Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no mi sie wydaje ze napewno sie do grupowego nie zalapiesz bo to nie jest juz seria ktora dajesz na program
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    psyt cola z duza iloscia ciastek
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    narka amy dopiero od rana w piatek melanz zaczynamy :kox: :kox: z samego rana dokladnie [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 22:32_________________________________________________bym nawet powiedzial od wschodu slonca
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    amy dopiero od rana w piatek melanz zaczynamy :kox: :kox:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    e no kosa tera :kox:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano talib co tam slychac wychaczyles jakies konkret dupeczki :gwizdanie: bo jak cos to cza bedzie sie ustawic z ta z MC
  7. ja bede wyjezdzal okolo 18.45 wiec jak cos to sie odezwe
  8. ty krolu a kto ma taki sprzet rysiu b6 srebrny avant - po prostu ogień cała fura wyłożona podwójną warstwa wygłuszenia + półka na głosnik w kole z MDF-u a teraz czaje spoko a i tak poza nawiasem wymienilem dzisiaj EGR'a ale ze mnie rezacz co najlepsze na parkingu plazy w rudzie slaskiej no i teraz mozna spokojnie pomykac nad moze stanley w czwartek moge wpasc sie zatankowac a i bedziesz jutro na spocie musimy pare rzeczy dogadac pewnie, że będę najlepiej jakbyś wpadł w czwartek do południa ok to bede w czwartek a pogadamy jeszcze jutro na spocie to weź flaszkę :gwizdanie: na spocie flaszka no stan tego jeszcze nie bylo :kox: trzeba iść z postępem no moze i racja czlowiek sie starzeje i jakos postep ucieka :gwizdanie:
  9. ty krolu a kto ma taki sprzet rysiu b6 srebrny avant - po prostu ogień cała fura wyłożona podwójną warstwa wygłuszenia + półka na głosnik w kole z MDF-u a teraz czaje spoko a i tak poza nawiasem wymienilem dzisiaj EGR'a ale ze mnie rezacz co najlepsze na parkingu plazy w rudzie slaskiej no i teraz mozna spokojnie pomykac nad moze stanley w czwartek moge wpasc sie zatankowac a i bedziesz jutro na spocie musimy pare rzeczy dogadac pewnie, że będę najlepiej jakbyś wpadł w czwartek do południa ok to bede w czwartek a pogadamy jeszcze jutro na spocie to weź flaszkę :gwizdanie: na spocie flaszka no stan tego jeszcze nie bylo :kox:
  10. ty krolu a kto ma taki sprzet rysiu b6 srebrny avant - po prostu ogień cała fura wyłożona podwójną warstwa wygłuszenia + półka na głosnik w kole z MDF-u a teraz czaje spoko a i tak poza nawiasem wymienilem dzisiaj EGR'a ale ze mnie rezacz co najlepsze na parkingu plazy w rudzie slaskiej no i teraz mozna spokojnie pomykac nad moze stanley w czwartek moge wpasc sie zatankowac a i bedziesz jutro na spocie musimy pare rzeczy dogadac pewnie, że będę najlepiej jakbyś wpadł w czwartek do południa ok to bede w czwartek a pogadamy jeszcze jutro na spocie
  11. ty krolu a kto ma taki sprzet rysiu b6 srebrny avant - po prostu ogień cała fura wyłożona podwójną warstwa wygłuszenia + półka na głosnik w kole z MDF-u a teraz czaje spoko a i tak poza nawiasem wymienilem dzisiaj EGR'a ale ze mnie rezacz co najlepsze na parkingu plazy w rudzie slaskiej no i teraz mozna spokojnie pomykac nad moze stanley w czwartek moge wpasc sie zatankowac a i bedziesz jutro na spocie musimy pare rzeczy dogadac
  12. ty krolu a kto ma taki sprzet rysiu b6 srebrny avant - po prostu ogień cała fura wyłożona podwójną warstwa wygłuszenia + półka na głosnik w kole z MDF-u a teraz czaje spoko a i tak poza nawiasem wymienilem dzisiaj EGR'a ale ze mnie rezacz co najlepsze na parkingu plazy w rudzie slaskiej no i teraz mozna spokojnie pomykac nad moze
  13. ty krolu a kto ma taki sprzet
  14. o 19.00 pod GO SPORTEM na 3 stawach w kato ja jade jak chcesz to mozemy sie na dwie fury karnac
  15. wpadaj jutro na spota do katowic
  16. zadnych strat po imprezie nie odnotowales :?: Straty są, co prawda nie jakieś mega duże, ale Pucek zdeklarował się mi stawiać na następnych 3 imprezach wódę więc jakoś to przełknę, zatuszuje się jakoś . Arek mogłeś w sumie wpaść, ale pewnie byś czasu nie znalazł :gwizdanie: no to ci powiem gregor ze sie niezle dogadaliscie nawet sie za te straty oplacalo :kox:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew: masakra jakas daj takim sie przejechac na piz*ziku :> no i witam szanowne towarzystwo w drugim tygodniu urlopu
  18. siemano niewyspany ale co tam
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tez sie zawijam nararazie
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema, co tam slychac? siemano stan jak tam urodzinki sie udaly
  21. e tam 0,7 2 litry musi byc :gwizdanie:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ach ta stal to absorbuje czas jak cholera
  23. no to mieliscie tam niezla polewe :polew:
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe następny :polew: jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA ej nie olewam tylko nie mam czasu... i nikt mnie nie zaprosił... ;( a nie mam czasu na "śledzenie forum"... nie sledzisz nie jedziesz łaski bez za tydzień jak będę miał czas to sam sobie zrobię imprezę spoko za tydzien bede na ogolnopolskim :> i będziesz żałował a to napewno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.