Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    utargowałem na 1750 powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy no to nad moze mozemy smigac ja jadę na sępa a z kim to tez bym sie zabral :gwizdanie: szukam ochotnikow dobra to ja sie pisze na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: oj nie ja ci dam jak juz to mozesz ewentualnie pic soki :gwizdanie:
  2. Każdy jest mile widziany oprócz rudi :gwizdanie: a ten zawsze swoje
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    utargowałem na 1750 powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy no to nad moze mozemy smigac ja jadę na sępa a z kim to tez bym sie zabral :gwizdanie: szukam ochotnikow dobra to ja sie pisze
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    utargowałem na 1750 powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy no to nad moze mozemy smigac ja jadę na sępa a z kim to tez bym sie zabral :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 17:14_________________________________________________http://www.sadistic.pl/wkurwiony-kucharz-vt48785.htm obadajcie sobie niezle to rozwiazal :polew: :polew:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    utargowałem na 1750 powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy no to nad moze mozemy smigac
  6. Każdy jest mile widziany ty pucek odkad jestes samolubem to nie
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :shocked: koorwa na takie gorno to nawet moja babcie nie poleci to juz wole moim blb na laski udezyc :gwizdanie:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ty kup motor a ja bede cie wozil :kox: :gwizdanie:
  9. diman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    mogę polecić hotel Sultan Gardens Resort mialem opcje all i bylo wszystko w jak najlepszym porzadku dobre jedzenie nic nie brakowalo. Hotel miał 4 baseny kilka restauracji plaza z rafą koralową a i dla dzieciaków sie cos fajnego znajdzie polecam
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to daj daj hehe lubisz to ? SUKO najpierw przelew :polew: nooooo :kox:
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to daj daj
  12. no czesc Panienko cos tak nie przedstawil nam Damy wczoraj :naughty: on dobrze wie czym to grozi wiec kazal jej siedziec w srodku i sie nie ruszac z auta jak zobaczyla tego koksa przy srebrnej b7 w dieslu to nawet mi powiedziala: - Michal nie wychodz z auta... oni Cie tu zabija! - Spokojnie kochanie... Ci w B7kach już raz próbowali mnie gonić :gwizdanie: :polew: :gwizdanie:
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie: ale i tak chyba się nie opłaca no ja za ten 1000 zł napewno bym nie wziął za drogo :polew: jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się jasne :gwizdanie: nie mam na chleb i sprzedaję ledy, później pójdą felgi i w ogóle całe w piz*u Audi stary nic sie nie martw z a4 klubem nie zginiesz podaj konto to ci wysle jakas kaske nie mam duzo ale sie podziele w potrzebie [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 12:57_________________________________________________ specjalnie zrobilem tą fotę żeby nikt nie marudził, ja je takie kupiłem, a to niby pęknięcie to pewnie od kamyczka ale jest bardzo małe to za ile je chcesz tak na powaznie bo chyba nie za te 650 :gwizdanie: stary na allegroszu stoją od klocka w zwyż nowe :gwizdanie: a ostateczna cena się obada, nie ma co gdybać, będzie głupiec tzn kupiec będzie i cena no to glupiec daje ci 400 i ani grosza wiecej jak cos to moje gg masz
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie: ale i tak chyba się nie opłaca no ja za ten 1000 zł napewno bym nie wziął za drogo :polew: jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się jasne :gwizdanie: nie mam na chleb i sprzedaję ledy, później pójdą felgi i w ogóle całe w piz*u Audi stary nic sie nie martw z a4 klubem nie zginiesz podaj konto to ci wysle jakas kaske nie mam duzo ale sie podziele w potrzebie [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 12:57_________________________________________________ specjalnie zrobilem tą fotę żeby nikt nie marudził, ja je takie kupiłem, a to niby pęknięcie to pewnie od kamyczka ale jest bardzo małe to za ile je chcesz tak na powaznie bo chyba nie za te 650 :gwizdanie:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a i zdzialke pekniete sa co
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie: ale i tak chyba się nie opłaca no ja za ten 1000 zł napewno bym nie wziął za drogo :polew: jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się jasne :gwizdanie:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:
  18. przyjedź do mnie, pójdziemy na obiad do city rocka a ja calkiem zapomnialem przeciez ty masz dzisiaj urlop no to zaraz tam bede :gwizdanie:
  19. a i po robocie juz ach ten urlop
  20. no czesc Panienko cos tak nie przedstawil nam Damy wczoraj :naughty: on dobrze wie czym to grozi wiec kazal jej siedziec w srodku i sie nie ruszac z auta
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra spadam cos u siorki podlubac na chaci beda pozniej narka milego dnia zycze dostaniesz becikowe nie panikuj bogaczu no moze i dostane ale za co kupic wozek nic mi nie zostanie ;(
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stan licz mi te paliwo i dawaj na pw no nie wiem, jakoś 4,20zl x 23l a nie czasem 5,50zl ? stan licz mi te paliwo i dawaj na pw prześlij na moje konto :gwizdanie: spoko to podaj nr konta to go ogoloce :kox: niemasz zapisanego? jakoś zaginęło w ferworze walki :gwizdanie: ta po 7zł odrazu mnie policzcie sepy ja teraz oszczedzac musze
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stan licz mi te paliwo i dawaj na pw prześlij na moje konto :gwizdanie: spoko to podaj nr konta to go ogoloce :kox: niemasz zapisanego? jakoś zaginęło w ferworze walki :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 08:48_________________________________________________ stan licz mi te paliwo i dawaj na pw no nie wiem, jakoś 4,20zl x 23l :shocked: :shocked: co to ja ci je juz ide zlewac spowrotem
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stan licz mi te paliwo i dawaj na pw prześlij na moje konto :gwizdanie: spoko to podaj nr konta to go ogoloce :kox:
  25. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stan licz mi te paliwo i dawaj na pw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.