Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki Arek no i witam z rana ale piekna pogoda na pogorie szkoda ze mnie nie bedzie ;( ale trudno bog mi to w dzieciach wynagrodzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra to ja uciekam spac bo jutro na fuche cza smigac do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wymiatają ... nie mam do was pytań Hehe Pucek trzeba sie wyluzowac.... a Ty pewnie byś chciał być tym zimnym kasztelankiem przy ustach Adrenalinki... :polew: siur, ale wstydliwy chłopak jest więc się nie przyzna :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wymiatają ... nie mam do was pytań Hehe Pucek trzeba sie wyluzowac.... a Ty pewnie byś chciał być tym zimnym kasztelankiem przy ustach Adrenalinki... :polew: zboczek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzisiaj byla u lekarza i oficjalnie to potwierdzil od 5 tygodni :kox: gratulacje ziomek :good: :good: dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podziekowania dla wszystkich za zyczenia :notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mysle ze faszke postawie nie jedna i to duzo szybciej a na urodziny to chyba ze dwie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzisiaj byla u lekarza i oficjalnie to potwierdzil od 5 tygodni :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja tez oczywiscie dziekuje za spota zescie mnie tam przyjeli po roboczemu no i oficjalnie moge sie pochwalic dziadek diman zoatal ojcem :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...i teraz żeś se przesrał baska jebnij mu e lba jak to mowi kedzior
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
zobaczysz Kolego jak się bawi Śląsk niech chłopaki opowiedzą co było na zimowym pucol pamietaj ze teraz bedziemy goscmi to tym bardziej będzie grubo eee,baz jaj ...powiedziałem w ośrodku,że przyjadą kulturalni ludzie,na poziomie,i w ogóle chyba zartujesz to slask zostaje w domu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale urwał, a mógł chłop jeździć :gwizdanie: nie no, odpadam z tą sobotą to nie bedzie sobota tylko piatek :gwizdanie:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
zobaczysz Kolego jak się bawi Śląsk niech chłopaki opowiedzą co było na zimowym pucol pamietaj ze teraz bedziemy goscmi
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
mysle ze bedzie nawet wczesniej :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
potem w auta i na bibe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zapomnij zapodać insuliny luz juz zapodalem dwie dawki Dimek, a co w końcu jutro z Chechłem?? chyba nie dam rady ale wiesz jakto ze mna jest jutro sie zobaczy moze spontan kto to wie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany i panie spadam do wyra jutro ostatnia szychta i dwa tydnie urlopu :kox: :kox: a wiec do jutra narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myślałem raczej o takim: http://www.wrocek.pl/foto/pokaz/2072/1 Pasowałby do namiotu oldschool-owego wsumie dobry zawsze mialbys kontakt z baza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w marines my się z Basią bawimy w wojsko nie wnikam w szczegóły czemu ja tam bym chcial co nie co poznac moze w domu wykorzystam :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no kultowy model bedzie ci dlugo sluzyl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: mały, żołnierkski żart , mam nadzieję, że moder na mnie się nie gniewa [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 23:35_________________________________________________ Zamiast nam do d*py nakopać, to możesz jutro na strefie w polu kartofli nakopać, to będą jeszcze pieczone kartofle do kiełbaski a Ty kaj mosz telefon ? musisz stan uwarzac na niego on sie szkolil w chinach e to mialo byc japonii :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mozesz jutro jak wpadniesz na spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpadaj nie wyglupiaj sie nastepny co na spotu nie jezdzi tez laske poznales LPG zdrożało o 4 grosze [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 23:30_________________________________________________ kiedy to było :gwizdanie: ale teraz tył mam niżej A co poszliście z Baśką na kompromis i założyłeś tylko tył ten gaz to moze byc przyczyna taka kasa do gory [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 23:32_________________________________________________ Swinia :polew: