TV, dopiero powyżej 220KM/H raz na jakiś czas zerka na drogę czy jest czysta :polew: to sie nie dziwie ze bokiem przytartym na zlot przyjechal :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie parafianie stasiu - arturze widze ze owocny wczoraj wieczor miales :kox:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
widze ze hartcorowo patrzysz na te TV przy 160km/h :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko po szychcie Majki wszystkiego najlepszego zycza Kasia i Diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po spocie
-
Spoty Katowice i okolice
:oklaski: widze stasiu ze opanowales hida trytytki rulezzz :polew: :>
-
Spoty Katowice i okolice
ro***erdala mnie to :good: :good: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:oklaski: widze stasiu ze opanowales hida
-
Spoty Katowice i okolice
witam Wszystkiego najlepszego keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witom po robocie
-
Spoty Katowice i okolice
kurde a ja nic nie mam ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taką jaką ja ostatnio poznałem pochwal sie jaka to poznales
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Tatko witej
-
Spoty Katowice i okolice
witam po robocie
-
Spoty Katowice i okolice
dobra pany spadam spac do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
krolu widze ze masz w podpisie kable na dniach jakie to dni beda moglbys przyblizyc co po niektorym na piątek na spota no to zobaczymy czy sie wywiazesz
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
krolu widze ze masz w podpisie kable na dniach jakie to dni beda moglbys przyblizyc co po niektorym- Spoty Katowice i okolice
burżuje cytrynówka zamiata cytrynowka byla wporzo i to jeszcze w gratisie :kox:- Spoty Katowice i okolice
to kiedy dymamy jakąś finkę? jak tylko dojde do siebie to sie ustawimy mysle ze nie ten ale ktorys z nastepnych jestem otwarty :kox:- Spoty Katowice i okolice
Arturze :kox: :polew: :polew:- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Sorki, zapomnialem....- racja! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
tygrys jaka sobota- piatek :kox: - Spoty Katowice i okolice