Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie... ja tam nie będe pił :gwizdanie: hehe jasne a i stan jak tam boli cie juz mocno
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie...
  3. witam siemano koleszko
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano w dzien wyjazdu i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze
  5. a jak tam sprawa uszczelki? a ty juz nie powinienes spac jutro cza rano wstawac do roboty
  6. http://otomoto.pl/audi-80-C14781832.html zobaczcie jakie koles sobie ciekawe malowanie zrobil no masakra :nabijasie: :nabijasie:
  7. morgen sie wlasnie zastanawiam czy czasami dzisiaj do ciebie nie zawitac po wahe wpadaj, może mech15 tez do mnie zawita, to skasujemy go po 4,20/l jak mech15 przeciez on jest z rzeszowskiego
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i ja tam masz cos dla mnie
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ta ja już niepamiętam kiedy ostatni raz brałem urlop ha bo juz nie masz
  10. morgen sie wlasnie zastanawiam czy czasami dzisiaj do ciebie nie zawitac po wahe
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli urlop :gwizdanie: jak kedzior [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:09_________________________________________________a i dziendobry
  12. siemano wdzien przed zlotem
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to ja spadam spac trzymta sie do jutra
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    łoooo hula hooop ? :polew:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    moga nawet daja rade no i ja sie pojawilem w domciu
  16. siema badboy jedziesz do katosow dzisiaj
  17. e tam pakuj sie teraz zdarzysz sie wyszykowac i gonisz z nami On tam będzie pewnie predzej od Was juz czekał... watpie to mieczak
  18. i nizmo pod netto :wallbash: nie nizmo a Nismo... troche szacunku i to na ramkach klubowych... szczegolnie ta ramka obok lusterka wewnetrznego sie niezle prezenture :polew:
  19. e tam pakuj sie teraz zdarzysz sie wyszykowac i gonisz z nami
  20. no to wtakim razie cie pomylilem z kims innym
  21. wiem z slynnym napisem na tylniej klapie
  22. no to gdzie sie szczasniemy co by razem podroz zniesc :gwizdanie:
  23. jak najbardziej smigamy w czwartek wieczorem o 20.00 wiec jak chcesz sie lansowac na sumer cars to dawaj do mnie po tablice [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:04_________________________________________________a i przy okazji bys mnie rzucil na parking bo leje jak scebra cholera i nie chce mi sie isc w ten deszcze piechota :gwizdanie:
  24. Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? Nie jest zbyt wysoko? talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków Jest koza, ale to widac przeciez Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą ) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie: zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) boi sie ze znowu dostanie od kezora baty i juz nie jezdzi bo kezor oszukiwał kiedys znajde czas to wpadne i was objade wszystkich no to wpadaj i sie zaprezentuj wlasciwie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.