Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. dzieki Arek no i witam z rana ale piekna pogoda na pogorie szkoda ze mnie nie bedzie ;( ale trudno bog mi to w dzieciach wynagrodzi
  2. dobra to ja uciekam spac bo jutro na fuche cza smigac do jutra
  3. wymiatają ... nie mam do was pytań Hehe Pucek trzeba sie wyluzowac.... a Ty pewnie byś chciał być tym zimnym kasztelankiem przy ustach Adrenalinki... :polew: siur, ale wstydliwy chłopak jest więc się nie przyzna :polew:
  4. wymiatają ... nie mam do was pytań Hehe Pucek trzeba sie wyluzowac.... a Ty pewnie byś chciał być tym zimnym kasztelankiem przy ustach Adrenalinki... :polew: zboczek
  5. dzisiaj byla u lekarza i oficjalnie to potwierdzil od 5 tygodni :kox: gratulacje ziomek :good: :good: dzieki
  6. podziekowania dla wszystkich za zyczenia :notworthy:
  7. mysle ze faszke postawie nie jedna i to duzo szybciej a na urodziny to chyba ze dwie
  8. dzisiaj byla u lekarza i oficjalnie to potwierdzil od 5 tygodni :kox:
  9. no ja tez oczywiscie dziekuje za spota zescie mnie tam przyjeli po roboczemu no i oficjalnie moge sie pochwalic dziadek diman zoatal ojcem :kox:
  10. ...i teraz żeś se przesrał baska jebnij mu e lba jak to mowi kedzior
  11. zobaczysz Kolego jak się bawi Śląsk niech chłopaki opowiedzą co było na zimowym pucol pamietaj ze teraz bedziemy goscmi to tym bardziej będzie grubo eee,baz jaj ...powiedziałem w ośrodku,że przyjadą kulturalni ludzie,na poziomie,i w ogóle chyba zartujesz to slask zostaje w domu
  12. ale urwał, a mógł chłop jeździć :gwizdanie: nie no, odpadam z tą sobotą to nie bedzie sobota tylko piatek :gwizdanie:
  13. zobaczysz Kolego jak się bawi Śląsk niech chłopaki opowiedzą co było na zimowym pucol pamietaj ze teraz bedziemy goscmi
  14. mysle ze bedzie nawet wczesniej :gwizdanie:
  15. potem w auta i na bibe
  16. nie zapomnij zapodać insuliny luz juz zapodalem dwie dawki Dimek, a co w końcu jutro z Chechłem?? chyba nie dam rady ale wiesz jakto ze mna jest jutro sie zobaczy moze spontan kto to wie
  17. dobra pany i panie spadam do wyra jutro ostatnia szychta i dwa tydnie urlopu :kox: :kox: a wiec do jutra narka
  18. Myślałem raczej o takim: http://www.wrocek.pl/foto/pokaz/2072/1 Pasowałby do namiotu oldschool-owego wsumie dobry zawsze mialbys kontakt z baza
  19. w marines my się z Basią bawimy w wojsko nie wnikam w szczegóły czemu ja tam bym chcial co nie co poznac moze w domu wykorzystam :gwizdanie:
  20. no kultowy model bedzie ci dlugo sluzyl
  21. :polew: mały, żołnierkski żart , mam nadzieję, że moder na mnie się nie gniewa [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 23:35_________________________________________________ Zamiast nam do d*py nakopać, to możesz jutro na strefie w polu kartofli nakopać, to będą jeszcze pieczone kartofle do kiełbaski a Ty kaj mosz telefon ? musisz stan uwarzac na niego on sie szkolil w chinach e to mialo byc japonii :gwizdanie:
  22. mozesz jutro jak wpadniesz na spota
  23. wpadaj nie wyglupiaj sie nastepny co na spotu nie jezdzi tez laske poznales LPG zdrożało o 4 grosze [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 23:30_________________________________________________ kiedy to było :gwizdanie: ale teraz tył mam niżej A co poszliście z Baśką na kompromis i założyłeś tylko tył ten gaz to moze byc przyczyna taka kasa do gory [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 23:32_________________________________________________ Swinia :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.