Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    rzadamy zworotu kasy
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wlasnie co to ma byc
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie kryzys...jakoś tak mi jednak nie pasują do B5 ps. bierzesz je ode mnie Ehhh ty....... Napisz mi na PW jaka cena Zapytam qmpla, bo pamiętam że szukał otatnio. Chociaż i mi chodzą te ledy po głowie Nic tym ledą nie dolega ? w 100% gites ? Ja u siebie mam zapasówke 17`. Taką sama fele jak teraz jeżdze Sam byłem w szoku Myślałem że jakaś stalówka będzie, a tu suprise !! ale ja wlasnie mam ten zestaw naprawczy i ten styropian w miejscu kola i dlatego chcialbym to zostawic a dodatkowo dolozyc dojazdowke [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:30_________________________________________________ ale tylko dla tych co tablice zamawiali :gwizdanie:
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hmm ja myśle że 13' (z ograniczeniem prędkości do 80km/h) ales doj**al :doh1:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pany jaka jest dojazdowka do b7 bo chce kupic 17' czy 16'
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wiecej optymizmu ty to stary serio z tym wozidlem masz przejebane ;(
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry ale dzisiaj pospalem masakra
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no co sie nie zdyszysz a i ja smigam wozidlo na parking odstawic zara bede
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    narty
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no coś ty ja odpadam, jutro z rana jazdy noi później praca
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co smigamy do tej czeko [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 20:45_________________________________________________ luzzik kedzior idziesz tez
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja moge nawet dzisiaj wiec sie wypowiadal nie bede
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w sumie to mi też wszystko jedno ważne, żeby ktoś po mnie jeszcze przyjechał co tu się kurna dzieje pijemy co ? w weekend ? to może miasto ? moze byc i miasto
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :polew: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem ja też nie pije, mam 27gr. na koncie to jutro bedziesz mial jeszcze pare groszy po puscilem przelewik dzsiaj z pomoca dla powodzian przelałeś 2000zl ? 3000 tysie bo mi na gg dupe suszyles ze na odbior ci nie styknie
  15. musi bo moje pojechaly do poprawki :gwizdanie:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :polew: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem ja też nie pije, mam 27gr. na koncie to jutro bedziesz mial jeszcze pare groszy po puscilem przelewik dzsiaj z pomoca dla powodzian
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :polew: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: dobre TATO :gwizdanie: może byśmy to jako opili :gwizdanie: ja jestem za podaj termin miejscowke i dajemy czadu [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 19:46_________________________________________________ :polew:
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: dobre TATO :gwizdanie:
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    utargowałem na 1750 powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy no to nad moze mozemy smigac ja jadę na sępa a z kim to tez bym sie zabral :gwizdanie: szukam ochotnikow dobra to ja sie pisze na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: oj nie ja ci dam jak juz to mozesz ewentualnie pic soki :gwizdanie: z soków trudniej schodzą plamy na tapicerce no ja ci dam plamy na tapicerce :bicz3: ...i z czekolady do czekolady to moze sie dzisiaj wybierzemy :kox:
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No to lipa to mówisz że dużo atrakcji Ale coś mało lasek jest :gwizdanie: bo ty tam jestes czekaj jak ja sie tam pojawie to dopiero bedzie wysyp :kox:
  22. nagadali się i czekają do zlotu zęby było o czym gadać przy wódeczce
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    utargowałem na 1750 powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy no to nad moze mozemy smigac ja jadę na sępa a z kim to tez bym sie zabral :gwizdanie: szukam ochotnikow dobra to ja sie pisze na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: oj nie ja ci dam jak juz to mozesz ewentualnie pic soki :gwizdanie: z soków trudniej schodzą plamy na tapicerce no ja ci dam plamy na tapicerce :bicz3:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.