Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
rzadamy zworotu kasy
-
Spoty Katowice i okolice
wlasnie co to ma byc
-
Spoty Katowice i okolice
nie kryzys...jakoś tak mi jednak nie pasują do B5 ps. bierzesz je ode mnie Ehhh ty....... Napisz mi na PW jaka cena Zapytam qmpla, bo pamiętam że szukał otatnio. Chociaż i mi chodzą te ledy po głowie Nic tym ledą nie dolega ? w 100% gites ? Ja u siebie mam zapasówke 17`. Taką sama fele jak teraz jeżdze Sam byłem w szoku Myślałem że jakaś stalówka będzie, a tu suprise !! ale ja wlasnie mam ten zestaw naprawczy i ten styropian w miejscu kola i dlatego chcialbym to zostawic a dodatkowo dolozyc dojazdowke [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:30_________________________________________________ ale tylko dla tych co tablice zamawiali :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
hmm ja myśle że 13' (z ograniczeniem prędkości do 80km/h) ales doj**al :doh1:
-
Spoty Katowice i okolice
pany jaka jest dojazdowka do b7 bo chce kupic 17' czy 16'
-
Spoty Katowice i okolice
wiecej optymizmu ty to stary serio z tym wozidlem masz przejebane ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry
-
Spoty Katowice i okolice
dobry ale dzisiaj pospalem masakra
-
Spoty Katowice i okolice
no co sie nie zdyszysz a i ja smigam wozidlo na parking odstawic zara bede
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
no coś ty ja odpadam, jutro z rana jazdy noi później praca
-
Spoty Katowice i okolice
a co smigamy do tej czeko [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 20:45_________________________________________________ luzzik kedzior idziesz tez
-
Spoty Katowice i okolice
ja moge nawet dzisiaj wiec sie wypowiadal nie bede
-
Spoty Katowice i okolice
w sumie to mi też wszystko jedno ważne, żeby ktoś po mnie jeszcze przyjechał co tu się kurna dzieje pijemy co ? w weekend ? to może miasto ? moze byc i miasto
-
Spoty Katowice i okolice
wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :polew: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem ja też nie pije, mam 27gr. na koncie to jutro bedziesz mial jeszcze pare groszy po puscilem przelewik dzsiaj z pomoca dla powodzian przelałeś 2000zl ? 3000 tysie bo mi na gg dupe suszyles ze na odbior ci nie styknie
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
musi bo moje pojechaly do poprawki :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :polew: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem ja też nie pije, mam 27gr. na koncie to jutro bedziesz mial jeszcze pare groszy po puscilem przelewik dzsiaj z pomoca dla powodzian
-
Spoty Katowice i okolice
wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :polew: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: dobre TATO :gwizdanie: może byśmy to jako opili :gwizdanie: ja jestem za podaj termin miejscowke i dajemy czadu [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 19:46_________________________________________________ :polew:
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
jak ja sie pytalem to 400zł
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: dobre TATO :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
utargowałem na 1750 powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy no to nad moze mozemy smigac ja jadę na sępa a z kim to tez bym sie zabral :gwizdanie: szukam ochotnikow dobra to ja sie pisze na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: oj nie ja ci dam jak juz to mozesz ewentualnie pic soki :gwizdanie: z soków trudniej schodzą plamy na tapicerce no ja ci dam plamy na tapicerce :bicz3: ...i z czekolady do czekolady to moze sie dzisiaj wybierzemy :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
No to lipa to mówisz że dużo atrakcji Ale coś mało lasek jest :gwizdanie: bo ty tam jestes czekaj jak ja sie tam pojawie to dopiero bedzie wysyp :kox:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
nagadali się i czekają do zlotu zęby było o czym gadać przy wódeczce
-
Spoty Katowice i okolice
utargowałem na 1750 powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy no to nad moze mozemy smigac ja jadę na sępa a z kim to tez bym sie zabral :gwizdanie: szukam ochotnikow dobra to ja sie pisze na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: oj nie ja ci dam jak juz to mozesz ewentualnie pic soki :gwizdanie: z soków trudniej schodzą plamy na tapicerce no ja ci dam plamy na tapicerce :bicz3: