Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie... ja tam nie będe pił :gwizdanie: hehe jasne a i stan jak tam boli cie juz mocno
-
Spoty Katowice i okolice
dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam siemano koleszko
-
Spoty Katowice i okolice
siemano w dzien wyjazdu i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jak tam sprawa uszczelki? a ty juz nie powinienes spac jutro cza rano wstawac do roboty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://otomoto.pl/audi-80-C14781832.html zobaczcie jakie koles sobie ciekawe malowanie zrobil no masakra :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
morgen sie wlasnie zastanawiam czy czasami dzisiaj do ciebie nie zawitac po wahe wpadaj, może mech15 tez do mnie zawita, to skasujemy go po 4,20/l jak mech15 przeciez on jest z rzeszowskiego
-
Spoty Katowice i okolice
no i ja tam masz cos dla mnie
-
Spoty Katowice i okolice
ta ja już niepamiętam kiedy ostatni raz brałem urlop ha bo juz nie masz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
morgen sie wlasnie zastanawiam czy czasami dzisiaj do ciebie nie zawitac po wahe
-
Spoty Katowice i okolice
czyli urlop :gwizdanie: jak kedzior [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:09_________________________________________________a i dziendobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano wdzien przed zlotem
-
Spoty Katowice i okolice
no to ja spadam spac trzymta sie do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
łoooo hula hooop ? :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
moga nawet daja rade no i ja sie pojawilem w domciu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema badboy jedziesz do katosow dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e tam pakuj sie teraz zdarzysz sie wyszykowac i gonisz z nami On tam będzie pewnie predzej od Was juz czekał... watpie to mieczak
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
i nizmo pod netto :wallbash: nie nizmo a Nismo... troche szacunku i to na ramkach klubowych... szczegolnie ta ramka obok lusterka wewnetrznego sie niezle prezenture :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e tam pakuj sie teraz zdarzysz sie wyszykowac i gonisz z nami
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
i nizmo pod netto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to wtakim razie cie pomylilem z kims innym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem z slynnym napisem na tylniej klapie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to gdzie sie szczasniemy co by razem podroz zniesc :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak najbardziej smigamy w czwartek wieczorem o 20.00 wiec jak chcesz sie lansowac na sumer cars to dawaj do mnie po tablice [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:04_________________________________________________a i przy okazji bys mnie rzucil na parking bo leje jak scebra cholera i nie chce mi sie isc w ten deszcze piechota :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? Nie jest zbyt wysoko? talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków Jest koza, ale to widac przeciez Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą ) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie: zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) boi sie ze znowu dostanie od kezora baty i juz nie jezdzi bo kezor oszukiwał kiedys znajde czas to wpadne i was objade wszystkich no to wpadaj i sie zaprezentuj wlasciwie