Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i witoj ty dziadku mlody ino mi tu nie bluznij starszym sie szacunek nalezy miejsca bys ustapil
  2. przeciez na tym polega zaliczka jak rezygnujesz to ja tracisz i tyle
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witojcie w poniedzialek
  4. siemano po robocie szybko bo z deszczem
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra spadam spac do jutra narka
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia: - Drażni mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w ogóle!... Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź!!! Bo powiadam wam: - Kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Amen. Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia: - Ej, kurna, powiedz coś, Ryś. Przecież my nie geje, prawda?! No powiedz coś...Ryś!... Na to ryś dostojnie: - Ryszard, pedale, Ryszard... :polew:
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pojedziemy razem chyba licytuje i jade po niego spoko
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chyba licytuje i jade po niego
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja jeszcze tydzien roboty i 2 tygodnie urlopu :kox: :kox: :drool:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no mowie takie same mam w moim wozidle tyle ze nie w skorze a pozatym ten srodek to mega kicha lepsze by byly z alkantara takie wlasnie jakie ma akjam
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    slodziutkie ale moje mi wystarcza mam takie same tyle ze nie w skorze i mysle ze lepiej bo sie nie poci mi dupsko pod nimi
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja juz wyciagalem tylna wycieraczke bo sie zatarla zaraz na poczatku jak kupilem
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to hmm nie wiem czy bez wyjęcie trzpieni się nie obejdzie u mnie się to tak zapiekło, że ni ch***j ni wąż nie ruszyło, wymiana pomogła 260 zł, bo najważniejsze dostać się do środka mechanizmu, a takie wstrzykiwanie to doraźna pomoc....moim zdaniem Królu, jest dokładnie tak jak pisze Miszka, takie powierzchowne smarowanie nic nie daje, ale możesz spróbować, ja najpierw też smarowałem tylko prowadnice i rok miałem spokój, niestety tym razem nie obyło się bez rozbierania, czyszczenia i smarowania całego mechanizmu porezamy na spocie - jak to nic nie da to w sobotę wyciągnę trzpienie ty lepiej wyciagnij dudki z konta i nowe kup
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz tu nie praca pozera tak mój czas... :naughty: to ty sobie lepiej kobiete wychowaj bo potem to ci na nic nie pozwoli ona mu juz na nic nie pozwala trampek juz utonął na dobre :gwizdanie: Diman RATUJMY GO!! on jest juz nie do uratowania poddal sie synek na maxa :>[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 19:00_________________________________________________ ale problem jest taki że Krolu sam chcę utonąć :polew: :polew: :gwizdanie:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz tu nie praca pozera tak mój czas... :naughty: to ty sobie lepiej kobiete wychowaj bo potem to ci na nic nie pozwoli ona mu juz na nic nie pozwala trampek juz utonął na dobre :gwizdanie:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano podziekowania za mega weekend wszystkim co byli bylo za***iście
  17. ni i witam wszystkich po mega za***istym weekendzie
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o ktorej wyjezdzacie bo pucek i gregor pewnie juz tam sa stan jest w drodze z pracy zje obiad, male zakupy i lecimy no to pochytajcie pole prad my tam wpadniemy troche pozniej bo kaska dopiero bedzie z roboty okolo 19.00 ale bedzie tylko szybki pakunek i smigamy wiec okolo 21 powinnismy byc wprost na imprezkę :decayed: nie ma to jak przyjechać na gotowe :gwizdanie: dokladnie ale co i tak mi nikt namiotu nie rozłoży sam sie rozloży a to mnie uspokoiłaś [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 16:48_________________________________________________dobra ja smigam sie pakowac i zalatwic jeszcze pare rzeczy i smigam do zobaczenia
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o ktorej wyjezdzacie bo pucek i gregor pewnie juz tam sa stan jest w drodze z pracy zje obiad, male zakupy i lecimy no to pochytajcie pole prad my tam wpadniemy troche pozniej bo kaska dopiero bedzie z roboty okolo 19.00 ale bedzie tylko szybki pakunek i smigamy wiec okolo 21 powinnismy byc wprost na imprezkę :decayed: nie ma to jak przyjechać na gotowe :gwizdanie: dokladnie ale co i tak mi nikt namiotu nie rozłoży
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o ktorej wyjezdzacie bo pucek i gregor pewnie juz tam sa stan jest w drodze z pracy zje obiad, male zakupy i lecimy no to pochytajcie pole prad my tam wpadniemy troche pozniej bo kaska dopiero bedzie z roboty okolo 19.00 ale bedzie tylko szybki pakunek i smigamy wiec okolo 21 powinnismy byc wprost na imprezkę :decayed:
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o ktorej wyjezdzacie bo pucek i gregor pewnie juz tam sa
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano cza sie spakowac i smigam na chechlo :kox: P.S wodeczka juz schłodzona
  23. no to wpadajcie na naklo chechlo i tam sie bedziemy spotowac jak cos to ja spiwory i namiot do odania bede mial piepsz spota dawaj na chechlo no i przywitam sie kulturalnie jeszcze
  24. no nie bede ubolewal bo tez mnie nie bedzie i gregora i pucka rowniez impra ??? no na chechle namioty :kox: k***wa ,ja mam roczek po slubie (może wpadniemy na CHWILKE ale to nic pewnego bo robie do 17ej)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:19_________________________________________________ wpadaj obejdziemy ta rocznice klubowo ja mialem wczoraj 9 lat i luzik tez bede opijal jutro my tam bedziemy caly weekend wiec jak bedziesz mial ochote to i namiot i spiwory s co tam ino bedziesz chcial to sie znajdzie dla was wiec wpadajcie bedzie fajnie postaram sie ale nie obiecuje jakby co to najpierw ci dryndne dimanie to do jutra bajo to narazie i do zobaczenia
  25. no nie bede ubolewal bo tez mnie nie bedzie i gregora i pucka rowniez impra ??? no na chechle namioty :kox: k***wa ,ja mam roczek po slubie (może wpadniemy na CHWILKE ale to nic pewnego bo robie do 17ej)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:19_________________________________________________ wpadaj obejdziemy ta rocznice klubowo ja mialem wczoraj 9 lat i luzik tez bede opijal jutro my tam bedziemy caly weekend wiec jak bedziesz mial ochote to i namiot i spiwory s co tam ino bedziesz chcial to sie znajdzie dla was wiec wpadajcie bedzie fajnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.