Treść opublikowana przez diman
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
no mi sie wydaje ze napewno sie do grupowego nie zalapiesz bo to nie jest juz seria ktora dajesz na program
-
Spoty Katowice i okolice
psyt cola z duza iloscia ciastek
-
Spoty Katowice i okolice
narka amy dopiero od rana w piatek melanz zaczynamy :kox: :kox: z samego rana dokladnie [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 22:32_________________________________________________bym nawet powiedzial od wschodu slonca
-
Spoty Katowice i okolice
amy dopiero od rana w piatek melanz zaczynamy :kox: :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
e no kosa tera :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
siemano talib co tam slychac wychaczyles jakies konkret dupeczki :gwizdanie: bo jak cos to cza bedzie sie ustawic z ta z MC
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bede wyjezdzal okolo 18.45 wiec jak cos to sie odezwe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty krolu a kto ma taki sprzet rysiu b6 srebrny avant - po prostu ogień cała fura wyłożona podwójną warstwa wygłuszenia + półka na głosnik w kole z MDF-u a teraz czaje spoko a i tak poza nawiasem wymienilem dzisiaj EGR'a ale ze mnie rezacz co najlepsze na parkingu plazy w rudzie slaskiej no i teraz mozna spokojnie pomykac nad moze stanley w czwartek moge wpasc sie zatankowac a i bedziesz jutro na spocie musimy pare rzeczy dogadac pewnie, że będę najlepiej jakbyś wpadł w czwartek do południa ok to bede w czwartek a pogadamy jeszcze jutro na spocie to weź flaszkę :gwizdanie: na spocie flaszka no stan tego jeszcze nie bylo :kox: trzeba iść z postępem no moze i racja czlowiek sie starzeje i jakos postep ucieka :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty krolu a kto ma taki sprzet rysiu b6 srebrny avant - po prostu ogień cała fura wyłożona podwójną warstwa wygłuszenia + półka na głosnik w kole z MDF-u a teraz czaje spoko a i tak poza nawiasem wymienilem dzisiaj EGR'a ale ze mnie rezacz co najlepsze na parkingu plazy w rudzie slaskiej no i teraz mozna spokojnie pomykac nad moze stanley w czwartek moge wpasc sie zatankowac a i bedziesz jutro na spocie musimy pare rzeczy dogadac pewnie, że będę najlepiej jakbyś wpadł w czwartek do południa ok to bede w czwartek a pogadamy jeszcze jutro na spocie to weź flaszkę :gwizdanie: na spocie flaszka no stan tego jeszcze nie bylo :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty krolu a kto ma taki sprzet rysiu b6 srebrny avant - po prostu ogień cała fura wyłożona podwójną warstwa wygłuszenia + półka na głosnik w kole z MDF-u a teraz czaje spoko a i tak poza nawiasem wymienilem dzisiaj EGR'a ale ze mnie rezacz co najlepsze na parkingu plazy w rudzie slaskiej no i teraz mozna spokojnie pomykac nad moze stanley w czwartek moge wpasc sie zatankowac a i bedziesz jutro na spocie musimy pare rzeczy dogadac pewnie, że będę najlepiej jakbyś wpadł w czwartek do południa ok to bede w czwartek a pogadamy jeszcze jutro na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty krolu a kto ma taki sprzet rysiu b6 srebrny avant - po prostu ogień cała fura wyłożona podwójną warstwa wygłuszenia + półka na głosnik w kole z MDF-u a teraz czaje spoko a i tak poza nawiasem wymienilem dzisiaj EGR'a ale ze mnie rezacz co najlepsze na parkingu plazy w rudzie slaskiej no i teraz mozna spokojnie pomykac nad moze stanley w czwartek moge wpasc sie zatankowac a i bedziesz jutro na spocie musimy pare rzeczy dogadac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty krolu a kto ma taki sprzet rysiu b6 srebrny avant - po prostu ogień cała fura wyłożona podwójną warstwa wygłuszenia + półka na głosnik w kole z MDF-u a teraz czaje spoko a i tak poza nawiasem wymienilem dzisiaj EGR'a ale ze mnie rezacz co najlepsze na parkingu plazy w rudzie slaskiej no i teraz mozna spokojnie pomykac nad moze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty krolu a kto ma taki sprzet
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o 19.00 pod GO SPORTEM na 3 stawach w kato ja jade jak chcesz to mozemy sie na dwie fury karnac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpadaj jutro na spota do katowic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zadnych strat po imprezie nie odnotowales :?: Straty są, co prawda nie jakieś mega duże, ale Pucek zdeklarował się mi stawiać na następnych 3 imprezach wódę więc jakoś to przełknę, zatuszuje się jakoś . Arek mogłeś w sumie wpaść, ale pewnie byś czasu nie znalazł :gwizdanie: no to ci powiem gregor ze sie niezle dogadaliscie nawet sie za te straty oplacalo :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzien dobry
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: masakra jakas daj takim sie przejechac na piz*ziku :> no i witam szanowne towarzystwo w drugim tygodniu urlopu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano niewyspany ale co tam
-
Spoty Katowice i okolice
tez sie zawijam nararazie
-
Spoty Katowice i okolice
siema, co tam slychac? siemano stan jak tam urodzinki sie udaly
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
e tam 0,7 2 litry musi byc :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ach ta stal to absorbuje czas jak cholera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to mieliscie tam niezla polewe :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
hehe następny :polew: jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA ej nie olewam tylko nie mam czasu... i nikt mnie nie zaprosił... ;( a nie mam czasu na "śledzenie forum"... nie sledzisz nie jedziesz łaski bez za tydzień jak będę miał czas to sam sobie zrobię imprezę spoko za tydzien bede na ogolnopolskim :> i będziesz żałował a to napewno